Spal kalorie i uzyskaj szczupłe ciało dzięki aplikacji BallStrike dla systemu Windows 8,10

ball-strike-windows-8-app-fitness-game-workout (1)

Utrzymanie formy i zdrowia jest priorytetem dla większości z nas. Podczas gdy niektórzy wolą wychodzić na zewnątrz i biegać, inni lubią wygodę własnego domu, aby codziennie ćwiczyć. BallStrike na Windows 10, Windows 8 to idealna aplikacja, która pomoże Ci spalić kalorie i uzyskać szczupłe ciało.

Podczas gdy inne tak zwane aplikacje „zdrowotne” promują cudowne diety i pokazują, jak wykonywać ćwiczenia, BallStrike na Windows 10, Windows 8 pomaga ci zmieniając pracę w grę. Dzięki niesamowitemu interfejsowi użytkownika i najnowocześniejszej technologii BallStrike prawdopodobnie będzie miał wielu użytkowników, którzy w zabawny sposób zrzucą wagę.

BallStrike na Windows 10, Windows 8 [Recenzja]

ball-strike-windows-8-app-fitness-game-workout (1)

Chociaż sama aplikacja jest bezpłatna, użytkownicy będą musieli kupić wersję premium, aby móc cieszyć się wszystkimi różnymi poziomami aplikacji. Darmowa wersja ma 3 poziomy, dzięki czemu możesz dowiedzieć się, co to jest i jak działa. Jeśli jesteś zadowolony z aplikacji, możesz uaktualnić do wersji premium z poziomu aplikacji.

ball-strike-windows-8-app-fitness-game-workout (3)

Po zainstalowaniu aplikacji, gdy ją otworzysz, ostrzeże Cię, że musisz mieć wystarczającą ilość światła w pomieszczeniu, w którym planujesz ćwiczyć, i że musisz być w odległości około 2 metrów od ekranu, aby uzyskać jak najlepszy efekt wyniki. Następna część samouczka wyjaśnia, jak działa gra: musisz trafić w wirtualne kule, które pojawiają się na ekranie, i unikać bomb.

ball-strike-windows-8-app-fitness-game-workout (5)

Po przejściu samouczka zobaczysz menu główne, w którym możesz wybrać jeden z 12 poziomów oferowanych przez grę (pamiętaj, że tylko pierwsze 3 są dostępne w wersji darmowej). Po wejściu do gry wyświetli się obraz ciała, w którym musisz się zmieścić (będziesz musiał cofnąć się, aż staniesz się tak duży jak model).

ball-strike-windows-8-app-fitness-game-workout (6)

Po kilku sekundach zaczynasz grę, a na ekranie zobaczysz siebie wraz z piłkami, które musisz „uderzyć” i „kopnąć”, aby zdobyć punkty. Wszystko to odbywa się za pomocą technologii AR (augmented reality) i działa poprzez śledzenie cię za pomocą kamery zintegrowanej z urządzeniem i tworzenie wirtualnych obiektów wokół ciebie, z którymi możesz wchodzić w interakcje.

ball-strike-windows-8-app-fitness-game-workout (2)

Technologia jest niesamowita, a korzystanie z niej w aplikacji do ćwiczeń jest czymś genialnym dla tych, którzy chcą pozostać w formie, ale nie chcą wychodzić z domu i są zmęczeni bieżnią. Aby jednak w pełni korzystać z funkcji aplikacji, warto użyć jej na dużym ekranie, więc podłączenie urządzenia do telewizora byłoby dobrym pomysłem.

Na ekranie oprócz obiektów, z którymi musisz wchodzić w interakcje, możesz zobaczyć inne informacje, takie jak liczba spalonych kalorii, zebrane punkty, liczba pominiętych piłek, poziom, na którym jesteś i pozostały czas .

ball-strike-windows-8-app-fitness-game-workout (2)

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest świetna do ćwiczeń, szczególnie dla tych, którzy są bardziej zaawansowani technologicznie i lubią najnowszą technologię. Mam nadzieję, że użytkownicy Windows 8, Windows 10 będą cieszyć się BallStrike i będą go używać do codziennego treningu. Podczas testowania aplikacji napotkałem tylko jeden problem, ponieważ aplikacja przestała używać aparatu z mojego urządzenia, ale nadal działała. Po jakimś czasie zadziałało ponownie i nie miałem z tym żadnych innych problemów. Mam nadzieję, że dzięki przyszłym aktualizacjom stanie się w 100% niezawodny.

Pobierz BallStrike na Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji