7 najlepszych VPN do grania w Warface na komputerze z systemem Windows 10

Warface to gra online opracowana przez firmę Crytek. Opiera się na czterech różnych rolach, którymi są gracze: Snajper, Strzelec, Medyk i Inżynier.

Każda klasa ma swoją rolę w grze. Snajperzy zdolni do oddania jednego strzału do ciała w dowolnym zasięgu dłuższym niż punktowy, Medycy ożywiają poległych członków drużyny, Inżynierowie odnawiają i naprawiają zbroję, a Strzelcy zapewniają dodatkową amunicję.

Jednak gracze online Warface doświadczają problemów podczas łączenia się z serwerami lub pozostawania w kontakcie z grą (problemy z opóźnieniem). Dlatego użycie szybko zabezpieczonej sieci VPN (wirtualnej sieci prywatnej) jest rozwiązaniem twojego problemu.

Wszystko o wirtualnej sieci prywatnej możesz przeczytać tutaj.

Sieci VPN pomagają graczom zwiększyć prędkość Internetu i sfałszować adres IP twojego systemu do pożądanego. Ponadto sieci VPN zapobiegają również atakom złośliwego oprogramowania ze strony hakerów lub usterek i spowalniają sieć. Raport Windows opracował najlepszą VPN dla Warface na podstawie funkcjonalności i funkcji

Najlepsze VPN dla Warface

1

CyberGhost (zalecane)

cyberghost

Ta najlepsza sieć VPN dla Warface zapewnia dostęp do ponad 700 serwerów w 37 krajach. Interfejs VPN jest taki, że podpowiada użytkownikom, jakiej usługi chcesz od anonimowego przeglądania do funkcji gier.

Ponadto intrygującą funkcją, w której CyberGhost wyróżnia się, jest utrzymywanie stałej prędkości serwera, co jest ważne podczas grania w Warfare, ponieważ słaba prędkość serwera może utrudniać pozostawanie w kontakcie z grą. CyberGhost dba o to, oferując najszybsze możliwe połączenie z serwerem dla Twojej lokalizacji przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa tożsamości.

Plany CyberGhost zaczynają się od 4 USD miesięcznie, co gwarantuje ponad trzykrotną szybkość połączenia z serwerem bez reklam. Zdecydowanie się na oferty 7 USD daje dostęp do nawet pięciu urządzeń, które umożliwiają Tobie i znajomym korzystanie z VPN, aby cieszyć się bezpieczną rozgrywką Warface.

 • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

2)

Hotspot Shield Elite

VPN dla Warface

Hotspot Shield daje użytkownikom dostęp do ponad 1000 serwerów w ponad 60 krajach, co daje więcej lokalizacji do wyboru.

Ponadto Hotspot Shield umożliwia prywatne bezpieczne połączenie z różnymi serwerami do gier, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do serwerów Warface z dowolnego miejsca na świecie. Dostawca VPN utrzymuje zasady zerowego dziennika, co zapewnia, że ​​Twoje działania online nie są przechowywane na ich serwerze, co jest idealne dla graczy dbających o prywatność.

Co więcej, Hotspot Shield można pobrać za darmo z ograniczonymi funkcjami. Aktualizacja do płatnego planu wiąże się z różnymi cenami, zaczynającymi się od 6,99 USD miesięcznie, lub możesz zapłacić jednorazową opłatę w wysokości 139,99 USD za nieograniczone korzystanie.

 • Pobierz teraz Tarcza Hotspot  i zabezpiecz swoje połączenie

— POWIĄZANE: Użyj tych sieci VPN razem z Brave Browser, aby zwiększyć prywatność

3)

PureVPN

VPN dla Warface

PureVPN istnieje od jakiegoś czasu u dostawcy znanego z wysokiej jakości usług przez lata. Ta sieć VPN dla Warface zapewnia użytkownikom ponad 600 serwerów z około 140 krajów, które pozwalają na natychmiastowe połączenie z serwerami Warface z dowolnego miejsca na świecie.

Ponadto PureVPN przestrzega ścisłej zasady zerowego dziennika dla danych użytkownika; zapewnia to, że nie przechowują żadnych informacji w Internecie. VPN jest zabezpieczony wieloma szyfrowaniami i ochroną przed wyciekiem DNS, dzięki czemu Twoja tożsamość jest ukryta w Internecie.

Ich serwery mają dobrą prędkość, co pozwala na stałe łączenie się z serwerami Warface bez obawy o ograniczenie przepustowości połączenia.

Ponadto PureVPN pozwala na 3-dniowe testy wersji próbnych, których ceny zaczynają się od skromnych 2,88 USD rozliczanych rocznie z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Pobierz teraz PureVPN

 • 4

  Buforowane

  VPN dla Warface

  Jeśli chodzi o wysokie prędkości serwera BufferedVPN jest jednym z najlepszych dostępnych dostawców usług VPN. Buforowany zapewnia użytkownikom ponad 100 serwerów w 41 krajach o dużej szybkości serwerów, co jest idealne do gier Warface.

  Buforowane nie zachowuje zasad dotyczących dzienników, co zapewnia, że ​​twoje działania nie są logowane na ich serwerach. Oprogramowanie wykorzystuje otwarty protokół VPN, który jest kierowany przez ich serwery, aby zapewnić bezpieczny dostęp do stron z grami.

  Ta sieć VPN dla Warface nie ma limitu przepustowości i umożliwia do 5 aktywnych połączeń w ramach jednej subskrypcji. BufferedVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w swoich planach, a ich ceny zaczynają się od 7,62 USD rozliczanych rocznie.

  Pobierz buforowaną sieć VPN

  • 5

   BolehVPN

   VPN dla Warface

   BolehVPN jest jedną z nowych usług VPN na świecie. Wprowadzony na rynek w 2007 roku, BolehVPN oferuje użytkownikom dostęp do 35 serwerów z 12 krajów, co może wydawać się małe, ale to, co sprawia, że ​​BolehVPN jest wyjątkowy, to że serwery te znajdują się w krajach o dużej szybkości serwerów.

   Ponadto BolehVPN jest kompatybilny z wieloma platformami, więc niezależnie od tego, czy posiadasz komputer z systemem Windows i innym systemem operacyjnym, możesz uzyskać dostęp do Warface za pomocą tego oprogramowania VPN.

   Interfejs użytkownika jest prosty i konfigurowalny, ponieważ możesz dostosować konkretny serwer, który ma być podłączony w dowolnym momencie, aby uzyskać dostęp do Warface.

   BolehVPN oferuje bezpłatny 7-dniowy okres próbny, aby przetestować swoje usługi, po czym korzystanie z ich usług kosztuje 7 USD miesięcznie.

   Pobierz BolehVPN

   • 6

    VyprVPN

    VPN dla Warface

    VyprVPN jest jedną z kompletnych usług VPN dostępnych na rynku. Ta sieć VPN dla Warface łączy szybkie prędkości serwera ze ścisłym bezpieczeństwem, które jest zawarte w prostym w obsłudze oprogramowaniu.

    Dzięki ponad 600 serwerom umieszczonym w strategicznych regionach na całym świecie VyprVPN umożliwia połączenie z serwerami Warface z dowolnego miejsca na świecie. Oprogramowanie jest takie, że podczas uzyskiwania dostępu do określonego regionu geoblokowego automatycznie zmienia serwer na serwer idealny, aby ominąć to ograniczenie.

    Ponadto VyprVPN jest dostępny do pobrania za darmo w 3-dniowej wersji próbnej, po której możesz wybrać podstawowy abonament w wysokości 5 USD rocznie, co daje 3 jednoczesne połączenia lub wybrać premię 7 USD miesięcznie rozliczane co roku, co pozwala na maksymalnie 5 jednoczesnych połączeń .

    Pobierz VyprVPN

    • 7

     AirVPN

     airvpn final fantasy 14

     AirVPN jest stosunkowo nowym dostawcą usług VPN, który koncentruje się na bezpiecznym szyfrowaniu. AirVPN pozwala na nieograniczony limit przepustowości i brak ograniczenia prędkości serwera, co jest idealne dla serwerów Warface.

     Ten dostawca VPN wykorzystuje bezpieczne szyfrowanie, które ma rozmiar 4096 bitów kluczy RSA, kanał danych AES-256-CBC, kanał kontrolny HMAC SHA1, aby zabezpieczyć informacje przed dostawcą usług internetowych.

     Ponadto AirVPN nie jest dostępny do pobrania za darmo, ale w przeciwieństwie do innych konkurencji, oferuje subskrypcje dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne, które zaczynają się od 1 USD za dzień do rocznych 54 USD (4,50 USD miesięcznie)

     Pobierz AirVPN

     Podsumowując, użycie dowolnego z dostawców usług VPN, o którym wspominaliśmy na tej liście najlepszych VPN dla Warface, poprawi twoje wrażenia z gry online, szczególnie podczas grania w Warface. Ponadto możesz korzystać z VPN do uzyskiwania dostępu do stron ocenzurowanych przez rząd, witryn z ograniczeniami geograficznymi itp.

     Podziel się z nami swoim doświadczeniem w korzystaniu z jednej z najlepszych sieci VPN dla Warface, o której wspominaliśmy w tym poście. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji