Poprawka: problemy z serwerem FIFA 17 Ultimate Team

Jak wielu z was by przypuszczało, najlepszymi i najczęściej używanymi cechami współczesnych gier są mody dla wielu graczy. FIFA 17 wyróżnia się pod tym względem dzięki wspaniałemu trybowi rywalizacji o nazwie FIFA Ultimate Team, trybowi online, który istnieje w grze od kilku lat i który zgromadził rzesze fanów.

Ponieważ jednak zbyt często zdarza się to w przypadku gier online, pewne problemy często denerwują użytkowników. Jednym z blisko spokrewnionych z FIFA Ultimate Team jest nieprawidłowe działanie połączenia. W tym artykule przygotowaliśmy niektóre z najczęstszych rozwiązań tego problemu.

Poprawka: FIFA 17 nie łączy się z Ultimate Team

Sprawdź dane logowania do konta

W najlepszym przypadku może dojść do błędnego hasła lub adresu e-mail. Dlatego przed zalogowaniem sprawdź swoje dane uwierzytelniające. Możesz je sprawdzić w aplikacji internetowej tutaj. W niektórych przypadkach możesz zostać zbanowany lub zhakowany. Oczywiście jest to najgorszy scenariusz i często go nie widujesz. Ponadto zostaniesz poinformowany, jeśli wystąpi ban.

Sprawdź ustawienia połączenia

Sprawdź status serwera EA. W niektórych przypadkach mogą być wyłączone. Jeśli są aktywne i działają, przejdź do rozwiązywania problemów z własnym połączeniem. Wykonaj następujące kroki:

  • Upewnij się, że używasz połączenia przewodowego zamiast połączenia bezprzewodowego.
  • Uruchom ponownie router / modem.
  • Wyłącz UPnP, jeśli jest dostępny w ustawieniach routera.
  • Dodaj wyjątek FIFA 17 do zapory ogniowej.
  • Zamknij znane przeszkadzające programy działające w tle. Mianowicie programy antywirusowe, VoIP, VPN i menedżery pobierania (klienci torrent). Te, które mogą przesadzić na twojej przepustowości.

Powinno to umożliwić przejście do następnego i ostatniego kroku tej listy. Ponadto rozwiązywanie problemów z połączeniem zawsze jest przydatne, ponieważ jest to główny powód cierpienia z powodu gier online.

Usuń ustawienia osobiste i aktualizację składu

Ostatnim obejściem potwierdzonym przez wielu użytkowników jest usuwanie danych osobowych związanych z FUT. Wygląda na to, że niektóre pliki ulegają uszkodzeniu podczas aktualizacji, co uniemożliwia FIFA 17 połączenie z serwerem FUT. Wykonaj następujące kroki, aby rozwiązać problem:

  1. Idź do Dostosuj.
  2. Otwórz profil.
  3. Wybierz Usuń.
  4. Usuń aktualizację składu FUT i ustawienia osobiste.
  5. Uruchom ponownie grę i spróbuj ponownie.

Tak, utracisz zapisane ustawienia, ale jest to cena, za którą musisz zapłacić, aby gra ponownie się łączyła.

Wniosek

To były nasze rozwiązania problemu z połączeniem FUT. Mamy nadzieję, że uda Ci się przezwyciężyć swoje problemy i kontynuować rywalizację w wersji FUT. Czy masz podobne problemy? Udostępnij je nam w sekcji komentarzy.

Link do głównej publikacji