Śledź Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Brazylii 2014 w systemie Windows 8 dzięki tej aplikacji

20. Mistrzostwa Świata FIFA odbędą się w tym roku w Brazylii od 12 czerwca do 13 lipca, a miłośnicy piłki nożnej (jak niektórzy nazywają) z całego świata będą oglądać to wydarzenie na żywo. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się podczas wydarzenia na tablecie z Windows 8, musisz pobrać i zainstalować aplikację, o której omówimy poniżej.
Mistrzostwa Świata 2014 Windows 8 aplikacja
Największą wadą aplikacji jest to, że obecnie nie ma bezpłatnej wersji próbnej, więc użytkownicy systemu Windows 8 nie będą mogli stwierdzić, czy ich inwestycja w wysokości 1,49 USD jest tego warta. Mam tylko nadzieję, że programista udostępni go w przyszłej aktualizacji. Na razie aplikacja ma dość ograniczone funkcje, ale myślę, że to się zmieni, jak tylko zacznie się Puchar Świata, ponieważ powinieneś być w stanie śledzić wyniki na żywo i inne aktualne wiadomości.

Czytaj także: Fate of the Pharaoh to fajna gra strategiczna dla systemu Windows 8

Przeczytaj tę aplikację na Windows 8 podczas Mistrzostw Świata 2014

Ta aplikacja zawiera pełne informacje na temat zespołów, które się zakwalifikowały Puchar Świata FIFA 2014 I szczegółowy profil Informacje o zespołach, zawierają również ich Światowy ranking FIFA jako podtytuł

Aplikacja FIFA World Cup Brazylia Windows 8Jak widać z powyższego opisu, aplikacja zawiera szczegółowe informacje dotyczące zespołów, które dotarły do ​​finałowych zawodów w Brazylii. Pod flagą narodową znajduje się również pozycja światowego rankingu FIFA. Aplikacja pogrupowała zespoły zgodnie z oficjalną strukturą. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest ładnie zaprojektowana, ale brakuje w niej ważnych funkcji, które, mam nadzieję, zostaną dodane w przyszłości.

Pobierz aplikację FIFA World Cup Brazil 2014 na Windows 8

Link do głównej publikacji