Śledź Świętego Mikołaja za pomocą tych fajnych aplikacji dla systemu Windows 10

Nadchodzi sezon, a ulubiona biała broda na świecie przygotowuje się do startu. Jak zapewne wiesz, Święty Mikołaj zawsze wie, co robisz i czy w tym roku byłeś dobrym chłopcem czy dziewczynką. Ale czy wiesz, że możesz również śledzić, co planuje Święty Mikołaj?

Najlepsze aplikacje do śledzenia podróży Świętego Mikołaja

1. Śledź Mikołaja według NORAD

Śledź Santa Norad

North American Aerospace Defense Command (NORAD) śledzi Świętego Mikołaja od lat. I chętnie dzielą się wynikami swoich badań z ludźmi z całego świata.

W ten sposób NORAD uruchomił unikalną usługę o nazwie Track Santa. Santa tracker jest dostępny na oficjalnej stronie NORAD, a także na wszystkich głównych platformach, w tym Windows 10.

Święty Mikołaj startuje 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia. Ale NORAD pozwala ci wcześniej obserwować wioskę Świętego Mikołaja. Odwiedzając stronę internetową NORAD lub pobierając aplikację na system Windows 10, znajdziesz się w wiosce Świętego Mikołaja, gdzie możesz zająć się różnymi zajęciami wakacyjnymi.

Możesz oglądać filmy na temat Świętego Mikołaja, czytać ciekawe historie, słuchać muzyki świątecznej i nie tylko. A kiedy wreszcie nadejdzie wielki dzień, będziesz mógł obserwować każdy ruch Świętego Mikołaja. Podróż rozpocznie się od bieguna północnego i nie zakończy się, dopóki Święty Mikołaj nie dostarczy wszystkich prezentów.

NORAD śledzi Świętego Mikołaja od 1955 roku, ale wszystko zaczęło się przypadkowo. Wszystko zaczęło się, gdy lokalna reklama skierowała dzieci do bezpośredniego połączenia z Mikołajem.

Jednak numer telefonu został źle wydrukowany, a dzieci w końcu zadzwoniły do ​​dowódcy ekipy na służbie w Centrum Operacyjnym Dowództwa Obrony Powietrznej Continental. I tak narodził się ten wspaniały pomysł.

Możesz pobrać NORAD Santa Tracker ze Sklepu Windows, jest on całkowicie darmowy. Możesz też śledzić Krisa Kringle’a bezpośrednio z przeglądarki, odwiedzając oficjalną stronę NORAD.

AKTUALIZACJA: Aplikacja NORAD Santa Tracker nie jest już dostępna w sklepie Microsoft Store. Jednak nadal możesz uzyskać dostęp do jego treści, odwiedzając oficjalną stronę NORAD.

A jeśli chcesz wprowadzić świąteczną atmosferę na komputer, sprawdź najlepsze motywy świąteczne dla systemu Windows 10.

 • 2. Where is Santa — Santa Tracker

  Gdzie jest Mikołaj - Święty Mikołaj

  Na szczęście znaleźliśmy kolejną przydatną aplikację Windows 10 do śledzenia Świętego Mikołaja. Za pomocą tej aplikacji możesz śledzić każdy ruch Świętego Mikołaja w dowolnym momencie — nie tylko w okolicach Bożego Narodzenia.

  Po prostu uruchom skan, a otrzymasz dynamiczny raport o lokalizacji i aktywności Świętego Mikołaja. Co więcej, w zależności od Twojej lokalizacji, aplikacja powie Ci również, kiedy Święty Mikołaj powinien przybyć do Twojego domu.

  Wyrafinowany system wyświetli także obie lokalizacje Świętego Mikołaja i Ciebie. Oprócz tego odlicza czas przybycia Świętego Mikołaja z odliczanym czasem.

  Pobierz Where is Santa — Santa Tracker

Link do głównej publikacji