Przytnij pasek lokalizacji w przeglądarce Firefox 3, aby wyświetlić wyniki w jednym wierszu

Domyślnie Firefox wyświetla każdą sugestię pod paskiem adresu w dwóch wierszach. Pierwszy wiersz pokazuje tytuł wyniku, a drugi wiersz zawiera jego adres URL. Jeśli jesteś podobny do mnie, wolisz przyciętą wersję, która optymalizuje dostępną przestrzeń, aby zmniejszyć ogólną wysokość menu sugestii Firefoksa.

Jedną z opcji byłoby usunięcie tytułów z wpisów, tak aby każda wyświetlana tutaj sugestia zawierała tylko adres strony, a nie także jej tytuł.

Stylowy skrypt Lista URL w jednym wierszu (ukryj tytuł) usuwa tytuł z wyników i skutecznie zmniejsza połowę ekranu, który jest używany przez urządzenie w przeglądarce Firefox. Stylowy dodatek musi zostać zainstalowany, zanim skrypt będzie mógł zostać zainstalowany w systemie.

Jest kompatybilny ze wszystkimi najnowszymi wersjami przeglądarki Firefox i jest jedynym wymaganiem przed zainstalowaniem stylu.

Po zainstalowaniu dodatku skrypt można zainstalować bezpośrednio ze strony stylu użytkownika. Stanie się dostępny natychmiast i można go przetestować od razu, wpisując frazę na pasku lokalizacji.

Firefox - sugestie dotyczące jednego wiersza

Ale strzeż się. Ten skrypt może powodować pewne zamieszanie, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do identyfikowania stron internetowych na podstawie ich adresów URL. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, ale w większości jest.

Jedyne informacje, które musisz zidentyfikować, to adres URL, favicon, jeśli jest dostępny, czy został on dodany do zakładek oraz tagi, które mogłeś powiązać z tą zakładką.

Dodatek nie jest tak przydatny, jeśli zainstalowałeś dodatek Searchery, który wyświetla również wyniki wyszukiwania w menu, co jest bardzo trudne do zidentyfikowania bez tytułów stron.

Aktualizacja: Skrypt został zaprojektowany dla Firefoksa 3, ale działa również zgodnie z przeznaczeniem w najnowszej wersji Firefoksa (czyli 29 kwietnia 2014 r.).

Musisz wcześniej zainstalować program Stylish, ale o to chodzi.

Podsumowanie
Kompaktuj okno sugestii Firefox
Nazwa artykułu
Kompaktuj okno sugestii Firefox
Opis
Jak zmniejszyć rozmiar okna sugestii Firefoksa, aby zajmował mniej miejsca w interfejsie przeglądarki.

Link do głównej publikacji