Skorzystaj z 5 narzędzi anty-exploit, jeśli martwisz się o bezpieczeństwo przeglądarki

Czy martwisz się atakami penetracyjnymi ze strony złośliwego oprogramowania, nawet jeśli masz program antywirusowy? Prawdopodobnie potrzebujesz oprogramowanie antywirusowe.

Program antywirusowy chroni przeglądarkę internetową i programy przed lukami, zwiększając w ten sposób opcje bezpieczeństwa komputera.

Zapewnia to dobrą obronę przed wykorzystaniem technik i narzędzi przed przejęciem przeglądarek internetowych. Możesz uzyskać dodatkową warstwę bezpieczeństwa, która zapobiega atakom na przeglądarkę internetową i wtyczki.

Jednak oprogramowanie antywirusowe nie zastępuje pakietu antywirusowego, ale jest dodatkiem. Tymczasem zespół Windows Report opracował tę listę oprogramowania antywirusowego, którego można używać na komputerze z systemem Windows.

Ale jeśli tak naprawdę nie chcesz instalować oprogramowania innych firm, które ostrzegają o lukach w przeglądarce, możesz pobrać przeglądarkę z wbudowanymi funkcjami alertów bezpieczeństwa.

Przeglądarka UR to nasz wybór zapewniający super bezpieczne przeglądanie i nienaruszoną prywatność

Bezpieczeństwo podczas przeglądania powinno być najwyższym priorytetem dla milionów użytkowników Internetu. Zamiast jednak polegać na całym bagażu narzędzi i rozszerzeń innych firm, Przeglądarka UR opiera się na własnych środkach ochronnych.

Nie oznacza to, że nie powinieneś mieć zainstalowanego programu antywirusowego, tylko że kuloodporna przeglądarka jest pierwszą i najlepszą linią obrony.

Twoja przeglądarka

Jeśli chodzi o funkcje bezpieczeństwa, przeglądarka UR oferuje:

 • Automatyczne przekierowywanie ruchu do bezpiecznych witryn HTTPS.
 • 2048 bitowy klucz szyfrowania RSA
 • Alerty o podejrzanych stronach internetowych
 • Automatycznie skanuje pobrane pliki w poszukiwaniu wirusów, zanim zostaną one zapisane lokalnie.

Oprócz tych niezwykłych funkcji, Przeglądarka UR jest dość szybki i zawiera intuicyjny design oparty na platformie Chromium. Sprawdź to i zawsze bądź bezpieczny online.
Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Oto 5 programów przeciwdziałających wykorzystaniu w 2019 r

 1. ComboFix
 2. IObit Malware Fighter
 3. Microsoft EMET
 4. Malwarebytes Anti-Exploit
 5. HitmanPro.Alert

1. ComboFix

poprawka kombiComboFix to bezpłatne oprogramowanie antywirusowe opracowane przez sUBs, które skanuje komputer, wykrywa zagrożenia i usuwa je z komputera.

To oprogramowanie zostało zaprojektowane przede wszystkim jako program antywirusowy, ale teraz może być używane jako oprogramowanie antywirusowe. Chroni Twój komputer przed atakami hakerów i infekcjami wirusowymi.

Ten program jest idealny do intensywnego czyszczenia komputera. Jednak ComboFix jest kompatybilny tylko z Windows XP, Vista, 7 systemów 32-bitowych i 64-bitowych; ale nie jest kompatybilny z Windows 8.1 i 10 PC.

Pobierz ComboFix tutaj.

2. IObit Malware Fighter

iobit Fighter malware 5IObit Malware Fighter to oprogramowanie antywirusowe, które ma na celu ochronę komputera przed atakami online. Ponadto zyskujesz ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, trojanami i wirusami, które mogą atakować komputer podczas surfowania w Internecie.

Możesz używać IObit Malware Fighter w wersjach Windows XP, Vista, 7, 8 i 10. Oprogramowanie jest dostarczane zarówno z pakietami darmowymi, jak i Pro, ale darmowy pakiet jest tak dobry, jak wersja Pro.

Pobierz IObit Malware Fighter tutaj.

 • Przeczytaj także: Najlepsze oprogramowanie antywirusowe do bankowości internetowej

3. Microsoft EMET

Microsoft EmetMicrosoft EMET inaczej znany jako Enhanced Mitigation Experience Toolkit jest jednym z najstarszych dostępnych programów antywirusowych. Ten darmowy program jest przeznaczony dla administratorów systemu, którzy mogą wdrażać to oprogramowanie na wielu komputerach w dużej sieci komputerowej.

To oprogramowanie wykorzystuje funkcję hartowania aplikacji, która zapobiega wykorzystaniu różnych luk w zabezpieczeniach aplikacji. Ponadto EMET stosuje 12 różnych zabezpieczeń, aby chronić inne aplikacje i procesy na komputerze.

Jednak Microsoft EMET nie jest już dostępny dla systemu operacyjnego Windows 10, ponieważ system Windows 10 zawiera zabezpieczenia takie jak AppLocker, Control Flow Guard (CFG) i Device Guard; ale inne niższe wersje systemu Windows, takie jak Windows 7, Windows 8.1, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Vista.

Pobierz Microsoft EMET tutaj.

4. Malwarebytes Anti-Exploit

malwarebytes premiumTo oprogramowanie jest doskonałym systemem zabezpieczeń internetowych, który chroni komputer przed lukami. Malwarebytes Anti-Exploit program potrafi wykrywać błędy w systemie, a także usuwać je z komputera.

Chroni aplikacje takie jak Microsoft Office, VLC Media Player, czytnik Adobe PDF i wiele innych.

Ten program działa poprzez owijanie warstw zabezpieczeń wokół przeglądarek i aplikacji internetowych; dlatego zapobiega przejęciu komputera przez kompromitujące się exploity. Malwarebytes Anti-Malware jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi wersjami systemu Windows (XP, Vista, 7, 8 i 10).

Jednak Malwarebytes Anti-Exploit nie jest częścią wersji premium Malwarebytes.

Kup Malwarebytes tutaj.

 • Przeczytaj także: Pozbądź się złośliwego oprogramowania za pomocą narzędzia Malwarebytes Junkware Removal Tool dla systemu Windows 10

5. HitmanPro.Alert

narzędzie hitman proTo zaawansowane oprogramowanie jest idealnym narzędziem do ochrony przed komputerami. HitmanPro.Alert chroni przeglądarki internetowe przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym podczas surfowania w sieci. Ponadto Malwarebytes Anti-Exploit chroni Cię przed lukami w zabezpieczeniach kodu, które składają się na twoje oprogramowanie.

Jeśli chcesz chronić swoje przeglądarki przed exploitami, powinieneś spróbować tego programu. HitmanPro.Alert blokuje próby włamań i utrudnia ransomware na twoim komputerze.

Należy jednak używać programu antywirusowego wraz z programem antywirusowym; ale nie dwa programy przeciwdziałające wykorzystaniu w tym samym czasie, aby zapobiec nakładaniu się.

Kup HitmanPro tutaj.

Zalecamy jednak użycie tego oprogramowania antywirusowego, aby chronić komputer z systemem Windows przed wszelkimi technikami i narzędziami wykorzystywanymi przez porywaczy. Ponadto należy użyć silnego programu antywirusowego na komputerze, aby zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność komputera.

Podziel się z nami swoim doświadczeniem po skorzystaniu z dowolnego z wymienionych programów. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji