ROZWIĄZANE: Nie można połączyć się z TotalVPN przez Wi-Fi

Nie możesz połączyć się z TotalVPN przez Wi-Fi? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje i jak to rozwiązać.

TotalVPN, podobnie jak inne silne usługi VPN, ma ważne funkcje, takie jak bezpieczne szyfrowanie, zerowe monitorowanie, ukrywanie adresów IP i lokalizacji, dzięki czemu osoby trzecie nie mogą cię śledzić online oraz publiczną ochronę Wi-Fi.

VPN oferuje całkowitą anonimowość w połączeniu z ponad 30 lokalizacjami w ramach usługi premium, a ponadto jest prosty, szybki i nieograniczony. Możesz także odblokować swoje ulubione witryny z dowolnej lokalizacji i uzyskać dostęp do treści na całym świecie, z nieograniczoną ilością danych i 99,99 procent czasu bezawaryjnej pracy.

Istnieje kilka czynników, które wpływają na to, że nie możesz połączyć się z TotalVPN przez Wi-Fi, ale wymieniliśmy niektóre rozwiązania, które możesz wypróbować poniżej.

POPRAWKA: Nie można połączyć się z TotalVPN przez Wi-Fi

 1. Ogólne rozwiązywanie problemów
 2. Łączenie z VPN na maszynach wirtualnych
 3. Czy ciągle się rozłączasz?
 4. Używanie TotalVPN dla połączeń Torrent i P2P

1. Ogólne rozwiązywanie problemów

 • Jeśli otrzymujesz komunikaty o błędach uwierzytelnienia podczas próby TotalVPN przy połączeniu WiFi, Twój adres e-mail, nazwa użytkownika lub hasło nie są akceptowane, aby nawiązać połączenie.
 • Jeśli łączysz się za pośrednictwem aplikacji i widzisz komunikaty o błędach uwierzytelnienia, zresetuj hasło, a następnie spróbuj połączyć się ponownie. Jeśli łączysz się ręcznie, pamiętaj, że Twoja nazwa użytkownika nie jest adresem e-mail.
 • Niektóre protokoły VPN są bardziej niezawodne niż inne, np. PPTP nie jest tak stabilny jak OpenVPN. Jeśli masz problemy z PPTP, spróbuj połączyć się kilka razy lub zmień protokół na OpenVPN.
 • Spróbuj połączyć się za pośrednictwem innej sieci. Jeśli jesteś w stanie połączyć się przez 3G lub 4G, być może pierwotna sieć ma bloki, które uniemożliwiają połączenie VPN. W sieci publicznej administrator systemu może celowo blokować połączenia VPN, aby uniemożliwić ludziom podejmowanie działań, których woleliby nie robić. W sieciach domowych niektórzy dostawcy usług internetowych blokują VPN, zarówno na oprogramowaniu układowym routera, jak i na ich końcu sieci. Możesz skontaktować się z usługodawcą internetowym w sprawie korzystania z TotalVPN w ich usługach.

-> Przeczytaj także: 5 najlepszych programów antywirusowych z bezpłatnym VPN

2. Łączenie z VPN na maszynach wirtualnych

Jeśli próbujesz połączyć TotalVPN za pomocą maszyny wirtualnej, musisz dostosować ustawienia karty sieciowej do środowiska wirtualnego. Na przykład Oracle VirtualBox ustawi domyślne maszyny wirtualne na NAT, co prawdopodobnie nie będzie działać z oprogramowaniem TotalVPN i ręcznie skonfigurowanymi połączeniami w systemie Windows — musisz zmienić go na opcję Bridged Adapter.

Mogą't connect to total VPN on WiFi

 • CZYTAJ TAKŻE: VPN podłączony, ale nie działa? Oto 9 szybkich poprawek, aby go rozwiązać

3. Czy ciągle się rozłączasz?

Istnieje kilka różnych powodów, dla których Twoje połączenie może zostać przerwane, co oznacza, że ​​nie możesz połączyć się z TotalVPN przez Wi-Fi.

Najprawdopodobniej twój router porzuci połączenie na ułamek sekundy. Twoje połączenie VPN realizowane jest na bezpiecznych pingach co kilka sekund między oprogramowaniem a naszymi serwerami. Jeśli ten ping nie zostanie odebrany, połączenie zostanie przerwane.

W przeciwieństwie do TotalVPN, Cyberghost VPN jest wysoce kompatybilnym narzędziem, które ma doskonałą obsługę programistów. Dzięki ponad 600 serwerom online i 8 milionom użytkowników na całym świecie to narzędzie zawsze będzie doskonałym wyborem VPN.

 • Pobierz teraz CyberGhost VPN (obecnie 77% zniżki)

Aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo połączenia, ponownie uwierzytelnij je po zerwaniu. Ta procedura może być czasami frustrująca, ale została specjalnie zaprojektowana, aby zapobiec naruszeniu połączenia.

Jeśli tak się stanie, wykonaj następujące czynności:

 • Spróbuj połączyć się z innym serwerem, ponieważ na bieżącym serwerze, z którym jesteś podłączony, może być duże obciążenie.
 • Spróbuj zmienić protokół, ponieważ może on być wyłączony w sekcji ustawień aplikacji, więc zrób to w protokołach połączenia VPN.
 • Spróbuj połączyć się z innego urządzenia, aby sprawdzić, czy problem dotyczy Twojego urządzenia.

4. Używanie TotalVPN do połączeń Torrent i P2P

Jeśli nie możesz połączyć się z TotalVPN przez Wi-Fi, sprawdź połączenia torrent i P2P, jeśli do tego używasz VPN, ponieważ TotalVPN ma nowy serwer dedykowany do udostępniania plików peer-to-peer (P2P) i pobierania torrentów.
Aby połączyć się z aplikacją, wybierz „P2P”Z listy serwerów i kliknij„Połączyć”.

Mogą't connect to total VPN on WiFi

(Jeśli masz problemy z połączeniem, zmień protokół na automatyczny lub PPTP)
Zielona kropka potwierdzająca połączenie z serwerem wyświetli się po udanym połączeniu.

Mogą't connect to total VPN on WiFi

Uwaga: TotalVPN korzysta z serwerów w Holandii.

Jeśli używasz TotalVPN do czegokolwiek innego, wybierz inny serwer. Ma to na celu zapewnienie bardziej stabilnego połączenia dla osób korzystających z pobierania P2P i Torrent.

Czy którekolwiek z tych rozwiązań pomogło, gdy nie można połączyć się z TotalVPN przez Wi-Fi, czy też na urządzeniu występuje konkretny problem? Daj nam znać, zostawiając swój komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji