POPRAWKA: Nieoczekiwana utrata połączenia Wi-Fi w systemie Windows 10

W wersjach zapoznawczych systemu Windows 10 pojawiły się niezliczone raporty dotyczące problemów z łącznością WiFi. Firma Microsoft wydała teraz ważną aktualizację, która może rozwiązać niektóre problemy.

nie znaleziono sieci Wi-Fi Windows 10
Jeśli zainstalowałeś system operacyjny Windows 10 Insider Preview na swoim komputerze, prawdopodobnie zdarzyło Ci się nieoczekiwanie utracić łączność Wi-Fi. Na szczęście Microsoft wymyślił fajną aktualizację, która powinna rozwiązać niektóre z tych problemów.

Utracono połączenie Wi-Fi? Nie panikuj

W jego KB3069068 plik aktualizacji, firma opisuje łatkę, która rozwiązuje tego rodzaju problemy. Oto, co Microsoft określa jako objaw spadku WiFi:

Usługa Windows Connection Manager (WCMsvc) może przestać odpowiadać w Windows 10 Insider Preview, powodując nieoczekiwaną utratę łączności Wi-Fi.

Jako warunek konieczny do zastosowania tej aktualizacji, musisz mieć najnowszą wersję Windows 10 Insider Preview Build, aby mogła się ona odbyć. To tyle, ponieważ Microsoft nie ujawnił innych szczegółów dotyczących tej aktualizacji. Tylko upewnij się, że uruchomiłeś Windows Update i powinieneś być gotowy.

Jeśli to nie rozwiązało napotkanych problemów z WiFi, zostaw komentarz poniżej. W przeszłości pisaliśmy obszernie o problemach z Wi-Fi. Być może poniższe instrukcje rozwiązywania problemów mogą pomóc naprawić Wi-Fi

  • POPRAWKA: Wi-Fi często się rozłącza w Windows 10, 8.1, 8, 7
  • POPRAWKA: Wi-Fi wydaje się być podłączony, ale Internet nie działa
  • Poprawka: nie można połączyć się z Wi-Fi po aktualizacjach w systemie Windows 10
  • Pełna poprawka: brak internetu, zabezpieczony problem z Wi-Fi w Windows 10, 8.1, 7
  • Poprawka: Wi-Fi rozłącza się po nawiązaniu połączenia VPN
  • POPRAWKA: Laptop HP nie łączy się z Wi-Fi w Windows 10
Link do głównej publikacji