Rozwiązania programowe do nauki programowania zarówno online, jak i offline

Czy jesteś początkującym programistą komputerowym? Chcesz nauczyć się programowania? Dzisiaj raport Windows pokaże najlepsze oprogramowanie do nauki programowania.

Świat zmienił się od przełomu wieków, kładąc większy nacisk na technologie informacyjne. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat proces uczenia się programowania został ułatwiony wraz z pojawieniem się programów do nauki oprogramowania lub aplikacji internetowych. Umożliwia to początkującym lub początkującym programistom zrozumienie podstaw kodowania.

Ten post zawiera najlepsze oprogramowanie do nauki programowania. Tymczasem całe oprogramowanie wymienione poniżej ma przyjazny interfejs i zintegrowany program nauczania; prowadzi to przez poziomy programowania z różnymi wsparciem dla kilku języków komputerowych.

Najlepsze oprogramowanie do nauki programowania

1

Khan academy

Jest to najpopularniejszy ze wszystkich programów z tej listy. Wielokrotnie nagradzany program zyskał popularność dzięki swojej prostocie i bezpłatnym usługom. Khan Academy ma również szersze spektrum; oprócz kodowania możesz uzyskać dostęp do kilku zasobów IT.

Ponadto to najlepsze oprogramowanie do nauki programowania ma bezpłatną bibliotekę, która zawiera ponad 4000 filmów instruktażowych na różne tematy związane z komputerem. Khan Academy zapewnia również szczegółowy program nauczania, obejmujący ćwiczenia, samouczki i testy dla użytkowników.

Ponadto główne kursy oferowane przez ten program dotyczą HTML, CSS i innych języków programowania WWW. Co więcej, możesz nauczyć się programowania w podróży z ich wersjami aplikacji mobilnych na urządzeniach mobilnych. Tymczasem Khan Academy jest doskonałym oprogramowaniem do użycia, w końcu nie masz nic do stracenia, ponieważ jest darmowy.

Pobierz Khan Academy

 • 2)

  Domek na drzewie

  oprogramowanie do nauki programowaniaTo nagradzane oprogramowanie do nauki programowania, zaliczane do najlepszych programów do nauki programowania, jest jednym z najlepszych programów premium dostępnych na rynku. Domek na drzewie oferuje największą liczbę klas kodowania na tej liście, a użytkownicy mogą wybierać z ogromnej bazy danych.

  Program ma łatwy w użyciu interfejs i możesz łatwo znaleźć swoje dane osobowe na desce rozdzielczej. Forum ma również dużą liczbę członków, na których omawiane są różne tematy; Znajdziesz tam również wiele rozwiązań swoich pytań programowych.

  Jednak koszt płacenia 25 USD miesięcznie za ten program może wydawać się drogi. Jednak Treehouse to idealna aplikacja internetowa do nauki programowania.

  Uzyskaj dostęp do domku na drzewie

  • 3)

   Udacity

   oprogramowanie do nauki programowaniaTa aplikacja internetowa znana jest z wszechstronnych funkcji programowania. Udacity pomaga uchwycić kilka aspektów programowania dzięki szczegółowym kursom. Co więcej, możesz łatwo zidentyfikować dowolny język programowania, którego chcesz się nauczyć. Niektóre obsługiwane języki to HTML, JavaScript, Python i CSS.

   Kolejną unikalną funkcją Udacity jest aplikacja, która została szczegółowo opisana przez ekspertów programistycznych z renomowanych organizacji. Możesz również skorzystać z niektórych bezpłatnych kursów; jednak za niektóre kursy trzeba zapłacić premium.

   Ponadto kurs premium umożliwia uzyskanie opinii od specjalistów i wymianę informacji z innymi studentami na całym świecie. Wreszcie, Udacity to aplikacja internetowa; dlatego potrzebujesz dostępu do Internetu, aby móc go łatwo wykorzystać do nauki programowania.

   Uzyskaj dostęp do Udacity

   • 4

    Programowanie!

    oprogramowanie do nauki programowaniaJak sama nazwa wskazuje, Programowanie! jest idealnym oprogramowaniem do nauki programowania. To oprogramowanie zapewnia fragmenty kodu i ważne algorytmy, zwłaszcza te najczęściej używane. Ponadto to oprogramowanie umożliwia użytkownikom naukę w ponad 15 językach komputerowych, a mianowicie Java, SQL, C, C ++, C #, JavaScript, PHP, MATLAB w kompleksowy sposób.

    Ponadto eksperci przygotowali program nauczania używany przez program, zaczynając od podstaw po złożone aspekty danego języka programowania. Stąd programowanie! to doskonałe oprogramowanie do nauki programowania, szczególnie początkujących. Służy również jako doskonały punkt odniesienia dla profesjonalnych programistów.

    Pobierz programowanie!

    5

    Darmowy Code Camp

    oprogramowanie do nauki programowaniaTa aplikacja internetowa jest obszerna w tym, co oferuje początkującym za darmo. Darmowy Code Camp ma wiele filmów instruktażowych dla początkujących programistów. Te samouczki są podzielone na różne ramy czasowe od 5 minut filmów do 3 godzin zaawansowanych filmów instruktażowych.

    Ponadto główne języki programowania, takie jak HTML i CSS, są odpowiednio szczegółowe i zawierają materiały wykładowe, aby uzyskać więcej informacji. Tematy są podzielone na poszczególne lekcje, które pozwalają uchwycić główne punkty każdego samouczka.

    Głębokość i różnorodność tematów udostępnianych przez Free Code Camp sprawia, że ​​jest to cenny program do nauki programowania. Możesz sprawdzić ich usługi, ponieważ jest to bezpłatne.

    Uzyskaj dostęp do Free Camp Camp

    6

    SitePoint

    oprogramowanie do nauki programowaniaSzukasz dedykowanej strony internetowej do nauki programowania? SitePoint to strona internetowa, która oferuje książki, kursy i artykuły dla twórców stron internetowych. Dostęp do konta, który kosztuje 15 USD miesięcznie, może wydawać się stratą pieniędzy. Jednak zawartość, do której uzyskujesz dostęp, jest warta więcej niż wydane pieniądze. Otrzymujesz ogromną bibliotekę materiałów i samouczków wideo na różne tematy dotyczące programowania.

    Otrzymasz również szczegółowy program nauczania dla każdego kursu oferowanego przez program. Do nauki jest ponad 14 języków, w tym HTML, CSS, Python i JavaScript. Jest też ładne forum, na którym można uzyskać informacje i udostępnić je innym uczestnikom.

    Uzyskaj dostęp do SitePoint

    To najlepsze oprogramowanie do nauki programowania. Lista ta jest jednak wyczerpująca; dlatego udostępniliśmy tylko kilka, które bardzo polecamy.

    Czy znasz oprogramowanie, które powinno znaleźć się na naszej liście? LUB czy korzystałeś z oprogramowania do nauki programowania, o którym wspominaliśmy powyżej? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji