Spójrz na 5 najlepszych budżetowych laptopów Apollo Lake

W skrócie, Apollo Lake to unikalny procesor, który jest mniejszym rodzeństwem jeziora Kaby. Jest przeznaczony dla komputerów przenośnych należących do podstawowej klasy i oferuje unikalne funkcje, takie jak obsługa 4K.

Chociaż Apollo może nie być tak wydajny jak inne procesory Intel do notebooków, jest bardziej przystępny cenowo. W rzeczywistości laptopy korzystające z tego procesora są zwykle poniżej 500 USD. Jeśli szukasz najlepszych laptopów Apollo Lake obecnie dostępnych na rynku, poniższa lista Ci pomoże.

Należy zauważyć, że każdy z tych komputerów ma swoje unikalne zalety i wady. Dlatego nie są ułożone w żadnej kolejności. Ta lista ma raczej pomóc w znalezieniu najlepszych laptopów z jeziorem Apollo, które odpowiadają Twoim upodobaniom i potrzebom. Bez zbędnych ceregieli, zacznijmy. 

Najlepsze laptopy Apollo Lake do kupienia w 2018 roku

1. Chuwi LapBook 14.1

Estetyczny plastik LapBook 14,1 cala oferuje wyświetlacz 1920 × 1080, jezioro Celeron N3450 Apollo Lake i kosztuje tylko 240 USD na Amazon.

Ten laptop Apollo Lake jest nie tylko niedrogi, ale także bardzo funkcjonalny w swojej cenie. Pomimo niskiej ceny laptop wyposażony jest w procesor Quad Core 2,2 Ghz, N3450 Celeron Apollo Lake firmy Intel.

Imponujący jest także 14,1-calowy 1080p, ponieważ większość laptopów klasy podstawowej ma wyświetlacz o rozdzielczości tylko 1366 × 768. Jeśli nadal nie jesteś zadowolony z ekranu, możesz zawsze podłączyć inny monitor HD lub HDTV za pośrednictwem wyjścia HDMI.

Chociaż miejsce do przechowywania nie robi imponujących wrażeń dla typowego laptopa. LapBook oferuje 64 GB przestrzeni dyskowej. Wielu użytkowników decyduje się na korzystanie z usług w chmurze w celu zaspokojenia większości potrzeb związanych z pamięcią masową. Przedni aparat ma tylko 2,0 megapiksele i rejestruje filmy w rozdzielczości 640 x 480.

Pomimo wad ten laptop Apollo Lake nadal imponuje swoją ceną. Za jedyne około 240 USD można kupić komputer, który jest zarówno niezawodny, jak i funkcjonalny.

Inne ważne rzeczy, które należy wiedzieć o tym laptopie, to fakt, że używa on Windows 10 i jest wykonany z plastiku.

Jeśli szukasz podobnego laptopa, ale z całkowicie aluminiowym korpusem, warto rozważyć Chuwi LapBook 12.3.

4. Asus VivoBook E12 E203NA

Najtańszy laptop z tej listy, Asus VivoBook waży zaledwie 0,98 kg i ma 10-godzinną żywotność baterii.

Estetyka tego notebooka jest całkiem przyjemna. Co więcej, ma tylko 16,9 mm grubości i waży tylko 0,98 kg.

Masz także zaskakująco dużą liczbę portów na tym laptopie. W szczególności jest to USB Type C, micro SD, dwa USB 3.0, port HDMi i gniazdo słuchawkowe.

Ponadto klawiatura nie jest zbyt ciasna, chociaż prawdopodobnie będzie nieco mniejsza niż ta, do której jesteś przyzwyczajony. Klawisze są responsywne i nie są głośne. Trackpad jest również przyzwoity, ale nie ma o czym pisać.

Istnieje również aparat 2,0 MP, który wytwarza tylko filmy 480p. Z drugiej strony dźwięk z wbudowanych głośników zdecydowanie nie spełnia standardów, zwłaszcza jeśli zwiększysz głośność.

VivoBook zawiera procesor Intel Celeron N3350, który jest jednym z wolniejszych procesorów Apollo Lake. Niemniej jednak procesor jest zasilany powoli, co oznacza, że ​​nie wymaga działania wentylatora, co pozwala na cieńszy notebook.

Być może główną zaletą tego laptopa jest jego ekran. Ma tylko 11 cali i ma rozdzielczość 1366 × 768. Jakość obrazu również nie jest imponująca, ale dla niektórych użytkowników może być znośna. Wyświetlacz jest panelem TN, co oznacza, że ​​będziesz mieć problemy z oglądaniem ekranu pod pewnymi kątami.

Kup Asus Vivobook od Amazon

5. Notatnik Onda Xiaoma 31

Notebook za 400 USD z nieco mocniejszym procesorem N4200 Apollo Lake i ekranem o przekątnej 13,3 cala. Zewnętrzna część w kolorze szampana i skaner linii papilarnych.

Jest to jeden z droższych laptopów Apollo Lake na rynku. Jednak estetyka jest świetna, istnieje wiele funkcji i oferuje większą moc przetwarzania.

Biorąc to pod uwagę, oferuje wiele takich samych funkcji, jak inne laptopy wymienione na tej liście. Na przykład Onda Xiama 31 ma tylko 64 GM pamięci eMMX, do 8 GB pamięci RAM, wyświetlacz 1080p 13,3 cala i aparat 2,0 MP.

Kup Onda Xiaoma 31 od GearBest

Wniosek

Laptopy Apollo Lake są wyjątkowe i idealne dla użytkowników, którzy potrzebują laptopa w podróży. Nie wspominając, że wszystkie najlepsze laptopy wymienione na tej liście są niezwykle przystępne cenowo. Teraz to Ty decydujesz, który laptop odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom. Co uważasz za najlepszy laptop Apollo Lake

Link do głównej publikacji