Pobierz VyprVPN: błyskawiczny klient VPN dla systemu Windows

Twoje bezpieczeństwo w Internecie powinno być twoim priorytetem, a jeśli chcesz zapewnić sobie prywatność w Internecie, zdecydowanie powinieneś użyć VPN.

Na rynku dostępnych jest wiele świetnych usług VPN, ale jeśli szukasz niezawodnego, zaufanego i skontrolowanego No Log VPN, powinieneś rozważyć użycie VyprVPN.

Recenzja VyprVPN — wszystko, co musisz wiedzieć w 2019 roku

Co to jest VyprVPN?

VyprVPN to klient VPN, który priorytetowo traktuje prywatność i bezpieczeństwo użytkowników, i został opracowany przez zespół Golden Frog ze Szwajcarii. Jeśli nie wiesz, Szwajcaria ma surowe przepisy dotyczące prywatności, a prawo do prywatności gwarantuje szwajcarska konstytucja federalna.

Jako szwajcarska firma Golden Frog musi przestrzegać surowych przepisów dotyczących prywatności, co oznacza, że ​​Twoje dane osobowe nie będą przechowywane ani sprzedawane stronom trzecim.

W rzeczywistości VyprVPN stał się pierwszą publicznie kontrolowaną usługą VPN bez logowania w listopadzie 2018 r., Potwierdzającą, że firma nie przechowuje żadnych informacji o użytkowniku, w tym twojego adresu IP.

Jakie funkcje oferuje VyprVPN?

vyprvpn przegląd okno główne

Zaawansowana prywatność użytkowników

Jak krótko wspomniano we wstępie, Golden Frog ma ścisłe zasady dotyczące braku dzienników, co oznacza, że ​​firma nie będzie przechowywać twoich danych osobowych.

W rzeczywistości firma ma własne serwery i infrastrukturę, więc nie polegają na żadnych podmiotach zewnętrznych w celu świadczenia swoich usług.
Należy wspomnieć, że VyprVPN ma swój własny serwer zerowej wiedzy i szyfrowany serwer DNS.

Podczas gdy serwery DNS innych firm mogą rejestrować informacje i zapytania, serwer VyprDNS w pełni szyfruje ruch, nie rejestrując żadnych danych osobowych ani zapytań.

Oprócz ochrony Twojej prywatności, VyprDNS zapobiegnie również wszelkim próbom filtrowania DNS i cenzury.

Pobierz VyprVPN na Windows

 • Pobierz teraz VyprVPN

VyprVPN jest zgodny z następującymi wersjami systemu Windows:

 • Windows 10
 • System Windows 7
 • Windows 8
 • Windows 8.1

Serwery w 64 różnych krajach

VyprVPN ma 73 różne lokalizacje serwerów dostępne w 64 różnych krajach na całym świecie. Dzięki liczbie dostępnych serwerów możesz łatwo uzyskać dostęp do dowolnej treści ograniczonej geograficznie za pomocą VyprVPN.

Jak wspomniano wcześniej, VyprVPN nie korzysta z serwerów innych firm, więc możesz mieć pewność, że Twoje dane osobowe nie zostaną udostępnione stronom trzecim.

Maksymalna prędkość bez dławienia

VyprVPN oferuje maksymalną prędkość użytkownikom, dzięki czemu możesz cieszyć się multimediami z łatwością. Wielu dostawców usług internetowych ma tendencję do ograniczania prędkości lub po prostu całkowicie blokuje niektóre witryny, ale dzięki szyfrowaniu ruchu nie będzie w stanie zobaczyć Twojego ruchu i go zablokować.

Protokoły szyfrowania i zapora NAT

VyprVPN oferuje standardowe protokoły szyfrowania, w tym PPTP, L2TP / IPsec i OpenVPN.

Istnieje również specjalny protokół Chameleon dla użytkowników premium. Protokół ten oparty jest na 256-bitowym protokole OpenVPN, a dzięki szyfrowaniu metadanych zapobiega blokowaniu VPN i ograniczaniu przepustowości.

Warto wspomnieć, że VyprVPN obsługuje zaporę NAT, która blokuje niepożądany ruch przychodzący, gdy masz połączenie z VyprVPN.

Ta funkcja jest niezwykle przydatna, jeśli używasz routera bezprzewodowego i masz do niego podłączone urządzenia inteligentne.

Dostępność na wielu platformach

Aby zapewnić maksymalną ochronę, VyprVPN jest dostępny na wszystkich głównych platformach. Dotyczy to Windows, Mac, Android i iOS. Usługa jest również dostępna na telefonach Blackphone, Anonabox, QNAP i smart TV.

W razie potrzeby można również uzyskać VyprVPN dla routera i z łatwością chronić wszystkie urządzenia w sieci.

Prosty i łatwy w użyciu interfejs

W przeciwieństwie do niektórych innych klientów VPN na rynku, VyprVPN ma prosty i przyjazny interfejs użytkownika, który umożliwia niemal natychmiastowe połączenie z dowolnym serwerem VPN.

Aplikacja ma prosty, ale przyjazny wygląd, a centralną częścią aplikacji jest wykres prędkości.

Dzięki wykresowi prędkości możesz być pewien, że serwer używa go wystarczająco szybko, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. W razie potrzeby możesz także odłączyć wykres i wyświetlić go w osobnym oknie.

Główne okno pokaże także ważne informacje, takie jak aktualny adres IP, a także ilość czasu spędzonego na połączeniu.

Dostępne są również informacje dotyczące bieżącego protokołu i zapory, więc możesz mieć pewność, że jesteś całkowicie chroniony.

Jak wybrać serwer na VyprVPN

przegląd serwerów vyprvpn

Połączenie z serwerem jest dość proste i można to zrobić w zasadzie jednym kliknięciem. Wystarczy nacisnąć duży przycisk Połącz, a VyprVPN automatycznie wybierze najszybszy serwer dla Ciebie. Oczywiście możesz ręcznie wybrać serwer, jeśli chcesz.

Jeśli chodzi o wybór ręczny, możesz zobaczyć czas pingowania każdego serwera, więc zawsze powinieneś być w stanie połączyć się z najszybszym. W razie potrzeby możesz dodać serwery do ulubionych i połączyć się z konkretnym serwerem w przyszłości za pomocą zaledwie dwóch kliknięć.

Warto wspomnieć, że istnieje sortowanie serwerów według regionu, więc możesz wyświetlać tylko serwery z wybranego regionu. Jeśli chcesz szybko znaleźć określoną lokalizację, możesz użyć do tego funkcji wyszukiwania.

Dostosuj ustawienia VyprVPN

okno opcji vyprvpn przeglądu

VyprVPN obsługuje również rozbudowaną konfigurację i można łatwo ustawić częstotliwość powiadomień na pulpicie lub ustawić automatyczne uruchamianie aplikacji w systemie Windows. Wszystkie funkcje VyprVPN można skonfigurować w oknie Opcje, umożliwiając łatwą modyfikację ustawień.

Wszystkie funkcje oferowane przez VyprVPN są starannie uporządkowane w oknie Opcje, a nawet pierwsi użytkownicy powinni móc je skonfigurować bez większych problemów.

Ogólnie rzecz biorąc, VyprVPN oferuje elegancki i prosty interfejs użytkownika, z którego będą mogli korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy.

VyprVPN vs VyprVPN Premium — który wybrać?

VyprVPN jest dostępny w dwóch różnych planach, a podstawowy plan VyprVPN jest dostępny dla maksymalnie 3 urządzeń. Ten plan ma prawie wszystkie funkcje VPN, ale nie ma Chameleon Protocol i VyprVPN Cloud.

Z drugiej strony VyprVPN Premium jest dostępny na maksymalnie 5 urządzeniach i ma pełne wsparcie zarówno dla protokołu Chameleon, jak i chmury VyprVPN.

Chociaż podstawowy plan nie ma pewnych funkcji, będzie wystarczający dla podstawowych użytkowników, ale jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, który chce maksymalnej ochrony, możesz rozważyć zakup planu Premium.

 • Pobierz teraz VyprVPN

Aktualizacja:

Do niedawna VyprVPN oferował dwa plany, VyprVPN i VyprVPN Premium, ale teraz te dwa plany zostały skondensowane w jeden. Wszystkie plany obejmują teraz:

 • Nieograniczone szybkie łącze
 • 5 jednoczesnych połączeń użytkownika
 • Ponad 70 globalnych lokalizacji serwerów
 • Chameleon ™
 • Aplikacje protokołu dla wszystkich urządzeń
 • 3-dniowa wersja próbna bez ryzyka

FAQ VyprVPN

 • Czy VyprVPN jest bezpłatny?
 • Nie, VyprVPN nie jest darmowy, ale dostępna jest bezpłatna 3-dniowa wersja próbna. Pamiętaj, że proces rejestracji wymaga podania informacji o płatności, ale nie zostaniesz obciążony w okresie próbnym.
 • Czy VyprVPN może pomóc mi uzyskać dostęp do zablokowanych treści?
 • Tak, VyprVPN umożliwia łatwy dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do usług takich jak Netflix USA, Netflix UK, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer, Sky Go UK, Sky Go Italy, HBO, Spotify, NFL Game Pass i inne, nawet jeśli nie są one dostępne w twoim regionie.
 • Czy VyprVPN może pomóc mi uzyskać dostęp do stron internetowych zastrzeżonych przez mojego dostawcę usług internetowych?
 • Tak, nawet jeśli Twój dostawca Internetu zablokował niektóre witryny w Twoim kraju, możesz obejść te ograniczenia za pomocą VyprVPN. Cały ruch jest szyfrowany za pomocą VyprVPN, więc twój dostawca usług internetowych nie będzie mógł go zobaczyć i zablokować.
 • Czy mogę ominąć obszar roboczy i bloki szkolne za pomocą VyprVPN?
 • Tak, zalecamy do tego nasz protokół Chameleon. Inżynierowie Golden Frog opracowali niezwykłą, nową, zastrzeżoną technologię VPN o nazwie Chameleon. Chameleon szyfruje metadane pakietu OpenVPN, aby zapewnić, że nie jest rozpoznawalny za pomocą głębokiej inspekcji pakietów (DPI), a jednocześnie jest szybki i lekki. Technologia Chameleon wykorzystuje niezmodyfikowany 256-bitowy protokół OpenVPN do szyfrowania danych. W rezultacie użytkownicy VyprVPN są w stanie ominąć restrykcyjne sieci ustanowione przez rządy, korporacje i dostawców usług internetowych, aby uzyskać dostęp do otwartego Internetu bez rezygnacji ze sprawdzonego bezpieczeństwa, które zapewnia OpenVPN od dawna.
 • Czy VyprVPN będzie chronić moją prywatność przed rządem i moim dostawcą usług internetowych?
 • Tak, cały Twój ruch jest szyfrowany, więc możesz mieć pewność, że ani twój dostawca usług internetowych, ani żaden rząd nie będzie w stanie go zobaczyć, zablokować ani dusić.
 • Czy VyprVPN może chronić mnie w publicznych sieciach Wi-Fi?
 • Tak. Publiczne sieci Wi-Fi są znane i nieco niebezpieczne, ponieważ nie używają żadnego szyfrowania, które może narazić Cię na ataki złośliwych użytkowników próbujących przechwycić Twoje dane. Korzystając z VyprVPN, wszystkie twoje dane będą szyfrowane i chronione przed osobami trzecimi w sieciach publicznych.
 • Czy VyprVPN przechowuje moje dane osobowe?
 • Nie, VyprVPN jest publicznie kontrolowaną usługą VPN bez logowania od listopada 2018 r., Co oznacza, że ​​VyprVPN nie rejestruje żadnej aktywności użytkownika VPN (Twój adres IP, adres IP VyprVPN, z którym się łączysz, znaczniki czasu lub przesyłane dane).
 • Czy mogę używać VyprVPN do torrentowania i ruchu P2P?
 • Tak, cały Twój ruch jest szyfrowany za pomocą VyprVPN, dzięki czemu możesz bezpiecznie korzystać z P2P i aplikacji torrentowych. VyprVPN nie rejestruje adresu IP używanego przez żadnego użytkownika i jest pierwszą publicznie kontrolowaną i zweryfikowaną usługą VPN bez logowania, która jest niezbędna do zapewnienia prywatności użytkownika.
 • Czy VyprVPN jest dostępny na wielu urządzeniach?
 • Tak, możesz używać VyprVPN na maksymalnie 3 różnych urządzeniach w abonamencie podstawowym i do 5 urządzeniach w abonamencie Premium.

Wniosek

VyprVPN to świetny klient VPN, który koncentruje się w dużej mierze na prywatności użytkowników.

Dzięki własnym serwerom, serwerowi DNS o zerowej wiedzy i rygorystycznym zasadom braku dzienników VyprVPN to idealny wybór, jeśli szukasz niezawodnej i prywatnej sieci VPN.

Link do głównej publikacji