Przeglądarka Edge nie wyświetla sugestii dotyczących wyszukiwania i witryny [FIX]

Microsoft z powodzeniem zastąpił Internet Explorera Przeglądarką Edge, która zadebiutowała w systemie Windows 10. Przeglądarka została poddana terminowej przeróbce i aktualizacji funkcji.

Jednak ostatnia aktualizacja Edge Browser wydaje się wykazywać pewne szczególne problemy. Jednym z powszechnych problemów dla użytkowników było to, że wyszukiwanie i sugestie witryn nie były wyświetlane w pasku adresu urządzenia Edge.

Jest to dość denerwujące, biorąc pod uwagę, że strona została już dodana do zakładek i trzeba ją od nowa wpisać.

Jeśli cierpisz na podobny problem w systemie Windows 10, pozwól nam spojrzeć na możliwe rozwiązanie problemu, abyś mógł ponownie zacząć korzystać z Edge Browser bez żadnych problemów.

Aktualizacja systemu Windows zwykle aktualizuje różne pliki do nowszych, najbardziej bezpiecznych wersji, a czasem pliki te zakłócają działanie przeglądarki. Spróbujmy rozwiązać to samo za pomocą wielu różnych metod, które są następujące.

Jak naprawić wyszukiwanie i sugestie witryn nie działają

 1. Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami systemu Windows
 2. Uruchom skanowanie SFC
 3. Wypróbuj przeglądarkę UR
 4. Uruchom narzędzie DISM
 5. Czysty rozruch

1. Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami systemu Windows

Firma Microsoft wydała nowe narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami systemu Windows, które pomaga znaleźć i rozwiązać błędy w aplikacjach fabrycznie załadowanych z systemem Windows.

Przejdź do Ustawienia> Aktualizacja Bezpieczeństwo> Rozwiązywanie problemów> przewiń do końca i uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacją Windows Store, które ma na celu automatyczne sprawdzanie problemów i ich usuwanie.

narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami systemu Windows

2. Uruchom skanowanie SFC

Skanowanie SFC to Kontroler plików systemowych, który wykonuje to samo, co sugeruje nazwa, tj. Sprawdzanie plików systemowych i naprawianie ich, jeśli w tajemniczym przypadku są uszkodzone.

Kontroler plików systemowych skanuje pliki i uruchamia naprawę, jeśli zostaną znalezione uszkodzone lub zmanipulowane pliki. Zwykle skaner brakuje niektórych plików. Dlatego musisz uruchomić skaner kilka razy, aby upewnić się, że wszystkie pliki są nienaruszone. Kroki, aby uruchomić Systemowy skaner plików, są następujące:

 1. Otwórz wiersz polecenia jako administrator albo z menu Start, albo z okna dialogowego Uruchom.
 2. Wpisz SFC / scannowsfc scannow
 3. Wciśnij Enter
 4. Polecenia zainicjują skaner, a skaner zacznie działać natychmiast, bez żadnego monitu lub potwierdzenia z Twojej strony. Skaner jest automatyczny, dlatego też nie będziesz otrzymywać żadnych aktualizacji statusu.

Przeczytaj także: 10 najlepszych programów do czyszczenia rejestru dla systemu Windows 10

3. Wypróbuj przeglądarkę UR

Problemy z niewystarczającym Microsoft Edge mogą zostać rozwiązane przez wprowadzenie Edge Chromium. Biorąc jednak pod uwagę, jak długo Microsoft zajął się najprostszym interfejsem użytkownika i optymalizacją wydajności, nie bardzo wierzymy, że będzie warto.

Zamiast Edge, dlaczego nie wypróbować przeglądarki, która jest już świetna i wydaje się być jeszcze lepsza, UR Browser?

ustawienia prywatności przeglądarka

Przeglądarka UR zapewnia wszystko, czego potrzebujesz od samego początku. Mimo że możesz zainstalować wszystkie rozszerzenia Chrome, ma tyle wbudowanych funkcji, że naprawdę nie ma takiej potrzeby.

Wyszukiwarki zapewniają 12 wyszukiwarek, z których możesz korzystać. Większość z nich nie przeszkadza, więc unikniesz śledzenia i kierowania reklam.

Ponadto ma wbudowaną funkcję VPN i blokowanie reklam, 3 tryby prywatności, które można przypisać do poszczególnych stron internetowych, i jest intuicyjny w obsłudze.

Dowiedz się więcej o przeglądarce UR, instalując ją już dziś. Zawsze możesz go usunąć, jeśli nie odpowiada Twoim potrzebom lub preferencjom.
Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

4. Uruchom narzędzie DISM

DISM został rozwinięty jako narzędzie do zarządzania obsługą obrazu wdrażania. Narzędzie służy do korygowania wszystkich wewnętrznych plików systemu Windows, które mogły zostać uszkodzone w niefortunnym przypadku. Aby uruchomić narzędzie DISM, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz wiersz polecenia jako administrator albo z menu Start, albo z okna dialogowego Uruchom.
 2. Wpisz następujące polecenia:
  DISM.exe / Online / Cleanup-image / scan health
  DISM.exe / Online / Cleanup-image / przywróć zdrowieDISM w CMD
 3. DISM może zająć trochę czasu, aby zakończyć skanowanie od kilku minut do kilku godzin, w zależności od sprzętu.

5. Clean Boot

Clean Boot jest nieco podobny do trybu awaryjnego, który po prostu ładuje określoną liczbę sterowników i programów, które są niezbędne, aby okna działały bez problemu.

Oczekuje się, że rozwiąże to wszystkie rodzaje konfliktów oprogramowania, jeśli przypadkiem będziesz cierpieć z powodu jednego z nich. Dowiedz się, jak wykonać czysty rozruch tutaj.

Oto kilka kroków, które musisz wykonać, aby pozbyć się paska wyszukiwania i problemu z witryną, z którym miałeś do czynienia w przeglądarce Edge. Tego rodzaju problemy mogą najprawdopodobniej wystąpić z powodu aktualizacji lub konfliktów z instalacją innego oprogramowania.

Poza tym przeglądarka Microsoft Edge poprawiła się o mile, odkąd po raz pierwszy ukazała się, a potem osobiście uwielbiam elegancki interfejs użytkownika oferowany przez przeglądarkę.

Link do głównej publikacji