[Rozwiązany] Napraw kod błędu -54 w iTunes na Windows 10

nie można zsynchronizować iPoda z komputerem z systemem Windows 10Po uaktualnieniu komputera lub laptopa do systemu Windows 10 użytkownik może napotkać wiele problemów, jednym z nich jest: nie można zsynchronizować iPhone’a, iPoda lub iPadaSystem Windows 10. Po uaktualnieniu systemu Windows do systemu Windows 10 nie można zsynchronizować iDevice z uaktualnionym komputerem. Nie denerwuj się, ponieważ znaleziono rozwiązanie tego problemu. Zastosuj podaną metodę, a będziesz mógł ponownie zsynchronizuj iDevice z komputerem.

Ten błąd pojawia się, ponieważ aktualizacja systemu Windows 10 powoduje, że folder iTunes jest tylko do odczytu, co oznacza, że ​​komputer nie pozwala na synchronizację z iDevice podłączyłeś się.

Kroki, aby naprawić ten błąd -54

Otwórz Eksploratora Windows -> Kliknij folder Muzyka -> Kliknij prawym przyciskiem myszy folder iTunes -> Idź do Właściwości -> Odznacz opcję Tylko do odczytu dostępną w obszarze Atrybuty

Pojawi się kolejne okno wyskakujące, ponieważ wpływa na wszystkie modyfikacje całych podfolderów. Ta szybka poprawka umożliwi synchronizację. Jeśli nadal masz problem, upewnij się, że masz pełną kontrolę nad folderem iTunes.

Aby to sprawdzić, ponownie kliknij folder prawym przyciskiem myszy -> przejdź do właściwości -> bezpieczeństwo -> kliknij edytuj -> wybierz pełną kontrolę i zastosuj.

Po pokonaniu powyższych kroków musisz ponownie zsynchronizować iDevice bez żadnego błędu.

Link do głównej publikacji