4 przydatne narzędzia VPN do routerów Linksys w celu zabezpieczenia połączenia

Jeśli masz wiele systemów podłączonych do jednej sieci Wi-Fi (za pośrednictwem routera), trudniej jest zapewnić odpowiednie zabezpieczenia dla wszystkich systemów. W takim przypadku używanie wielu sieci VPN może nie być opłacalne. Dlatego najbardziej odpowiednim sposobem zapewnienia bezpieczeństwa jest zintegrowanie routera z trwałą siecią VPN.

Jednym z najlepszych routerów do łączenia wielu systemów w jedną sieć jest „router Linksys” (skrócony znacznik dla „linksystems”). Za pomocą tego routera możesz łatwo chronić i maskować lokalizację każdego podłączonego systemu, po prostu podłączając VPN do routera. Jako taka, gwarantowana jest nie tylko prywatność, ale także prywatność twoich kolegów lub znajomych.

Czytaj dalej, aby uzyskać informacje na temat najlepszych VPN dla routerów Linksys, które możesz łatwo zastosować i zintegrować z routerem, aby zapewnić niezawodne bezpieczeństwo w Internecie dla twojego domu i / lub biura.

Uwaga: integracja routera Linksys z VPN często wymaga nieco wiedzy technicznej. Dlatego może być wymagana usługa eksperta technicznego.

Najlepsza sieć VPN dla routera Linksys

1

Cyberghost

cyberghost najlepszy VPN dla routera LinksysCyberghost to prawdopodobnie najlepsza sieć VPN dla routera Linksys pod względem poziomu funkcjonalności. Dlatego jest to zalecana sieć VPN dla każdego, kto chce chronić swoją sieć domową lub biurową.

Cyberghost, w przeciwieństwie do innych znaczących sieci VPN, nie oferuje bezpośredniego wsparcia dla routera Linksys. Obsługuje jednak każdy sprzęt DD-WRT (w tym rozwiązanie Linksys). W związku z tym można go łatwo dostosować (przy odpowiedniej wiedzy) do obsługi routera Linksys, po prostu podłączając DD-WRT do routera Linksys, a następnie do Cyberghost.

Ta sieć VPN obsługuje jedne z najlepszych dostępnych narzędzi szyfrujących, które są wystarczająco trwałe, aby obsłużyć około 7 połączeń jednocześnie. W przypadku podłączonego routera Linksys można go jednak rozszerzyć, aby obsługiwał jeszcze większą liczbę komputerów. W ten sposób zapewnia ogromne bezpieczeństwo, a także szyfruje atrybuty lokalizacji każdego podłączonego systemu.

Cyberghost ma serwery hostowane w ponad sześćdziesięciu lokalizacjach na całym świecie, z średnio 50 serwerami w każdej lokalizacji. To sprawia, że ​​VPN jest idealny praktycznie we wszystkich lokalizacjach, ponieważ jest fizycznie obecny na praktycznie wszystkich sześciu zamieszkałych kontynentach.

 • Inne kluczowe funkcje Cyberghost to: Kill switch, brak rejestrowania ruchu, obsługa OpenVPN, przełączanie serwerów (bez ograniczeń), 45-dniowa polityka zwrotów i więcej. Obsługuje także wiele urządzeń. Jednak w przypadku routera Linksys jest to w zasadzie nieistotne, ponieważ każde urządzenie podłączone do routera jest odpowiednio chronione przez sieć VPN.

  Cyberghost oferuje elastyczne ceny, które są dostarczane z 7-dniowym bezpłatnym pakietem próbnym. Jego płatny plan kosztuje zaledwie 3,5 USD miesięcznie.

  Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
  cyberghost VPN dla logo Windows
  Cyberghost dla Windows

  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
  • Świetny plan cenowy
  • Doskonałe wsparcie

  Pobierz teraz CyberGhost VPN
  2)

  NordVPN

  nordvpn najlepszy VPN dla routera LinksysNordVPN jest jednym z najlepszych dostawców VPN na świecie. Jako taki, jest to jeden z najlepszych VPN dla routera Linksys. Najbardziej znany jest ze względnej szybkości i trwałości, która wynika z podwójnego protokołu szyfrowania. Ponadto jego zasięg serwerów jest jednym z najlepszych w branży, z ponad 3250 serwerami w ponad 60 lokalizacjach na całym świecie.

  NordVPN, w przeciwieństwie do innych sieci VPN, używa protokołów połączeń, które różnią się od ustalonego standardu (protokołu OpenVPN) do łączenia się z routerem. Chociaż obsługuje OpenVPN, wykorzystuje protokoły L2TP / IPsec i P2TP do integracji z Linksys. W wyniku tego jego funkcjonalność jest nieco zmniejszona.

  Niektóre kluczowe funkcje NordVPN, które ułatwiają maskowanie lokalizacji, ochronę prywatności i ogólne bezpieczeństwo, obejmują: szyfrowanie wojskowe (AES 256-bit), udostępnianie P2P, routing VPN, przełącznik auto-kill, ochronę przed wyciekiem DNS, dedykowane adresy IP i inne.

  NordVPN oferuje jeden z najtańszych planów subskrypcji w branży. Podobnie jak Cyberghost, oferuje siedem dni bezpłatnej wersji próbnej dla nowych użytkowników. Jego płatny plan zaczyna się od 3,99 USD miesięcznie, z 30-dniowymi zasadami zwrotu w przypadku anulowanych subskrypcji.

    — Pobierz teraz NordVPN

  3)

  ExpressVPN

  expressvpn najlepszy VPN dla routera LinksysExpressVPN ma najszerszą sieć serwerów spośród wszystkich VPN, z obecnością serwerów w ponad 90 krajach na całym świecie. Jest powszechnie uważany za najszybszy VPN z niezrównaną szybkością łączności.

  ExpressVPN obsługuje DD-WRT, co ułatwia instalację VPN na routerze Linksys. Jest to możliwe poprzez kanał OpenVPN, który zapewnia płynną integrację VPN z routerem.

  Niektóre podstawowe funkcje ExpressVPN obejmują zoptymalizowaną łączność (i szybkość), 256-bitowe AES, serwery proxy 1700+, niezawodną obsługę klienta, nieograniczone przełączanie serwerów, przełącznik zabijania Internetu, dedykowane adresy IP i wiele innych.

  Te funkcje zapewniają, że sieć routera jest bezpieczna, a tożsamość (i lokalizacja) każdego podłączonego systemu jest odpowiednio szyfrowana.

  ExpressVPN jest dostępny w cenie początkowej 6,67 USD miesięcznie, z miesięczną gwarancją zwrotu pieniędzy w przypadku anulowanych subskrypcji.

      — Pobierz teraz ExpressVPN

  • 4

   IPVanish

   ipvanish najlepszy VPN dla routera LinksysIPVanish jest jedną z najbardziej odpowiednich wirtualnych sieci prywatnych (VPN) dla routera Linksys. Poprawia łączność z Internetem, jednocześnie chroniąc prywatność. Ponadto IPVanish jest dość łatwy w użyciu i zapewnia bezproblemową integrację z routerem Linksys.

   IPVanish oferuje bezpośrednie wsparcie dla DD-WRT (router Linksys włącznie), aczkolwiek z ograniczoną integracją. Ponadto masz możliwość zakupu wstępnie zainstalowanego IPVanish na routerze Linksys. Dzięki temu nie musisz martwić się o szczegóły techniczne instalacji.

   Jeśli chodzi o sieć serwerów, IPVanish oferuje dość konkurencyjny zasięg. Ma ponad 1100 serwerów w ponad 59 krajach na całym świecie. Oprócz tego hostuje jedną z największych baz IP, z adresami IP proxy znacznie przekraczającymi 39 000.

   Inne istotne funkcje IPVanish to: Zero log log, ochrona przed wyciekiem DNS, wsparcie 24/7, 256-bitowe szyfrowanie, przełącznik zabicia, nieograniczona przepustowość i więcej.

   IPVanish, w przeciwieństwie do innych najlepszych dostawców usług VPN, nie oferuje wersji próbnych (z wyjątkiem użytkowników iOS). Istnieje jednak 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy na anulowane subskrypcje. Stawki subskrypcji zaczynają się od 3,74 USD miesięcznie.

       — Pobierz teraz IPVanish

   Wniosek

   Integracja VPN z routerem (Linksys) jest bardziej wydajnym sposobem zabezpieczenia całej sieci biurowej lub domowej. W ten sposób nie potrzebujesz wielu aplikacji VPN, aby zabezpieczyć pojedyncze systemy lub urządzenia, takie jak telewizory smart, gadżety mobilne i inne.

   Przedstawiliśmy cztery najlepsze opcje do wyboru, wybierając odpowiednią sieć VPN dla routera Linksys. Te VPN zostały wybrane na podstawie „wsparcia routera”, zasięgu sieci / serwera, bezpieczeństwa i tak dalej.

   Jako taki, możesz łatwo zabezpieczyć wiele systemów / połączeń (w sieci routera) za pomocą tylko jednej z tych sieci VPN.

Link do głównej publikacji