5 najlepszych przeglądarek dla użytkowników, którzy otwierają wiele kart [FRESH LIST]

W dzisiejszych czasach niewielu użytkowników korzysta z Internetu na karcie tylko jednej strony. Przeglądanie na kartach umożliwia użytkownikom otwieranie wielu stron internetowych w przeglądarce. Jednak otwieranie wielu kart stron zużywa więcej zasobów systemowych i może spowolnić przeglądanie. Dlatego w grę wchodzi dobrze zoptymalizowana przeglądarka.

Najlepsza przeglądarka do otwierania wielu stron powinna zawierać wiele wbudowanych opcji zarządzania kartami i mieć wiele rozszerzeń zarządzania kartami, aby użytkownicy mogli efektywniej organizować strony.

Są to najlepsze przeglądarki systemu Windows do otwierania wielu kart bez obciążania systemu.

Najlepsze przeglądarki do zarządzania wieloma tabelami

1

UR

Najlepsza przeglądarka UR dla wielu kart

UR to nowa przeglądarka Chromium podobna do Chrome pod względem wyglądu interfejsu użytkownika i zarządzania kartami. Menu kontekstowe kart przeglądarki zawiera dokładnie takie same opcje, jak Chrome do przypinania, duplikowania i tworzenia zakładek, które są przydatnymi opcjami strony.

Jedną z najlepszych rzeczy w przeglądarce UR jest to, że jej użytkownicy mogą korzystać z ogromnego repozytorium rozszerzeń zarządzania kartami w Chrome. Dzięki temu użytkownicy UR mogą korzystać ze wszystkich najlepszych rozszerzeń Chrome do zarządzania kartami.

Sprawdź, co jest takiego specjalnego w UR Browser w naszej szczegółowej recenzji

Co więcej, nie możemy pominąć wspomnienia o głównym celu przeglądarki UR, jakim jest prywatność. Możesz otworzyć dziesiątki kart i mieć całkowitą pewność, że wszystko będzie działać w zasadzie w dowolnej przeglądarce.

Jednak w przeglądarce UR różnica polega na tym, że moduły śledzące i irytujące pliki cookie nie będą Ci przeszkadzać.

Wbudowana sieć VPN zapewni ci anonimowość, choć podczas korzystania z niej poświęcisz trochę prędkości łącza. Dzięki funkcjom prywatności ładowanie strony wygrywa z konkurencją. Brak reklam i innych skryptów ładujących się w tle na stronach internetowych, co znacznie skraca czas ładowania.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR
2)

Google Chrome

Najlepsza przeglądarka Chrome na wiele kart

Google Chrome to przeglądarka wybierana przez wielu, ale brakuje jej niektórych wbudowanych funkcji zarządzania kartami i opcji dostępnych w kilku alternatywnych przeglądarkach.

Niemniej jednak świetne rozszerzenia zarządzania kartami Chrome nadrabiają to i gwarantują, że pozostanie wśród najlepszych przeglądarek do otwierania wielu stron.

Rozszerzenia, takie jak OneTab, TabsOutliner, Grupuj swoje karty, Tabs Outliner i The Great Suspender umożliwiają użytkownikom organizowanie i tymczasowe zawieszanie nieaktywnych kart Chrome, aby zmniejszyć wykorzystanie zasobów systemowych. Dzięki tym rozszerzeniom zarządzanie kartami Chrome znacznie się poprawia.

Ściągnij Google Chrome

3)

Firefox

Najlepsza przeglądarka Firefox dla wielu kart

Mozilla Firefox jest przeglądarką bardziej wydajną pod względem zasobów systemowych niż Chrome z otwartymi wieloma kartami stron. Mozilla twierdzi, że Fox zużywa o 30% mniej pamięci RAM niż Chrome w systemie Windows 10. Dlatego Firefox jest jedną z najlepszych przeglądarek na komputery PC o niższej specyfikacji systemowej.

Chociaż Fox stracił kilka ważnych funkcji zarządzania kartami, takich jak Grupy kart (Panorama), nadal zawiera kilka przydatnych wbudowanych opcji zarządzania kartami. Użytkownicy Foxa mogą przypinać karty i wysyłać karty do zsynchronizowanych urządzeń.

Przeglądarka zawiera przełącznik Ctrl + Tab, który umożliwia użytkownikom przełączanie się między kartami, jak pokazano poniżej. Ponadto użytkownicy mogą skonfigurować przeglądarkę, aby wyświetlała podgląd miniatur dla wszystkich otwartych kart Fox na pasku zadań systemu Windows.

Istnieje również wiele przyzwoitych dodatków do zarządzania kartami dla Firefoksa. Użytkownicy Foxa mogą grupować i organizować strony za pomocą prostych grup kart, OneTab i grup kart Panorama.

Ponadto użytkownicy mogą również dodawać paski boczne tabulatorów do Foxa za pomocą dodatków Załadowane karty pionowe i Zakładki paska bocznego.

Pobierz Mozilla Firefox

4

Vivaldi

Najlepsza przeglądarka Vivaldi dla wielu kart

Vivaldi zawiera jedne z najlepszych opcji zarządzania kartami i funkcje dowolnej przeglądarki. Po pierwsze, stosy kart pozwalają użytkownikom grupować karty, przeciągając je nad sobą, co jest cechą, którą naprawdę powinno zawierać wiele przeglądarek.

Użytkownicy mogą przeglądać wiele stron w tym samym oknie za pomocą Tabulacji Vivaldiego. Przeglądarka wyświetla podgląd miniatur dla kart, gdy użytkownik umieści nad nimi kursor.

Wybór przeglądarki Hibernuj zakładki w tle opcja zawiesza strony w celu zachowania pamięci RAM. Ponadto użytkownicy Vivaldi mogą wyszukiwać otwarte karty za pomocą menu Szybkie polecenia.

Dlatego użytkownicy Vivaldi tak naprawdę nie potrzebują żadnych rozszerzeń zarządzania kartami. Jednak Vivaldi jest także przeglądarką Chromium. Dlatego użytkownicy mogą nadal dodawać do przeglądarki wiele dodatkowych dodatków do zarządzania kartami z repozytorium rozszerzeń Chrome.

Pobierz Vivaldi

5

Opera

Najlepsza przeglądarka Opera dla wielu kart

Opera zawiera zaawansowane opcje zarządzania kartami i funkcje, których użytkownicy nie znajdą w większości alternatywnych przeglądarek. Użytkownicy mogą zapisać grupę otwartych kart w folderach szybkiego wybierania w celu szybkiego dostępu, wybierając Operę Zapisz wszystkie karty jako folder szybkiego wybierania oprawa.

Ta przeglądarka zawiera menu kart, które wyświetla ostatnio zamknięte strony, wszystkie otwarte karty i rozszerzone podgląd miniatur każdej wybranej strony. Użytkownicy mogą przełączać się między kartami za pomocą skrótu Ctrl + Tab w przeglądarce.

Opera zawiera także Menedżera zadań, który pokazuje wykorzystanie zasobów systemowych przez użytkowników dla każdej karty i dodatku, co jest dobrą funkcją zarządzania kartami.

Pobierz Opera

To pięć przeglądarek z kilkoma świetnymi rozszerzeniami i wbudowanymi opcjami zarządzania kartami. Są więc crème da crème do przeglądania w kartach w Windows.

Link do głównej publikacji