PEŁNA POPRAWKA: Avira Phantom VPN nie może połączyć się z usługą

Większość z nas wie o oprogramowaniu antywirusowym Avira, ale czy wiesz, że ma ono również usługę VPN? Nazywa się Avira Phantom VPN.

Ta sieć VPN, podobnie jak większość innych usługodawców z tej samej branży, oferuje anonimowość w sieci, zmieniając adres IP, bezpieczne szyfrowanie w celu ochrony prywatnej komunikacji, odblokowuje treści ograniczone geograficznie, jest szybka i działa cicho w tle, a ponadto nie ma dzienników i obsługuje protokoły IPv4 i v6.

Możesz także łączyć się z dowolną liczbą urządzeń za pomocą Avira Phantom VPN i łączyć się z dowolnego serwera w 36 lokalizacjach, a ponadto jest tak łatwy w użyciu.

Ta sieć VPN nie śledzi odwiedzanych witryn, wirtualnych lokalizacji używanych podczas surfowania, Twojego prawdziwego adresu IP ani żadnych informacji, które mogą łączyć Cię z dowolną czynnością, taką jak pobieranie plików lub odwiedzanie witryny.

Jednak śledzi dane diagnostyczne w celu ulepszenia produktu (śledzenie opcjonalne) i śledzi, czy jesteś darmowym lub płatnym użytkownikiem, a także ile danych zużywasz, aby obliczyć koszty zapewnienia ich infrastruktury za darmo.

Co się stanie, gdy Avira Phantom VPN nie nawiąże połączenia? W tym artykule opisano, co zrobić, gdy Avira Phantom VPN nie może połączyć się z usługą.

POPRAWKA: Avira Phantom VPN nie może połączyć się z usługą

 1. Odinstaluj i ponownie zainstaluj VPN
 2. Zatrzymaj usługę VPN
 3. Sprawdź status licencji
 4. Pozostaw program uruchamiający zainstalowany
 5. Sprawdź, czy usługa jest uruchomiona
 6. Zmień VPN

W pewnych okolicznościach, po aktualizacji do nowszej wersji, usługa Avira Phantom VPN zawiesi się i nie będzie można jej używać nawet po ponownym uruchomieniu, wyświetli się komunikat: Błąd wewnętrzny: nie udało się połączyć z usługą.

 • 1. Odinstaluj i ponownie zainstaluj VPN

  Aby naprawić Avira Phantom VPN nie udało się połączyć z usługą, jednym z rozwiązań jest po prostu odinstalowanie i ponowne zainstalowanie VPN.

  czy to pomaga? Jeśli nie, wypróbuj następne rozwiązanie.

  2. Zatrzymaj usługę VPN

  Możesz także ponownie uruchomić usługę Avira Phantom VPN, wykonując następujące czynności:

  • Rodzaj CMD w polu wyszukiwania
  • Kliknij prawym przyciskiem Wiersz polecenia i wybierz Uruchom jako administrator

  Avira Phantom VPN nie może połączyć się z usługą lub nie może się połączyć

  • Spowoduje to otwarcie ekranu wiersza polecenia, wpisz następujące wiersze: stop netto AviraPhantomVPN i start netto AviraPhantomVPN następnie naciśnij enter
  • Uruchom ponownie Avira Phantom VPN

  czy to pomaga? Jeśli nie, wypróbuj następne rozwiązanie.

  3. Sprawdź status licencji

  Niektórzy użytkownicy zgłosili, że mógł wystąpić problem z obniżeniem wersji używanej licencji, a Avira powinna być w stanie rozwiązać ten problem. Jeśli nadal występuje, spróbuj ponownie zainstalować Avira Phantom VPN.

  czy to pomaga? Jeśli nie, wypróbuj następne rozwiązanie.

  • 4. Pozostaw program uruchamiający zainstalowany

   Musisz także zainstalować program Avira Launcher, aby rozwiązać problem, że Avira Phantom VPN nie może połączyć się z problemem usługi. Jeśli masz hasło, które się nie resetuje lub powoduje problemy, zresetuj je ponownie za pomocą linku resetowania podanego na stronie Avira Phantom VPN.

   5. Sprawdź, czy usługa jest uruchomiona

   Jeśli Avira Phantom VPN nie może połączyć się z usługą, usługa może nie działać. Oto jak to rozwiązać:

   • Kliknij prawym przyciskiem Start
   • Wybierz Biegać

   Avira Phantom VPN nie może połączyć się z usługą lub nie może się połączyć

   • Rodzaj services.msc
   • Kliknij prawym przyciskiem myszy Avira Phantom VPN na liście i kliknij Start

   Czy VPN znów działa? Czy możesz się połączyć? Jeśli wszystko inne zawiedzie, wypróbuj następne rozwiązanie.

   • 6. Zmień VPN

    Jeśli Avira Phantom VPN nie może połączyć się z usługą lub nie chce się połączyć, a próbowałeś wszystkiego, co w twojej mocy, aby go rozwiązać, ale nie chce się ruszyć, możesz spróbować użyć CyberGhost lub Hotspot Shield, które są wśród najlepsze darmowe VPN dla Windows.

    • CyberGhost VPN

    CyberGhost chroni Twoją prywatność dzięki wieloplatformowemu rozwiązaniu zapewniającemu prywatność przy użyciu najwyższego dostępnego szyfrowania z 256-bitową technologią szyfrowania, a ponadto Twoje IP pozostanie ukryte, a otrzymasz ochronę Wi-Fi, jeśli jesteś w miejscu publicznym.

    Ma 75 serwerów w ponad 15 krajach, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do stron streamingowych, niezależnie od tego, czy usługi są zablokowane, czy nie, gdzie mieszkasz. Funkcja odblokowania strumieniowania umożliwia dostęp do wielu popularnych usług przesyłania strumieniowego bez ręcznego testowania serwerów.

    Zawiera również surowe zasady braku dzienników, które nie śledzą Twojej aktywności w Internecie, wieloplatformowe aplikacje na laptopa i inne urządzenia, bezpieczeństwo rozmów i dostęp do ponad 1000 serwerów VPN w ponad 30 najpopularniejszych krajach.

    Uzyskaj CyberGhost

    • Hotspot Shield

    Jest to sieć VPN z siedzibą w USA, która oferuje OpenVPN, szyfrowanie AES-256 i zasady zerowego dziennika. Umożliwia zdalne przesyłanie strumieniowe HBO Go, ale także surfowanie anonimowo, odblokowywanie stron internetowych, bezpieczne sesje internetowe w hotspotach oraz ochronę prywatności w Internecie.

    Jest to jedna z najbardziej zaufanych sieci VPN, która ma dostęp do zablokowanych stron internetowych, z szybką usługą i bezpieczniejszą ofertą internetową, ponieważ chroni twoje dane. Hotspot Shield ma opatentowany protokół, który jest zintegrowany z 70 procentami największych na świecie firm zajmujących się bezpieczeństwem i prowadzi pod względem wydajności z tysiącami serwerów na całym świecie.

    Chroni twoją tożsamość i szyfruje dane, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w miejscach publicznych. Możesz także cieszyć się bezpiecznym dostępem w dowolnym miejscu do swoich ulubionych aplikacji i witryn. Ta sieć VPN nigdy nie rejestruje żadnych informacji, gdziekolwiek jesteś, a także ma aplikacje stacjonarne i mobilne na dowolne i wszystkie urządzenia, z dostępem do ponad 1000 serwerów w 26 lokalizacjach na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie.

    Zdobądź teraz Hotspot Shield

    Daj nam znać, jeśli którekolwiek z tych rozwiązań pomogło naprawić Avira Phantom VPN nie udało się połączyć z problemem usługi, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji