7 najlepszych programów VPN dla Amazon Prime

Każdy, kto zamierza oglądać zastrzeżone treści, prawdopodobnie już ma VPN, który chroni swoją tożsamość i wrażliwe dane w Internecie, jednocześnie umożliwiając im dostęp do takich treści na platformach takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer lub Amazon Prime.

Dla użytkowników Amazon Prime osoby korzystające z FireTV Stick (narzędzie podobne do USB, które łączy się z HDTV i jest bramą do najlepszej zawartości) VPN przyda się, gdy unikniesz ograniczeń geograficznych, które utrudniają oglądanie twojego ulubione programy w Amazon Prime w pierwszej kolejności.

Dla tych, którzy chcą zmaksymalizować swoje subskrypcje Amazon Prime podczas podróży, VPN będzie bardzo przydatny, dla nieograniczonego dostępu do programów i filmów.

Amazon Prime szybko staje się bliskim rywalem w stosunku do Netflix, który jest liderem, ale oba mają świetny wybór, jeśli chodzi o programy, seriale i filmy — i oba blokują zawartość geograficznie.

Jeśli wolisz najlepszą VPN dla Amazon Prime, mamy dla Ciebie wsparcie. Sprawdź nasze najlepsze typy dla tych, które faktycznie działają w celu ochrony Twojej tożsamości, ale nadal zapewniają dostęp do najlepszych treści Amazon Prime w 2018 roku.

Najlepsza sieć VPN dla Amazon Prime

1

CyberGhost VPN (zalecane)

Jest to najlepszy wybór VPN dla Amazon Prime, który doskonale współpracuje z systemem Windows.

Dzięki CyberGhost zyskujesz wiele korzyści związanych z korzystaniem z dobrego VPN, takich jak obejście cenzury, odblokowywanie treści z różnych części świata, funkcje wysokiego bezpieczeństwa i silne szyfrowanie.

Jest łatwy w użyciu, instaluje się bezproblemowo, a ponadto jest wyposażony w bezpłatny anonimowy serwer proxy CyberGhost, który pomaga przeglądać anonimowo, dzięki czemu nikt nie będzie wiedział, kim jesteś online.

Funkcje obejmują uprawnienia do torrentowania P2P, szyfrowanie na poziomie wojskowym, politykę prywatności, gwarantowaną zmianę adresu IP oraz połączenie z serwerem anonimizacji w celu zwiększenia ochrony, dzięki czemu jesteś anonimowy w trybie online.

Ma ponad 1000 serwerów w 60 lub więcej krajach, superszybkie połączenia do przesyłania strumieniowego online oraz jest przyjazny dla użytkownika i niezawodny.

Ta sieć VPN ostatnio zwiększyła wysiłki w celu odblokowania, włączając Amazon Prime do swojej listy. Możesz także wybrać serwer w oparciu o usługę przesyłania strumieniowego, którą może odblokować, więc nie musisz otrzymywać pomocy technicznej ani zgadywać, co działa.

  • Pobierz teraz CyberGhost VPN (specjalna zniżka 77%)

2)

NordVPN (sugerowany)

Amazon Prime umożliwia strumieniowe przesyłanie programów na żywo, a także nadrobienie zaległości. Możesz także pobrać preferowane tytuły, aby obejrzeć je później, ale z ograniczeniami geograficznymi niektóre treści mogą być niedostępne dla Ciebie.

Właśnie dlatego NordVPN zapewnia bezpieczeństwo twojego połączenia internetowego z bardzo silnym szyfrowaniem, którego nikt nie może szpiegować ani monitorować twojej aktywności online.

Funkcje obejmują zasady zerowego dziennika, twarde 256-bitowe szyfrowanie AES, tunelowanie VPN dla wielu przeskoków, podłączenie do sześciu urządzeń na serwerach w 47 krajach, ale prędkości nie są tak szybkie jak w pierwszej trójce — ten ma średnie prędkości.

  • Pobierz teraz NordVPN dla Amazon Prime

3)

Hotspot Shield VPN

Dla bezpiecznej sieci VPN, która pozwoli ci wygodnie uzyskać dostęp do Amazon Prime, jest to najlepszy wybór.

Posiada 256-bitowe szyfrowanie AES, nie utrzymuje aktywności dziennika, z niesamowitymi korzyściami, takimi jak bezpieczny i prywatny dostęp do bezpłatnego i otwartego internetu, dostęp do sieci społecznościowych i strumieniowe przesyłanie wideo.

Protokół VPN Hotspot Shield jest opatentowany i zintegrowany przez 70 procent największych na świecie firm zajmujących się bezpieczeństwem, i zajmuje wiodącą pozycję jako najlepszy VPN pod względem wydajności z tysiącami serwerów na całym świecie.

Dzięki tej sieci VPN dla Amazon Prime możesz bezpiecznie przeglądać, ponieważ chroni ona twoją tożsamość i szyfruje dane, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w miejscach publicznych, i ciesz się bezpiecznym dostępem do swoich ulubionych aplikacji i witryn.

Jego interfejs jest prosty i przyjazny dla użytkownika, z dużymi prędkościami, silnym szyfrowaniem i jest całkowicie dostępny.

Ponieważ jednak ma siedzibę w USA, nie otrzymujesz wsparcia od razu, więc działa powoli i nie akceptuje bitcoinów.

— Pobierz teraz Hotspot Shield za darmo

  • Przeczytaj także: TunnelBear to szybka, niezawodna sieć VPN dla systemu Windows 10

4

Express VPN

EXPRESS-VPN

Najwyraźniej dzięki Amazon Prime zyskujesz o ponad 300 procent więcej tytułów niż Netflix, więc po co je wyrzucać z powodu ograniczeń? Jednym z najlepszych VPN dla Amazon Prime jest Express VPN, który został wysoko oceniony ze względu na niesamowitą szybkość i doskonałe szyfrowanie.

Ta przyjazna dla użytkownika sieć VPN ma serwery w 94 krajach, zapewnia doskonałe szyfrowanie danych i zapewnia całodobową obsługę klienta na wypadek, gdybyś potrzebował pomocy. Masz prawie gwarancję, że będziesz oglądać Amazon Prime w jednym z tych krajów.

Dzięki ExpressVPN możesz uzyskać dostęp do dowolnej zawartości i odblokować witryny i aplikacje, które kochasz, a także uniknąć hakowania lub śledzenia. Ma również ogromną sieć ponad 1700 globalnych serwerów VPN, nieograniczoną przepustowość, łatwą w użyciu usługę VPN dla systemu Windows i innych systemów operacyjnych, zero ograniczeń w zakresie przesyłania strumieniowego i pobierania z dowolnego miejsca, gdy twoje IP jest ukryte, a także ochronę prywatności na morzu bez dzienniki aktywności lub połączeń.

Inne funkcje obejmują ochronę przed wyciekiem DNS / IPv6, przełącznik zabicia i dzielone tunelowanie.

Niezależnie od tego, jak drogie jest to VPN, jego jakość jest wyższa niż za to, za co płacisz — jest całkowicie warta każdego dolara.

Uzyskaj ExpressVPN dla Amazon Prime

  • CZYTAJ TAKŻE: Czy VPN może poprawić ping i rozgrywkę? 4 najlepsze narzędzia VPN dla graczy

5

Buforowana sieć VPN

Jest to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN z natychmiastową konfiguracją i łatwą instalacją.

Możesz chronić swoją prywatność w Internecie, ukrywając swoją lokalizację, i powstrzymać dostawcę usług internetowych przed szpiegowaniem ciebie, uzyskiwanie dostępu do treści z Amazon Prime w dowolnym kraju, ponieważ omija cenzurę online i zapewnia ochronę przed hakerami.

Funkcje obejmują zero-log polityki na temat twoich działań online, protokół OpenVPN, aby ukryć twoją aktywność przed ISP, serwery w 46 krajach na całym świecie — z nowymi regularnie dodawanymi — nieograniczone prędkości i przepustowość, a także zmiany serwera z 5 jednoczesnymi połączeniami z gdziekolwiek na świecie.

Uzyskaj buforowaną sieć VPN dla Amazon Prime

  • Przeczytaj także: Poprawka: VPN nie jest kompatybilny z Windows 10

6

PrivateVPN

Jak widać, masz wiele opcji do wyboru, jeśli chodzi o najlepszą VPN dla Amazon Prime.

Ten konkretny ma nieograniczoną prędkość, nieograniczoną przepustowość i możesz podłączyć do sześciu urządzeń jednocześnie.

Jest to kolejna świetna opcja dla Amazon Prime z ekskluzywną aplikacją przeznaczoną tylko dla Amazon Fire TV. Co więcej, jest to naprawdę niedrogie, biorąc pod uwagę, że chcesz uzyskać to, co najlepsze w Amazon Prime, gdziekolwiek się wybierasz z wielkim bezpieczeństwem.

Uzyskaj PrivateVPN dla Amazon Prime

7

IPVanish VPN

IPVanish VPN jest jednym z najlepszych VPN dla Amazon Prime z ponad 850 serwerami w ponad 60 lokalizacjach i ponad 40 000 adresów IP dla użytkowników.

Niektóre z korzyści, które będziesz czerpać z tej sieci VPN, to doskonała wydajność, najszybsze prędkości, całkowita prywatność, ponieważ nie prowadzi żadnych dzienników, a także należy do najlepszych w torrentach i ruchu P2P.

Funkcje obejmują 256-bitowe szyfrowanie w protokołach OpenVPN, L2TP i PPTP, ale jest nieco droższe.

Jest łatwy w użyciu, bezpieczny do surfowania, a ponadto masz dostęp do cenzurowanych i ograniczonych geograficznie treści w Amazon Prime.

Ciesz się dużymi prędkościami dzięki intuicyjnemu interfejsowi, nieograniczonej przepustowości i zerowym logom dotyczącym prywatności.

Uzyskaj IPVanish VPN dla Amazon Prime

Gotowy do wypróbowania jednego z tych VPN dla Amazon Prime? Daj nam znać, który spełnia Twoje potrzeby, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji