PayPal nie akceptuje kart? Napraw to za pomocą tych 3 kroków

Aby w pełni wykorzystać potencjał PayPal, musisz połączyć swoją kartę bankową lub debetową. Umożliwia to przelew środków z PayPal na konto bankowe i odwrotnie. Łączenie karty debetowej działa świetnie przez większość czasu i powinieneś być ustawiony w ciągu kilku minut. Jednak PayPal nie akceptuje kart dla niektórych użytkowników.

Jeśli nie możesz połączyć karty debetowej z kontem PayPal, wykonaj poniższe czynności.

Dlaczego PayPal nie akceptuje mojej karty debetowej?

1. Upewnij się, że informacje o karcie są prawidłowe

Przede wszystkim musisz upewnić się, że wszystkie informacje o karcie debetowej są na miejscu. Upewnij się, że karta debetowa jest obsługiwana, że ​​ustawiłeś właściwy adres rozliczeniowy, datę ważności i kod bezpieczeństwa przed przejściem dalej.

PayPal nie akceptuje kart

Bardzo ważne jest, aby wszystkie informacje pasowały do ​​informacji z Twojego banku. Pamiętaj, że możesz używać tylko kart debetowych Visa, MasterCard i American Express. Iteracje niektórych kart debetowych Visa lub MasterCard nie będą działać w systemie PayPal, jeśli obsługują tylko lokalną walutę.

Jeśli chcesz usunąć swoje konto PayPal z dowolnego powodu, oto jak to zrobić czysto i prosto.

2. Upewnij się, że saldo karty debetowej wynosi co najmniej 2 USD lub EUR

To jest naprawdę ważne. Aby firma PayPal potwierdziła, że ​​karta debetowa jest aktywna, proces rejestracji zajmie 1 USD. Wspomniana suma zostanie zwrócona na saldo bankowe, gdy tylko PayPal z powodzeniem połączy kartę debetową.

PayPal nie akceptuje kart

Dlatego upewnij się, że masz co najmniej 1 USD dostępny, chociaż ze względu na kursy wymiany (jeśli masz inną walutę) sugerujemy, aby mieć co najmniej 2 USD.

3. Wyjmij kartę debetową z innych kont

Ważną rzeczą jest odłączenie karty debetowej od innych kont PayPal, jeśli jest ona połączona. PayPal pozwala na używanie jednej karty wyłącznie na jednym koncie.

PayPal nie akceptuje kart

Na koniec możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej PayPal i przedstawić problem, który Cię niepokoi. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​są one bardzo pomocne. Możesz do nich dotrzeć na oficjalnej stronie pomocy technicznej.

Dodatkowo, powiedz nam alternatywne rozwiązania zastosowane w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji