Czy naprawdę muszę używać VPN z Kodi? [ODPOWIADAMY]

Kodi to aplikacja o światowym sukcesie. Wygodne centrum medialne typu open source było w stanie narzucić się na rynek. Kolejnym plusem jest dostępność dodatków, oficjalnych lub nie, które dodatkowo rozszerzają jego możliwości.

Istnieje ponad 40 milionów użytkowników aplikacji w różnych wersjach. Duża część z nich nie wykorzystuje Kodi z oficjalnymi dodatkami, ale raczej w przypadku nieoficjalnych.

Czy wszystkie sieci VPN nadają się do użytku z Kodi?

Przede wszystkim, jeśli używasz Kodi poprawnie, będziesz potrzebować VPN, jeśli naprawdę zależy Ci na prywatności. Musisz wiedzieć, że nie wszystkie usługi są takie same i gwarantują ten sam poziom bezpieczeństwa.

Po pierwsze, żadna darmowa sieć VPN nie jest odpowiednia do użytku z Kodi, ponieważ bezpłatne sieci VPN nie tylko ujawniają adresy IP użytkowników, ale także ruch.

Darmowe sieci VPN często profilują użytkowników i sprzedają dane do przeglądania, aby utrzymać działalność.

Nie wiesz, jakiej sieci VPN używać z Kodi? Sprawdź tę listę i wybierz odpowiednią dla siebie.

Które sieci VPN dla Kodi zalecamy i dlaczego?

Zalecamy korzystanie wyłącznie z usług, do których odniesienia mają na celu ochronę prywatności użytkowników. Dlatego wybieramy i zalecamy tylko te usługi, które są znane ze swoich zasad „braku logowania”.

Wszystkie usługi wysokiej jakości mogą się poszczycić brakiem dzienników i próbują wdrożyć najlepsze protokoły bezpieczeństwa, aby zagwarantować prywatność danych swoich użytkowników.

Zastosowanie właściwego protokołu bezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie dla zachowania anonimowości i bezpieczeństwa całego ruchu.

Zalecane przez nas VPN:

  • NordVPN
  • Cyberghost

Obie są płatnymi opcjami i raczej niezawodne, więc nie możesz się pomylić. Chociaż NordVPN oferuje więcej serwerów i ogólnie jest to lepszy pakiet za te pieniądze, szczególnie jeśli wybierzesz subskrypcję długoterminową.

Czy sieci VPN poprawiają przesyłanie strumieniowe?

Odpowiedź brzmi nie. Zasadniczo usługi VPN nie służą temu celowi. Najlepsza usługa VPN nigdy nie przekroczy prędkości sieci. Dlatego nie powinno być żadnej poprawy w strumieniowaniu treści za pośrednictwem połączenia VPN.

Masz problemy z wolnym połączeniem internetowym? Te poprawki z pewnością rozwiążą Twój problem.

Jak korzystać z VPN z Kodi?

Możesz postępować na dwa sposoby, pierwszy jest bardzo prosty, drugi nieco bardziej złożony i kompatybilny z mniejszą liczbą usług.

Pierwszą metodą jest uruchomienie VPN na platformie, na której zamierzasz używać Kodi. Po uruchomieniu usługi połączenie z serwerem można uruchomić Kodi. Cały ruch będzie kierowany przez usługę.

Druga metoda wykorzystuje przydatny dodatek VPN Manager, ale dodatek nie jest kompatybilny ze wszystkimi systemami i wieloma usługami. Jeśli wybrana usługa VPN jest kompatybilna, na jej stronie internetowej znajdziesz przewodnik dotyczący prawidłowej konfiguracji.

Wybierz swoją VPN

Teraz masz dobry pomysł na dostawców, do których możesz się zwrócić, jeśli szukasz niezawodnego połączenia VPN dla Kodi na rynku.

Czekamy na Twoje komentarze na temat twoich doświadczeń z tymi dostawcami, jeśli ich wypróbujesz. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Link do głównej publikacji