Przekaźnik Wi-Fi nie łączy się [QUICK FIX]

Niektórzy użytkownicy zgłosili, że ich repeater / przedłużacz Wi-Fi nie łączy się. Są przypadki, w których Internet Wi-Fi działa bez żadnych problemów, dopóki nie spróbujesz podłączyć wzmacniacza. Następnie urządzenie informuje, że nie może się połączyć z siecią lub, w niektórych przypadkach, nie może się w ogóle połączyć.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Z tych powodów w tym artykule zbadamy jedne z najlepszych metod radzenia sobie z tym problemem i będziemy mogli łatwo połączyć się z siecią Wi-Fi za pomocą przedłużacza sygnału.

Co zrobić, jeśli wzmacniacz WiFi nie łączy się z Internetem?

1. Zresetuj przedłużacz / repeater Wi-Fi

kabel internetowy - wygrał repeater Wifi't connect

 1. W zależności od marki wzmacniacza Wi-Fi dokładna lokalizacja przycisku resetowania może się różnić. Zwykle znajduje się z tyłu wzmacniacza. Może to być przycisk, który można nacisnąć za pomocą igły, lub może to być zwykły przycisk przełączający.
 2. Aby zresetować przedłużacz Wi-Fi, naciśnij / wyłącz przycisk resetowania i poczekaj 10 sekund, a następnie włącz go ponownie lub zwolnij przycisk.
 3. Spowoduje to zresetowanie wszystkich poprzednich ustawień i pozwoli na ich modyfikację w zależności od potrzeb.

Czy wiesz, że możesz zmienić swój komputer w przedłużacz Wi-Fi? Oto jak!

2. Zapomnij o sieci z komputera

 1. Kliknij Cortana pole wyszukiwania -> wpisz Panel sterowania -> naciśnij Wchodzić.
 2. W środku Panel sterowania -> wybierz Centrum sieci i udostępniania.Panel sterowania Sieć i udostępnianie - Wzmacniacz Wifi wygrał't connect
 3. Wybierz Zmień ustawienia adaptera -> kliknij prawym przyciskiem myszy swój repeater / przedłużacz Wi-Fi -> Zapomnij o sieci.Zmień ustawienia adaptera - wygrał repeater Wi-Fi't connectZmień ustawienia adaptera - wygrał repeater Wi-Fi't connect
 4. Następnie kliknij ponownie repeater Wi-Fi prawym przyciskiem myszy, wybierz Włączyć.
 5. Spróbuj sprawdzić, czy problem został rozwiązany. Jeśli nie, postępuj zgodnie z następną metodą.

3. Sprawdź, czy Twój repeater Wi-Fi jest w tej samej sieci

komputer na biurku - wygrał repeater wifi't connect

 1. Sprawdź identyfikator SSID routera i sprawdź, czy inna podobna sieć jest dostępna przy użyciu innego urządzenia (telefonu, tabletu itp.).
 2. Na przykład jeśli identyfikator SSID routera to „TP-Link_Router”, domyślnym identyfikatorem SSID wzmacniacza będzie „TP-Link_Router„Lub”Link_Router_EXT
 3. Aby zmienić te ustawienia, musisz uzyskać dostęp do adresu IP ustawień routera podanych przez dostawcę Internetu za pomocą przeglądarki komputera.

Uwaga: Adres IP routera i przedłużacza będzie się różnić w zależności od firmy. Szczegółowe informacje można uzyskać od usługodawcy internetowego.

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych metod rozwiązywania problemów związanych z brakiem możliwości połączenia wzmacniacza Wi-Fi z Internetem.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik pomógł ci rozwiązać problem, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji