6 najlepszych VPN dla Dark Souls II i III dla nieprzerwanej rozgrywki

Dark Souls to internetowa gra akcji, opracowana przez oprogramowanie i wydana przez gry Bandai. Nagradzana gra została wydana w 2014 roku wraz z kontynuacją Dark Soul 3 wydaną w 2016 roku.

Gracze wybierają między graniem w świecie gry innego gracza lub scenariuszem kontra gracz, atakując świat innego gracza. Gra jest znana z trudności, ponieważ trudność gry jest regulowana przez mechanikę wbudowaną w grę.

Ponadto Dark Souls jest popularny wśród tysięcy graczy online i korzysta z dedykowanych serwerów dla wielu graczy, aby zaspokoić ogromną bazę graczy. Może to prowadzić do zatykania się serwerów, co może powodować problemy z połączeniem, jeśli połączenie internetowe nie jest szybkie i niezawodne.

VPN pomaga zapewnić rozwiązania tych problemów, oferując bezpieczne i szybkie połączenie z serwerami Dark soul. Zespół Windows Report opracował tę listę najlepsze oprogramowanie VPN do grania Dark Soul.

Najlepsze VPN dla Dark Souls II i III

1

CyberGhost (zalecane)

VPN dla ciemnych dusz 2 3

Ta najlepsza sieć VPN dla Dark Souls 2 i 3 zapewnia przyjazny interfejs użytkownika z bogatymi funkcjami VPN. To narzędzie oferuje ponad 1200 serwerów w 60 krajach, co pozwala elastycznie wybierać serwer odpowiedni do twoich potrzeb w zakresie gier. Ponieważ CyberGhost jest właścicielem swoich serwerów, nie musisz martwić się o problemy z niezawodnością serwera, ponieważ zapewniają one stałą prędkość i wydajność Internetu.

Ponadto CyberGhost przekierowuje wszystkie połączenia za pośrednictwem swoich serwerów, a wszystkie dane przychodzące lub wychodzące z twojego systemu są szyfrowane z ochroną AES-256. Przestrzegają zasad braku dzienników, co oznacza, że ​​Twoje informacje nie są przechowywane na ich serwerach.

Co więcej, CyberGhost oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a ich plany premium zaczynają się od 12 USD miesięcznie i są rozliczane co roku.

  • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

— POWIĄZANE: 7 najlepszych sieci VPN dla Rust w celu zwiększenia prywatności i szybkości

2)

NordVPN (sugerowany)

VPN Ciemne Dusze 2 3

NordVPN to jedna z najpopularniejszych sieci VPN wśród graczy Dark Souls 2 i 3. Oferują ponad 3000 serwerów w 60 na całym świecie. Ta sieć VPN ma czysty przyjazny interfejs za pomocą jednego kliknięcia; VPN wybiera najszybsze połączenie najbliższe Twojemu połączeniu.

Ponadto NordVPN zapewnia bezpieczne i szybkie połączenie za pośrednictwem swoich serwerów i łatwo łączy się z serwerami Dark Souls 2 i 3. VPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie i funkcje anty-DNS wyciek, które zapewniają bezpieczne połączenie podczas gry.

Podstawowy plan taryfowy kosztuje 11 USD miesięcznie, które są rozliczane co roku.

  • Pobierz teraz NordVPN z oficjalnej strony internetowej

— POWIĄZANE: 5 najlepszych VPN dla PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUGB)

3)

HideMyAss (HMS)

VPN Ciemne Dusze 2 3HideMyAss jest popularnym dostawcą usług VPN z przyzwoitymi usługami VPN. HideMyAss ma ponad 700 serwerów w ponad 360 lokalizacjach w 90 krajach, co czyni go jednym z najlepszych VPN dla Dark Souls 2 i 3. Ta ogromna lokalizacja serwera daje graczom szeroki wybór serwerów do wyboru.

Ponadto HMS obsługuje protokoły VPN OpenVPN, Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP) i Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP)

VPN dla Dark Souls 2 i 3 zapewnia dobrą prędkość serwera, a twoje informacje są bezpiecznie przechowywane na ich serwerach. Głównym problemem, jaki napotyka na HideMyAss, jest to, że przechowują dzienniki danych użytkowników, co sprawia, że ​​nie jest to atrakcyjne dla użytkowników, którzy pragną pełnej prywatności.

Podstawowy plan HMS zaczyna się od 6,99 USD miesięcznie, z 30-dniową gwarancją.

  • Pobierz teraz HMS

— POWIĄZANE: 7 najlepszych VPN do grania w FIFA 2018 na PC

4

Hotspot Shield

VPN Ciemne Dusze 2 3

Hotspot Shield to popularny dostawca VPN, który osiąga wysokie wyniki w testach VPN. Na świecie znajduje się ponad 1800 serwerów. Ich oprogramowanie jest proste w obsłudze z przejrzystym interfejsem.

Ta VPN dla Dark souls 2 i 3 ma szybką szybkość serwera, która jest idealna dla serwerów Dark Soul, co zapewnia niezawodność i lepszą rozgrywkę. Serwery są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem, które zapewnia, że ​​informacje nie przedostaną się do hakerów lub szpiegów.

Ponadto Hotspot Shield ma bezpłatną usługę VPN, chociaż nie zaleca się używania jej jako wypełnionej reklamami i niezabezpieczonej. Plany premium kosztują 5,99 USD rocznie z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Pobierz Hotspot Shield

— POWIĄZANE: 5 najlepszych VPN do grania w GTA 5 Online

5

TunnelBear

VPN Ciemne Dusze 2 3

TunnelBear istnieje na rynku od dłuższego czasu i oferuje dobre usługi VPN. Sieć VPN jest łatwa w konfiguracji i zapewnia funkcje wysokiej jakości.

Ponadto TunnelBear ma serwery w 20 krajach, co może wydawać się ograniczone, ale kraje te są strategicznie rozmieszczone i obejmują USA, Francję, Australię i Singapur. Gracze Dark Soul mogą uzyskać dostęp do serwera gry z dowolnej lokalizacji oferowanej przez TunnelBear.

Co więcej, prędkości serwera są dość dobre, choć niezbyt imponujące, ale w połączeniu ze stałym połączeniem sprawia, że ​​jest to dobra opcja dla graczy ciemnej duszy.

TunnelBear jest objęty miesięczną opłatą w wysokości 5 USD rocznie.

Pobierz TunnelBear

W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów podczas korzystania z TunnelBear pomocne mogą być następujące przewodniki rozwiązywania problemów:

  • TunnelBear VPN nie zostanie zainstalowany? Napraw to za pomocą tych 3 kroków
  • Co zrobić, gdy TunnelBear jest podłączony, ale nie działa
  • POPRAWKA: Błąd połączenia tunelowego z serwerem

6

Prywatny dostęp do Internetu

VPN Ciemne Dusze 2 3Jeśli chodzi o najlepszy VPN dla Dark Souls, który zapewnia niskie ceny w połączeniu z doskonałymi funkcjami VPN, Prywatny dostęp do Internetu przoduje w tej dziedzinie. PIA oferuje usługę VPN, która szyfruje przeglądanie i pomaga zachować prywatność przed hakerami i dostawcą usług internetowych.

PIA oferuje około 2500 serwerów w ponad 28 krajach na całym świecie. Liczba ta przekracza większość jej konkurentów i daje nieograniczone możliwości dostępu do serwerów Dark Souls. Serwery mają dobrą szybkość serwera, co zapewnia optymalną rozgrywkę podczas korzystania z tej sieci VPN.

Plany PIA zaczynają się od ok. 3,35 USD miesięcznie, które są rozliczane co roku.

Kup PIA

Podsumowując, korzystanie z którejkolwiek z sześciu wymienionych usług VPN zapewnia niezawodne i szybkie połączenie w celu poprawy ogólnej rozgrywki w Dark Souls 2 i 3. Daj nam znać, jak korzystasz z którejkolwiek z VPN, które wymieniliśmy powyżej w Dark Souls 2 i 3 Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji