Odtwarzanie wideo zawiesza się w Windows 8.1, Windows 10? Wypróbuj te poprawki

Windows 8.1, Windows 10 to spora sprawa dla wysiłków Microsoftu próbujących pompować więcej innowacji w ekosystemie Windows. Nawet jeśli pojawią się irytujące błędy podczas instalacji, a nawet później, Windows 8.1, system Windows 10 zawiera ciekawe aktualizacje i nowe funkcje, które warto wypróbować. Niestety, w miarę upływu nowego dnia w systemie Windows 8.1 i Windows 10 znaleziono nowy błąd lub usterkę.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Tym razem rozmawiamy odtwarzanie wideo wydaje się zawieszać dla dość dużej liczby użytkowników Windows 8.1, Windows 10, jak słyszymy na forach Technet. Użytkownik Ricka Eveleigh narzekał i wyraził swój problem:

Podczas oglądania pobranych filmów na BBC iPlayer i strumieniowych filmów z Popytu 5 wideo regularnie się zawiesza na sekundę: dźwięk jest kontynuowany. Oba sterowniki karty graficznej (NVidia GeForce GT650M i Intel HD Graphics 4000) zostały zaktualizowane przez Windows Update po aktualizacji 8.1. Obiema obniżyłem ich klasę, ale nie przyniosło to żadnego efektu. Czy ktoś jeszcze to widział?

odtwarzanie wideo zawiesza Windows 8.1

Zainstaluj najnowsze sterowniki graficzne Windows 8.1, Windows 10

Użytkownik wspomina, że ​​zainstalował najnowsze sterowniki Nvidia dla systemu Windows 10, Windows 8.1 i problem nadal występuje. To, co może przeoczyć, to fakt, że sterowniki są nadal w formie „TAK JAK JEST”. Oznacza to, że sterowniki również nie są w ostatecznej formie, więc należy się spodziewać błędów i usterek.

Użytkownicy poszli narzekać i zgłaszać własne problemy, a ktoś zgłaszał także zdjęcia zamrażające. Najprawdopodobniej, jak powiedziałem, problem może być spowodowany faktem, że nawet sterowniki karty graficznej nie są aktualizowane dla Windows 10, Windows 8.1, ponieważ Windows 8.1 Windows 10 nie jest jeszcze w ostatecznej formie. Dlatego jeśli występują problemy, które stanowią prawdziwy problem w pracy na komputerze, być może powinieneś powrócić do systemu Windows 8, odinstalowując aktualizację systemu Windows 10 i Windows 8.1.

Możesz także zajrzeć na tę stronę firmy Microsoft, szczegółowo opisując ten sam problem.

 • Mówiąc o problemach z odtwarzaniem wideo, użytkownicy komputerów, którzy zainstalowali aktualizację Windows 10 April 2018 (najnowsza wersja systemu Windows 10 OS) również narzekali na problemy z odtwarzaniem wideo. Rzeczywiście wydaje się, że jest to bardzo częsty problem, który wpływa na wiele komputerów z najnowszymi aktualizacjami systemu Windows. Jesteśmy pewni, że Microsoft i twórcy odtwarzaczy multimedialnych wkrótce wprowadzą nowe aktualizacje, aby rozwiązać problemy z odtwarzaczem wideo.

  W międzyczasie możesz zainstalować inny odtwarzacz multimedialny i sprawdzić, czy problem nadal występuje. W takim przypadku może poniższe instrukcje rozwiązywania problemów pomogą rozwiązać problem:

  • Poprawka: opóźniony odtwarzacz multimediów VLC w systemie Windows 10
  • Pobierz najlepsze wideo Kodeki audio dla Windows 8, Windows 10
  • Poprawka: „Błąd: nie można było dekodować wideo” w systemie Windows 10
  • Filmy w YouTube są wstrzymywane przy starcie w systemie Windows 10 [Poprawka]
Link do głównej publikacji