6 najlepszych narzędzi VPN do gry w Warframe [Poradnik 2019]

Warframe to trzecioosobowa strzelanka z ogromną rzeszą fanów, która została wydana w 2013 roku. Gra jest darmowa i została opracowana i wydana przez Digital Extremes.

Gracze kontrolują postacie z rasy „Tenno”, które są wojownikami budzonymi od wieków podczas wojny z rasą „Grineer”, Korpusem, zarażonymi i naukowcami.

Tymczasem rasa Tenno używa specjalnych kombinezonów biochemicznych do generowania swoich specjalnych zdolności zwanych tytułowymi Warframes. Gracze mogą wybierać misje rozrzucone po kilku planetach, od Plutona po Sednę. Ponadto gracze zbierają Warframe, ale mogą używać tylko jednej Warframe na raz, przy czym każda Warframe ma 4 aktywne i pasywne zdolności.

Gra cieszy się dużą popularnością, a tysiące graczy loguje się codziennie na serwerach gry, co może powodować opóźnienie u niektórych graczy ze słabym połączeniem i problemy z połączeniem. Dlatego VPN może rozwiązać te problemy z połączeniem, ponieważ oferują bezpieczne przeglądanie i niezawodne połączenie.

Ponadto VPN chroni również graczy przed atakami DDoS, które są wykorzystywane przez rywalizujących graczy w celu uzyskania nieuczciwej przewagi, która może zmniejszyć postępy w grze. W tym poście omówiono pięć najlepszych sieci VPN, które są idealne do gier Warframe, a ich główne funkcje pomagają w wyborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb.

Najlepsze rozwiązania VPN dla Warframe

1

CyberGhost (zalecane)

VPN dla WarframeTa popularna sieć VPN ma wiele funkcji, dzięki czemu jest jedną z najczęściej używanych usług VPN na świecie. CyberGhost oferuje subskrybentom ponad 1200 serwerów w 50 lokalizacjach w ponad 40 krajach.

Dostajesz wiele opcji łączenia się z serwerami gier, a interfejs użytkownika gry umożliwia szybkie połączenie bez kłopotów. CyberGhost oferuje duże prędkości serwera i jest wyposażony w ochronę DDoS, a także opcję killswitch.

Aby uzyskać pełną funkcjonalność CyberGhost, kosztuje 44,99 USD za jedno urządzenie i 70 USD rocznie za maksymalnie pięć jednoczesnych połączeń. Początkowo może się to wydawać drogie, ale VPN zapewnia dobry stosunek jakości do ceny.

 • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

— ZWIĄZANE Z: 7 najlepszych VPN do grania w Warface na komputerze z systemem Windows 10

2)

NordVPN (sugerowany)

VPN dla Ligi RakietVPN z siedzibą w Panamie jest znany z bezpiecznego połączenia, które omija wiele zapór geolokalizacyjnych i jest powszechnie używany do przesyłania strumieniowego stron internetowych. NordVPN umożliwia bezpieczny dostęp do serwerów Warframe z dowolnego miejsca na świecie.

Najlepsza sieć VPN dla Warframe oferuje ponad 2500 serwerów zlokalizowanych w ponad 60 krajach; umożliwia to graczom różnorodność wyboru serwera w połączeniu z łatwym w użyciu interfejsem, który automatycznie wybiera najszybszy dostępny serwer.

NordVPN kosztuje 5,75 USD miesięcznie, co jest rozliczane co roku i umożliwia jednoczesne podłączenie maksymalnie sześciu urządzeń.

  — Pobierz teraz NordVPN

3)

PrivateVPN

VPN dla Ligi RakietPrivateVPN skupia się głównie na aspekcie bezpieczeństwa usług VPN i jest znany z bezpiecznego szyfrowania. Ma wiele serwerów, które umożliwiają subskrybentom, co czyni go idealnym VPN dla Warframe.

Ponadto serwery PrivateVPN zapewniają przyzwoite prędkości serwerów i umożliwiają stabilne połączenie z Warframe online. Jednak PrivateVPN prowadzi własną infrastrukturę serwerową, która umożliwia zerowe przestoje i zwiększenie wydajności.

Ponadto PrivateVPN ma bardzo tani abonament. Ceny VPN zaczynają się od podstawowego planu w wysokości 3,22 USD, który jest rozliczany co roku.

Pobierz PrivateVPN

— POWIĄZANE: Czy VPN może poprawić ping i rozgrywkę? 4 najlepsze narzędzia VPN dla graczy

4

PureVPN

VPN dla WarframePureVPN to popularna nazwa w branży VPN z doskonałym połączeniem dobrej obsługi klienta i dobrych funkcji VPN. VPN ma ponad 500 serwerów w ponad 100 krajach; umożliwia to graczom szeroki wybór przy łączeniu się z serwerami Warframe.

Tymczasem PureVPN posiada własne serwery, które zapewniają maksymalną prędkość serwera, co umożliwia płynną rozgrywkę i brak opóźnień podczas gry w Warframe.

Ponadto PureVPN chroni Twoją prywatność dzięki opcjom przełączania zabójstw i ochronie przed wyciekiem DNS; umożliwia to dostęp do serwerów Warframe bez obawy przed atakami cybernetycznymi lub atakami DDoS.

Wreszcie, podstawowa subskrypcja PureVPN kosztuje 5 USD miesięcznie, która jest rozliczana rocznie, a plan trzyletni zapewnia najlepszą wartość, ponieważ wynosi 1,47 USD miesięcznie.

Pobierz PureVPN

 • 5

  ExpressVPN

  VPN dla WarframeExpressVPN działa w branży od dłuższego czasu i jest znany ze swoich doskonałych funkcji bezpieczeństwa i wydajności. Ta najlepsza sieć VPN dla Warframe ma ponad 2200 serwerów w 90 krajach w 148 miastach na całym świecie.

  W przeciwieństwie do innych usług VPN, Express oferuje nieograniczoną przepustowość, co jest fajne, ponieważ nie jesteś ograniczony podczas przeglądania lub grania w Warframe.

  Twoje połączenia są kierowane przez ich serwery, dzięki czemu możesz mieć stabilne i niezawodne połączenie bez opóźnień podczas gry. 256-bitowe szyfrowanie wojskowe sprawia, że ​​twoje połączenia są wyjątkowo bezpieczne przed szpiegami, włamaniami i wykryciem od twojego dostawcy usług internetowych.

  Chociaż ExpressVPN jest dość drogi, a podstawowy plan cenowy kosztuje 8,32 USD miesięcznie, który jest rozliczany co roku z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy; ale daje to wystarczająco dużo czasu na przetestowanie ich usługi.

  Pobierz ExpressVPN

  — POWIĄZANE: Chcesz zagrać w Hearthstone? Spróbuj użyć dowolnej z tych 7 sieci VPN

  6

  TorGuard

  VPN dla WarframeTa sieć VPN jest jedną z nowych sieci VPN, która słynie z bezpiecznych serwerów i szybkich prędkości pobierania serwerów. TorGuard oferuje ponad 3000 serwerów w ponad 55 krajach na całym świecie. Dzięki temu gracze Warframe mogą łączyć się z serwerami Warframe z dowolnego regionu na całym świecie.

  Ponadto TorGuard zapewnia silne szyfrowanie klasy wojskowej 256, które zabezpiecza twoje połączenie; VPN ma również funkcje, które ukrywają twoje IP i chronią przed atakami DDoS.

  Jednak aby skorzystać z pełnych funkcji TorGuard, koszt wynosi 11,54 USD miesięcznie, co czyni go jednym z drogich dostępnych VPN; mimo że ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

  Pobierz TorGuard

  7

  VyprVPN

  VPN Vypr VPN Warframe

  Innym doskonałym VPN dla graczy jest VyprVPN, a oprogramowanie to ma ponad 700 serwerów zlokalizowanych w ponad 70 różnych krajach. W rezultacie powinieneś być w stanie uzyskać dostęp do dowolnej zawartości ograniczonej geograficznie za pomocą VyprVPN.

  VyprVPN znajduje się w Szwajcarii i jako taki musi spełniać surowe przepisy dotyczące prywatności. Oznacza to, że Twoja aktywność online nie będzie rejestrowana ani sprzedawana stronom trzecim. W przeciwieństwie do niektórych innych dostawców VPN, VyprVPN nie nakłada żadnych ograniczeń, więc zawsze osiągniesz maksymalną prędkość i nieograniczoną przepustowość.

  Jeśli chodzi o szyfrowanie, VyprVPN wykorzystuje protokoły PPTP, L2TP / IPsec i OpenVPN. Istnieje również technologia Chameleon firmy Vypr, która wykorzystuje 256-bitowy protokół OpenVPN w celu szyfrowania metadanych i zapobiegania blokowaniu lub ograniczaniu sieci VPN.

  Aby chronić Twoją aktywność online przed osobami trzecimi, VyprVPN ma swój własny VyprDNS, który jest w zasadzie zaszyfrowanym serwerem DNS. Dzięki tej funkcji rejestrowanie Twojej aktywności online będzie prawie niemożliwe. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, VyprVPN ma wbudowaną zaporę NAT, więc będzie blokować niepożądany ruch przychodzący podczas korzystania z VPN.

  Jeśli chodzi o dostępność, ta sieć VPN jest dostępna na wielu platformach, w tym Windows, Mac, iOS, Android i routery. Ogólnie rzecz biorąc, VyprVPN to świetna sieć VPN i jest to idealny wybór, jeśli chcesz chronić swoją prywatność w Internecie.

  Przegląd:

  • Ponad 700 serwerów zlokalizowanych w ponad 70 krajach
  • Brak zasad dziennika
  • Protokoły PPTP, L2TP / IPsec i OpenVPN
  • Zaszyfrowany serwer VyprDNS
  • Zapora NAT
  • Dostępność między platformami

      — Pobierz teraz VyprVPN

  VPN dla Warframe wymieniony powyżej zapewnia optymalne wrażenia z gry dla Warframe. Jednak zawsze możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy, aby przetestować najlepszą sieć VPN dla swoich potrzeb.

  Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z korzystania z najlepszych VPN dla Warframe, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji