Najlepsze VPN dla World of Tanks do szybkich sesji gier

World of Tanks (WoT) to popularna internetowa gra zespołowa dla wielu graczy opracowana przez Wargaming. Z milionami graczy na całym świecie gra jest darmowa, ale niektóre funkcje można odblokować, płacąc opłatę. Ponadto gra koncentruje się na rozgrywce gracz kontra gracz, w której każdy gracz kontroluje pojazd pancerny, którym może być lekki, średni lub ciężki czołg, niszczyciel czołgów lub działo samobieżne.

Jednak ze względu na charakter online World of Tanks problemy takie jak ataki DDoS, wolne połączenie i ograniczenie geograficzne itp .; zaleca się korzystanie z VPN.

Wszystko o wirtualnej sieci prywatnej możesz przeczytać tutaj.

VPN zmieni lokalizację IP, a jeśli wybierzesz adres IP w pobliżu serwera, na którym grasz, uzyskasz szybsze połączenie. Ponadto możesz wybrać czołgi początkowe z takich krajów, jak Chiny, Japonia, ZSRR, Francja, Niemcy, Wielka Brytania i USA. Dlatego wybór lokalizacji serwera z dowolnego z tych regionów zapewni większą przewagę w World of Tanks.

Najlepsze VPN dla World of Tanks

1

CyberGhost (zalecane)

cyberghost

CyberGhost jako najlepszy VPN dla World of Tanks oferuje 1300 serwerom w 52 krajach i jest znany ze swojej elastyczności w lokalizacji serwerów. Dostawca VPN oferuje bezpieczne połączenie z różnymi stronami z grami, w tym World of Tanks.

Ponadto CyberGhost zapewnia wysokiej jakości funkcje VPN, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS, a także funkcje wyłącznika awaryjnego. Serwery znajdujące się na CyberGhost oferują szybkie prędkości i niezawodne połączenie, które pomaga poprawić wrażenia z gry World of Tanks.

Tymczasem CyberGhost oferuje trzy różne plany cenowe, z miesięcznymi opłatami zaczynającymi się od 11 USD, rocznie za 5,99 USD, które są rozliczane co roku, oraz 3-letnim planem, który kosztuje 2,95 USD miesięcznie.

 • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

2)

VyprVPN

VPN dla World of Tanks

VyprVPN daje dobry pakiet VPN do gier, ponieważ obsługuje protokoły serwerów gier i jest dostarczany szybko

Jednak VyvrVPN jest wieloplatformowy, co oznacza, że ​​obsługuje urządzenia z systemami Windows, Linux i MacBook. Funkcja technologii kameleon pozwala IP omijać zapory ogniowe i urządzenia śledzące podczas ukrywania Twojej lokalizacji.

Dlatego VPN przekierowuje również wszystkie połączenia za pośrednictwem swoich serwerów, zapewniając lepszą rozgrywkę w World of Tanks, ponieważ Twoje połączenie jest niezawodne i szybsze.

Plany cenowe dla VyprVPN zaczynają się od 5 USD za abonament podstawowy, który jest rozliczany co roku.

Pobierz VyprVPN

 • 3)

  IPVanish

  VPN dla World of Tanks

  IPVanish jest cenionym dostawcą VPN z ogromną bazą użytkowników ze względu na ich jakość usług. Posiadają serwery w ponad 50 krajach. Oprogramowanie IPVanish ma przejrzysty i łatwy w użyciu interfejs.

  Z IPVanish otrzymujesz niesamowite wrażenia z gry World of Tank, ponieważ ich serwery są niesamowicie szybkie, ponieważ są właścicielami swoich serwerów, w przeciwieństwie do innych konkurentów, którzy wynajmują serwery. Dzięki temu masz lepszą kontrolę, ponieważ możesz wybrać dowolny serwer bez obawy o przestój serwera i jesteś zawsze chroniony.

  Ponadto podstawowy plan taryfowy IPVanish kosztuje 6,99 USD, który jest rozliczany rocznie i oferuje ograniczony 7-dniowy zwrot kosztów za abonament.

      — Pobierz teraz IPVanish

  • 4

   ExpressVPN

   VPN dla World of Tanks

   ExpressVPN jest powszechnie znany jako VPN, który oferuje wysokiej jakości szybkość i bezpieczne szyfrowanie. Dzięki ExpressVPN zyskasz niezawodność i najwyższą prędkość dostępu do World of Tanks. VPN posiada ponad 2000 serwerów w 94 krajach, co umożliwia dostęp do World of Tanks z dowolnego miejsca na świecie.

   Tymczasem połączenia na ich serwerach są szyfrowane przy użyciu najnowocześniejszych protokołów; dzięki temu Twoje informacje są bezpieczne, a jednocześnie pozwala na optymalne korzystanie z gry World of Tanks.

   ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy z podstawowym planem od nieco wyższej ceny 8,32 USD miesięcznie rozliczanej rocznie.

       — Pobierz teraz ExpressVPN

   Podsumowując najlepsze cztery sieci VPN dla World of Tanks, o których wspominaliśmy w tym artykule, wszystkie narzędzia zostały przetestowane i zapewniamy bezpieczne połączenie, a także szybką prędkość w celu uzyskania optymalnych wrażeń z gry w World of Tanks. Ponadto te sieci VPN pomagają również omijać różne bloki georegionów i chronić komputer przed atakami złośliwego oprogramowania.

Link do głównej publikacji