Poprawka: problemy online Dungeon Fighter w systemie Windows 10

Dungeon Fighter Online to popularna internetowa gra dla wielu graczy wydana w 2009 roku. Ponieważ jest to dość stara gra, mogą wystąpić pewne problemy z nowszymi systemami, takimi jak Windows 10.

Dzisiaj zajmiemy się niektórymi z najczęściej występujących problemów Dungeon Fighter Online w systemie Windows 10.Dungeon Hunter Windows 10 problemów

Jak rozwiązać problemy z czarnym ekranem / awarią Dungeon Fighter Online:

 1. Zmień opcje regionalne i językowe
 2. Zmień ustawienia regionalne systemu na angielski w USA

Rozwiązanie 1 — Zmień opcje regionalne i językowe

Zgłoszono, że Dungeon Fighter Online nie uruchamia się poprawnie dla wielu użytkowników. Opisują, że po uruchomieniu gry pojawia się czarny ekran, po którym następuje awaria.

Ten problem sprawia, że ​​Dungeon Fighter Online nie jest dostępny dla tych użytkowników, ale dostępne jest rozwiązanie. Według użytkowników wystarczy dokonać niewielkiej zmiany w opcjach regionalnych i językowych.

Aby to zrobić, wykonaj następujące instrukcje:

 1. naciśnij Klawisz Windows + S. i wpisz Region. Wybierać Region z listy wyników.
  region
 2. Po otwarciu okna Region kliknij Przycisk dodatkowych ustawień.
  ustawienia dodatkowe regionu
 3. Otworzy się okno Dostosuj format. Znajdź Symbol dziesiętny i upewnij się, że jest ustawiony na kropkę (.). Jeśli symbol dziesiętny jest ustawiony na cokolwiek innego, na przykład przecinek (,), może to powodować problemy opisane przez użytkowników.
  region-symbol dziesiętny
 4. Po zmianie wartości kliknij Zastosować i dobrze aby zapisać zmiany.

Musimy powiedzieć, że jest to niezwykłe rozwiązanie i chociaż nie wiemy, dlaczego i jak ten problem jest spowodowany, wiemy, że wielu użytkowników potwierdziło, że to rozwiązanie rozwiązało ich problemy.

Rozwiązanie 2 — Zmień ustawienia regionalne systemu na angielski w USA

Czasami awarie Dungeon Fighter Online mogą być spowodowane ustawieniami regionalnymi systemu. Jeśli twoje ustawienia nie są ustawione na angielski w USA, może to powodować awarie i problemy z czarnym ekranem w Dungeon Fighter Online.

Aby zmienić ustawienia regionalne, wykonaj następujące czynności:

 1. naciśnij Klawisz Windows + S. i wpisz Region. Wybierz Region z listy.
 2. Po otwarciu okna Region przejdź do Administracyjny patka.
 3. Nawigować do Język dla programów nieobsługujących kodu Unicode sekcji i kliknij Zmień ustawienia regionalne systemu.
  regionalny-administracyjny
 4. W oknie Ustawienia regionu ustaw bieżące ustawienia regionalne systemu na Angielskie Stany Zjednoczone). Kliknij dobrze aby zapisać zmiany.
  ustawienia regionalne systemu
 5. Uruchom ponownie komputer, aby zmiany zaczęły obowiązywać.

Jak widać, problemy w Dungeon Fighter Online są zazwyczaj spowodowane ustawieniami regionalnymi i postępując zgodnie z naszymi rozwiązaniami, możesz łatwo rozwiązać te problemy.

Nie zapomnij zaktualizować sterowników karty graficznej za pośrednictwem witryny producenta karty, ponieważ czasami są specjalne aktualizacje dla określonych gier, które mogą bardzo pomóc. Uważaj, aby wybrać stabilną wersję sterownika, a nie wersję beta.

 • Jeśli interesują Cię inne darmowe gry online, w które możesz teraz zagrać, zapoznaj się z naszymi 5 najlepszymi bezpłatnymi platformami gier online do szybkich sesji gier.

  Ponadto, jeśli chcesz podzielić się swoją wiedzą na temat Dungeon Fighter Online, a może przenieść swoje wrażenia z gry na wyższy poziom, sprawdź 7 programów do nagrywania gier na YouTube, aby przenieść grę online.

  Pomimo tego, że jest dość stary, wielu graczy korzysta z Dungeon Fighter Online. Jeśli znajdziesz jakieś inne problemy z grą, możesz je udostępnić w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji