Problemy z iSpy w systemie Windows 10 [9 NAPRAWIONO NAPRAWDĘ DZIAŁA]

Bezpieczeństwo twojego domu jest ważne, a wiele osób korzysta z kamer monitorujących w celu ochrony swojego domu. Jeśli masz w domu kamerę bezpieczeństwa, być może znasz narzędzie o nazwie iSpy.

Jest to oprogramowanie do nadzoru wideo typu open source, które umożliwia zdalne monitorowanie kamer.

Chociaż to narzędzie brzmi świetnie, niektórzy użytkownicy mają z nim problemy, a dziś pokażemy, jak rozwiązać problemy z iSpy w systemie Windows 10.

Jak naprawić problemy związane z iSpy w systemie Windows 10?

Poprawka — problemy z iSpy Windows 10

 1. Zmień interwał I ramki
 2. Zaktualizuj do najnowszej wersji
 3. Wymień swoje kamery
 4. Zainstaluj starszą wersję iSpy
 5. Wyłącz funkcję Przyciski paska tytułu
 6. Upewnij się, że masz .NET Framework zainstalowany
 7. Pobierz najnowsze aktualizacje systemu Windows
 8. Odinstaluj VLC
 9. Usuń zduplikowane kamery

Rozwiązanie 1 — Zmień interwał I klatki

Jak już wspomniano, to narzędzie pozwala na zdalne monitorowanie kamer bezpieczeństwa, ale użytkownicy zgłosili, że aplikacja ulega awarii podczas monitorowania.

Aby rozwiązać problem, niektórzy użytkownicy sugerują zmianę przedziału I ramki na inną wartość. Aby to zrobić, otwórz okno Zdalnej konfiguracji i zlokalizuj I Interwał klatek oprawa.

Powinny być dostępne dwa wystąpienia, jeden w strumieniu głównym, a drugi w strumieniu podrzędnym.

Domyślna wartość I Interwału klatek powinna wynosić 100, ale musisz ją zmienić na 2. Po wykonaniu tej czynności zapisz zmiany i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Rozwiązanie 2 — Zaktualizuj do najnowszej wersji

Użytkownicy zgłaszali, że iSpy często ulega awarii na komputerze, a jeśli masz ten sam problem, możesz zaktualizować iSpy do najnowszej wersji.

Użytkownicy zgłosili, że zainstalowanie najnowszej wersji iSpy prawie całkowicie rozwiązało problem z awarią, więc upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania.

Rozwiązanie 3 — Wymień kamery

Jeśli iSpy często ulega awarii, przyczyną mogą być Twoje kamery. Niektóre aparaty nie są w pełni kompatybilne z iSpy. Aby rozwiązać ten problem, warto rozważyć wymianę aparatów.

Pamiętaj, że Twoje kamery są w pełni funkcjonalne i najprawdopodobniej będą działać z każdym innym oprogramowaniem do nadzoru.

Aby mieć pewność, że aparat działa poprawnie, możesz go przetestować za pomocą innego podobnego oprogramowania.

Po wymianie kamer sprawdź, czy problem został rozwiązany.

 • Innym obejściem, które sugerowali użytkownicy, jest używanie migawek JPEG. Jeśli iSpy ulega awarii podczas oglądania wideo na żywo, możesz chcieć przełączyć na migawki JPEG.

  Wideo na żywo jest zawsze lepsze, ponieważ dostarcza więcej informacji w czasie rzeczywistym, ale jeśli nie możesz wymienić kamery, możesz spróbować użyć migawek JPEG i sprawdzić, czy to rozwiązuje problem.

  Rozwiązanie 4 — Zainstaluj starszą wersję iSpy

  Niewielu użytkowników zgłosiło, że naprawili problem z awariami, po prostu instalując starszą wersję iSpy.

  Korzystanie z najnowszej wersji jest zwykle lepsze, ale czasami nowa wersja może zawierać nowe problemy i błędy, które mogą powodować awarię iSpy.

  W takim przypadku po prostu odinstaluj iSpy z komputera i pobierz starszą wersję ze strony iSpy. Po zainstalowaniu starszej wersji sprawdź, czy problem został rozwiązany.

  Rozwiązanie 5 — Wyłącz funkcję Przyciski paska tytułu

  iSpy może współpracować z innym oprogramowaniem, a wielu użytkowników używa iSpy z VLC do oglądania wideo na żywo.

  Jednak użytkownicy zgłosili, że ta metoda może prowadzić do pewnych problemów. Aby rozwiązać wszelkie problemy z iSpy i VLC, użytkownicy sugerują wyłączenie funkcji Przyciski paska tytułowego z menu Ustawienia.

  Po wykonaniu tej czynności zapisz zmiany i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

  Rozwiązanie 6 — Upewnij się, że masz zainstalowany program .NET Framework

  Wiele aplikacji Windows jest tworzonych przy użyciu .NET Framework.

  Dostępne są różne wersje .NET Framework, a jeśli nie masz zainstalowanej wymaganej wersji .NET Framework na komputerze, możesz napotkać problemy z niektórymi aplikacjami.

  Jedną z tych aplikacji jest iSpy, a jeśli masz z tym jakieś problemy, koniecznie pobierz niezbędny .NET Framework wraz z jego aktualizacjami. Po zainstalowaniu wymaganego programu .NET Framework i aktualizacji sprawdź, czy problem został rozwiązany.

  • Rozwiązanie 7 — Pobierz najnowsze aktualizacje systemu Windows

   Windows 10 nie jest idealny, a czasem mogą występować błędy w niektórych aplikacjach lub sprzęcie.

   Firma Microsoft ciężko pracuje, aby naprawić wszelkie błędy i problemy z niezgodnością zarówno sprzętu, jak i oprogramowania. Aby rozwiązać problem z oprogramowaniem i sprzętem, zawsze dobrą praktyką jest instalowanie aktualizacji systemu Windows.

   Windows 10 automatycznie sprawdzi dostępność aktualizacji i zainstaluje je, ale możesz także sprawdzić aktualizacje ręcznie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

   1. Otworzyć Aplikacja ustawień.
   2. Iść do Aktualizacja bezpieczeństwo Sekcja.
   3. W zakładce Windows Update kliknij Sprawdź aktualizacje przycisk.
   4. Jeśli jakieś aktualizacje są dostępne, zostaną pobrane w tle. Po zakończeniu pobierania systemu Windows 10 pojawi się monit o zainstalowanie aktualizacji.

   Po zainstalowaniu najnowszych aktualizacji dla systemu Windows 10 sprawdź, czy problemy z iSpy zostały rozwiązane.

   Rozwiązanie 8 — Odinstaluj VLC

   Jak już wspomnieliśmy, wielu użytkowników używa iSpy z VLC do zdalnego wyświetlania obrazu z kamery na żywo, ale mogą wystąpić problemy z VLC i iSpy.

   Według użytkowników jedna z ich kamer była używana w trybie VLC, co spowodowało pojawienie się problemu z iSpy. Aby rozwiązać ten problem, musisz zmienić tryb kamery z VLC na FFMPEG.

   Użytkownicy zgłosili również, że odinstalowanie odtwarzacza VLC rozwiązało problem, więc należy to zrobić.

   Rozwiązanie 9 — Usuń zduplikowane kamery

   iSpy umożliwia dostęp do wielu kanałów z kamery na żywo, ale niewielu użytkowników zgłosiło uszkodzony obraz z kamery podczas korzystania z iSpy.

   Jest to duży problem, ponieważ może spowodować, że transmisja z kamery na żywo będzie prawie bezużyteczna z powodu uszkodzenia.

   Najwyraźniej ten problem występuje, jeśli masz zduplikowane kamery w iSpy. Czasami może się zdarzyć, że przypadkowo utworzysz duplikat aparatu, co spowoduje uszkodzenie obrazu kamery.

   Aby rozwiązać problem, sprawdź zduplikowane kamery, a jeśli takie istnieją, usuń je. Po wykonaniu tej czynności problem zostanie całkowicie rozwiązany.

   iSpy to świetne narzędzie do nadzoru wideo, ale ma wiele problemów. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z iSpy w systemie Windows 10, zdecydowanie zalecamy wypróbowanie jednego z naszych rozwiązań.

Link do głównej publikacji