Poprawka: kanał 4 nie będzie odtwarzał wideo, gdy VPN jest włączony

Można powiedzieć, że media głównego nurtu nie są w najlepszym wydaniu, biorąc pod uwagę rozwój alternatywnych rozwiązań dla nowej ery. Niemniej jednak istnieje kilku nadawców, których przestrzega się rzetelnie, bez względu na to, ile ograniczeń geograficznych nakładają na ich treść.

Na przykład kanał 4 narzucił granice widzom, którzy nie mieszkają w Wielkiej Brytanii. Widzowie mieszkający za granicą używają sieci VPN do naśladowania brytyjskich adresów IP i uzyskiwania dostępu do treści renomowanego domu mediowego. Ale czasami nawet VPN nie działa.

Aby rozwiązać ten problem, przygotowaliśmy kilka możliwych rozwiązań, które powinny rozwiązać Twoje problemy z VPN i Channel 4. Mam nadzieję, że po wypróbowaniu będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich ulubionych treści bez żadnych problemów.

Jak oglądać brytyjskiego nadawcę Channel 4 z VPN bez problemów

 1. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki
 2. Przełącz serwery
 3. Utwórz konto i zaloguj się przy użyciu prawidłowego adresu w Wielkiej Brytanii
 4. Porzuć bieżącą sieć VPN i przejdź do lepszej alternatywy

1: Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki

Większość witryn używa plików cookie w celu wzbogacenia doświadczenia użytkowników, ale mogą one działać w obie strony. Oznacza to, że można ich użyć do śledzenia Twojej aktywności i uzyskania ważnych informacji dotyczących adresu IP i lokalizacji geograficznej.

W ten sposób, gdy masowy dostawca mediów (którym z pewnością jest British Channel 4), może zablokować Twój adres IP lub ograniczyć dostęp do szeregu podobnych adresów IP. Zatem negowanie VPN w tym procesie.

 • Oni i inne media publikują to od dłuższego czasu, szczególnie ściśle po tym, jak VPN stał się normą, a nie wyjątkiem. Dlatego zalecamy korzystanie z trybu incognito podczas uzyskiwania dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi. W ten sposób uniemożliwisz usłudze pozyskiwanie danych.

  2: Przełączanie serwerów

  Aby oglądać filmy 4oD (kanał 4 na żądanie) za granicą lub standardowe treści, wystarczy użyć VPN lub proxy. Wszyscy jesteśmy tego świadomi. Jednak wielu użytkownikom, którzy korzystają z VPN i wybierają serwery z Wielkiej Brytanii, trudno było przesyłać strumieniowo zawartość kanału 4. Zasadniczo oznacza to, że albo duchowy adres IP, który dostarczyła ci VPN, jest zablokowany lub przepełniony.

  • Rozwiązanie jest dość proste: wybierz inny serwer lub lokalizację IP i rób to, dopóki się nie uda. To pierwszy szczegół niuansowy, który oddziela rozwiązania bezpłatne i premium. Szybkość przepustowości (przesyłanie strumieniowe wymaga dużej ilości danych przez buforowanie, co znacznie spowalnia połączenie), a liczne serwery w Wielkiej Brytanii to coś, czego nie dostaniesz dzięki bezpłatnym rozwiązaniom VPN.

   3: Utwórz konto i zaloguj się przy użyciu prawidłowego adresu w Wielkiej Brytanii

   Niektórym użytkownikom udało się rozwiązać problem i uzyskać dostęp do kanału 4 online za pomocą sieci VPN i rejestracji w witrynie. Pamiętaj, że jeśli używasz np. Adresu IP z Londynu, musisz ustawić Londyn jako miasto rodzinne. Przemierzaj mapy i dodaj prawdziwy adres do poświadczeń rejestracyjnych. Następnie powinieneś być w stanie uzyskać dostęp do wszystkich treści i przesyłać je strumieniowo przez odtwarzacz bez żadnych problemów.

   • Niemniej jednak nie przełączaj serwerów podczas przesyłania strumieniowego i pamiętaj, aby później zachować ten sam adres IP. Jeśli adres IP nie jest identyczny z adresem uzyskanym podczas rejestracji, istnieje duża szansa, że ​​zostaniesz wyrzucony.

    4: Porzuć bieżącą sieć VPN i przejdź do lepszej alternatywy

    Na koniec, jeśli obecna sieć VPN nie zapewni Ci sprawiedliwości w tym sensie, że nie będzie ona w stanie oglądać ulubionej telewizji online, możemy jedynie zalecić jej wymianę. Tam jest lista zablokowanych rozwiązań VPN i ich odpowiednich serwerów w Wielkiej Brytanii. Dlatego zalecamy, aby VPN znajdował się poza Wielką Brytanią.

    • CyberGhost pozwoli ci uzyskać dostęp do wszelkich treści objętych ograniczeniami geograficznymi na brytyjskiej ziemi bez żadnych problemów. Chociaż jest to rozwiązanie premium (dlatego może kosztować trochę pieniędzy), CyberGhost jest nadal dość przystępny w porównaniu do swoich konkurencyjnych rozwiązań.

     Co więcej, ma nieograniczoną przepustowość i dane, oferuje dziesiątki brytyjskich serwerów, a wreszcie jest w pakiecie przyjaznym dla użytkownika. Jeśli interesuje Cię CyberGhost, spróbuj. Bezpłatny okres próbny trwa 7 dni.

     • Kup teraz Cyber ​​Ghost VPN (obecnie 77% zniżki)

     Że należy to zrobić. Jeśli jesteś zapalonym obserwatorem kanału 4, te kroki powinny się przydać. Ponadto, jeśli masz inne podejście lub obejście, a może pytanie lub dwa dotyczące wyżej wymienionych kroków, możesz nam powiedzieć w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji