Przeglądarka nie rozpoznaje żadnego z dostępnych formatów wideo [ROZWIĄZANE]

Twoja przeglądarka obecnie nie rozpoznaje żadnego z dostępnych formatów wideo, który jest częstym komunikatem o błędzie YouTube. Wielu użytkowników przeglądarek Chrome, Opera, Vivaldi i Firefox oświadczyło na forach, że ten komunikat o błędzie pojawia się, gdy próbują odtwarzać filmy z YouTube.

To trochę zaskakujące, że Chrome, Opera, Vivaldi i Firefox nie zawsze odtwarzają filmów z YouTube dla niektórych użytkowników, ponieważ są to przeglądarki obsługujące większość kodeków wideo HTML5.

Czy Twoja przeglądarka ma trudności z odtwarzaniem filmów z YouTube z powodu nierozpoznania formatów wideo? Najpierw wyłącz funkcję Przełącz na Flash Player i wyłącz rozszerzenia YouTube HTML5 Player. To powinno rozwiązać problem w większości przypadków. Jeśli nie, zresetuj przeglądarkę do wartości domyślnych lub przełącz się na bardziej niezawodną przeglądarkę.

Dowiedz się więcej o tym, jak postępować zgodnie z tymi rozwiązaniami poniżej.

Co mogę zrobić, jeśli moja przeglądarka nie rozpoznaje formatów wideo w YouTube?

 1. Wyłącz przełącznik Flash Player i wyłącz rozszerzenia YouTube HTML5 Player
 2. Zresetuj przeglądarkę
 3. Wypróbuj przeglądarkę UR
 4. Sprawdź ustawienia media.mediasource.enabled w przeglądarce Firefox

1. Wyłącz przełącznik Flash Player i wyłącz rozszerzenia YouTube HTML5 Player

The Twoja przeglądarka obecnie nie rozpoznaje żadnego z dostępnych formatów wideo wynika zwykle z rozszerzeń przeglądarki. Użytkownicy potwierdzili, że przejście na Flash Player i wyłączenie rozszerzeń YouTube HTML5 Player naprawia błąd.

W ten sposób użytkownicy mogą wyłączyć te rozszerzenia w Google Chrome:

 1. Otwórz menu główne Chrome, klikając menu przeglądarki Dostosuj i kontroluj Google Chrome przycisk.
 2. Kliknij Więcej narzędzi > Rozszerzenia aby otworzyć kartę pokazaną bezpośrednio poniżej.
 3. Następnie wpisz „Przełącz na Flash Player” w polu wyszukiwania. Wyłącz rozszerzenie Przełącz na Flash Player.
 4. Wpisz „Wyłącz odtwarzacz YouTube HTML5” w polu wyszukiwania, aby znaleźć to rozszerzenie. Następnie wyłącz to rozszerzenie lub kliknij jego rozszerzenie Usunąć przycisk.
 5. Uruchom ponownie Chrome po wyłączeniu tych rozszerzeń.

2. Zresetuj przeglądarkę

Użytkownicy, którzy nie dodali Przełącz na Flash Player lub Wyłącz YouTu> bądź HTML5 Player w swoich przeglądarkach, powinni wyłączyć wszystkie rozszerzenia przeglądarki. Dzięki temu żadne rozszerzenie nie zatrzyma odtwarzania wideo w YouTube.

Najszybszym sposobem na to jest prawdopodobnie zresetowanie przeglądarki, która również przywróci oryginalne ustawienia. Użytkownicy mogą zresetować Google Chrome w następujący sposób.

 1. Wpisz „Chrome: // ustawienia” na pasku adresu przeglądarki i naciśnij klawisz Return.
 2. Następnie przewiń w dół kartę Ustawienia, aby kliknąć zaawansowane.Ustawienia Chrome
 3. Przewiń w dół do Przywróć ustawienia do ich oryginalnych ustawień domyślnych opcja.Zresetuj Chrome do ustawień domyślnych
 4. Kliknij Przywróć ustawienia do ich oryginalnych ustawień domyślnych opcję, a następnie wybierz opcję Resetuj ustawienia.
 5. Sprawdź ustawienia media.mediasource.enabled w przeglądarce Firefox

3. Wypróbuj przeglądarkę UR

Co powiesz na przeglądarkę, która nie ma problemów ze strumieniowaniem w YouTube? Przeglądarka UR jest godną alternatywą dla wszystkich głównych przeglądarek z różnych powodów.

Oparta na projekcie Chromium przeglądarka UR jest w zasadzie Chrome z funkcjami prywatności. Zajmuje mniej zasobów systemowych niż flagowa przeglądarka Google i przez cały czas chroni twoją tożsamość online.

Przeglądarka UR

Mimo że obsługuje rozszerzenia Google Web Store, nie są one konieczne. Wbudowany Add-blocker i VPN to wszystko, czego potrzebujesz, aby uniemożliwić śledzenie i pliki cookie przechwytywania informacji. Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe wideo, działa płynnie na wszystkich platformach, o których myślisz. Począwszy od YouTube i Twitch.

Ale nie wierz nam na słowo, sprawdź je i przekonaj się sam.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

4. Sprawdź ustawienia media.mediasource.enabled w przeglądarce Firefox

Jest to potencjalna rozdzielczość bardziej konkretnie dla Firefoksa. Ta przeglądarka zawiera ustawienie media.mediasource.enabledg dla rozszerzeń źródła multimediów, które muszą być włączone, aby niektóre filmy z YouTube mogły być odtwarzane.

Ta opcja powinna być domyślnie włączona, ale nadal warto sprawdzić, czy ta opcja jest wyłączona. JodłaUżytkownicy efox mogą sprawdzić ustawienia media.mediasource.enabled w następujący sposób.

  1. Wchodzić ‘about: configW przeglądarce Firefox Pasek adresu URL i naciśnij klawisz Return key.
  2. Wpisz „media.mediasource.enabled” w about: configPole wyszukiwania stron.media.mediasource.enabled flaga firefox
  3. Następnie kliknij dwukrotnie media.mediasource.enabled, aby ustawić. Jeśli parametr ma wartość False, zmień go na True.
  4. Uruchom ponownie Firefoksa po włączeniu rozszerzeń źródła multimediów.

W ten sposób użytkownicy mogą rozwiązać Twoja przeglądarka obecnie nie rozpoznaje żadnego z dostępnych formatów wideo Błąd YouTube.

Ponieważ błąd jest zwykle spowodowany rozszerzeniami, najbardziej prawdopodobne jest wyłączenie wszystkich rozszerzeń i dodatków do przeglądarek.

Link do głównej publikacji