ROZWIĄZANE: Internet Explorer 11 zawiesza się, nie odtwarza filmów

Istnieje wiele problemów związanych z programem Internet Explorer 11, a niektóre z nich obejmują problemy z zawieszaniem się przeglądarki, problemy z serwerem proxy i problemy z drukowaniem. Teraz niektórzy użytkownicy skarżą się na problemy z odtwarzaniem wideo. Oto, co mówili:

Zawieszenia przeglądarki IE nie odtwarzają filmów ani nic nie robią. Muszę go wyłączyć, aby go zamknąć! Wsparcie ! Mam zupełnie nowy HP 500-a60 A AMD A6-5200 Accelerted Processor 8GB DDR 3 Pamięć systemowa Dysk twardy 1 TB Ma HD 84oo Graphics A Windows 8 z 8.1 Dodano Windows 8.1 IE 11
Firefox 29.1 Nie mam pojęcia, co to robi. Zapisałem to na wypadek, gdybyś musiał wiedzieć. Proszę pomóż ! Dziękuję Ci !

Problemy z odtwarzaniem wideo w przeglądarce Internet Explorer 11

W tej chwili przedstawiciel Microsoft nie przedstawił oficjalnej poprawki, ale wygląda na to, że jest to problem związany z kartą graficzną. Oto kilka sugestii, jak rozwiązać ten problem.

 1. Sprawdź dodatki i ustawienia IE
 2. Sprawdź sterownik karty graficznej
 3. Zamknij wiele kart
 4. Zresetuj lub zainstaluj ponownie IE 11

1. Sprawdź dodatki i ustawienia IE

Proponuję wypróbować, aby przejść dalej i sprawdzić, czy możesz używać dodatku, który powoduje problem. Mówiąc najprościej, wyłącz wszystkie dodatki i rozszerzenia przeglądarki, których możesz używać, i sprawdź, czy problem nadal występuje. Jeśli możesz odtwarzać filmy w IE 11 po usunięciu dodatków i rozszerzeń przeglądarki, spróbuj włączyć odpowiednie narzędzia jeden po drugim, aby zidentyfikować winowajcę. Możesz także spróbować zresetować ustawienia Internet Explore.

 • 2. Sprawdź sterownik karty graficznej

  zaktualizuj sterowniki graficzne

  Oczywiście nie trzeba dodawać, że należy również sprawdzić sterowniki karty graficznej. Nie zapomnij zaktualizować sterowników karty graficznej za pomocą Menedżera urządzeń. Możesz także pobrać najnowsze aktualizacje GPU bezpośrednio ze strony internetowej producenta.

  3. Zamknij wiele kart

  Jak widzimy, użytkownik dotknięty problemem ma dość maszynę, więc nie można mówić o sprzęcie o niskiej wydajności. Ale jeśli masz zbyt wiele otwartych kart, zamknięcie ich może być również pomysłem.

  4. Zresetuj lub zainstaluj ponownie IE 11

  Jeśli problem będzie się powtarzał, możesz spróbować zresetować przeglądarkę. Oto kroki, które należy wykonać:

  • Przejdź do menu Narzędzia> Opcje internetowe
  • Kliknij kartę Zaawansowane> naciśnij Resetuj> potwierdź swój wybór.

  Jeśli nic nie zadziałało, spróbuj całkowicie ponownie zainstalować IE 11. W ten sposób zainstalujesz nową wersję przeglądarki, która, mam nadzieję, rozwiąże ten problem. Oczywiście, jeśli problem będzie się powtarzał, zawsze możesz przełączyć się na inną przeglądarkę, taką jak Edge, Chrome, Firefox, Opera lub przeglądarki zorientowane na prywatność, takie jak Tor lub Vivaldi.

Link do głównej publikacji