Poprawka: nie można pobrać muzyki z aplikacji Xbox Music

W bibliotece Xbox masz dużą liczbę utworów, których słuchasz każdego dnia, ale jeśli chcesz pobrać jeden z utworów z biblioteki, aplikacja na to nie pozwala. Czy to ci się stało? Jeśli tak, nie martw się, mamy na to rozwiązanie.
Nie można pobrać muzyki z aplikacji Xbox Music
Głównym wskaźnikiem tego problemu są zepsute biblioteki. Zwykle dzieje się tak po zainstalowaniu nowego systemu operacyjnego, zwłaszcza jeśli jest to niestabilny, zaprojektowany do testowania system operacyjny, który nie ma wielu funkcji systemowych, takich jak Windows 10 Preview techniczny. Uszkodzenie bibliotek może całkowicie wyłączyć jego funkcjonalność, aw naszym przypadku uniemożliwić pobieranie muzyki z Xboxa. Mamy nadzieję, że przywrócenie bibliotek do normy jest proste i wymaga tylko kilku kroków. Oto jak naprawić uszkodzone biblioteki, aby móc ponownie pobierać muzykę z aplikacji Xbox:

  1. Idź do tego komputera (komputer)
  2. Kliknij opcję Widok, a następnie kliknij okienko nawigacji
  3. Zaznacz opcję Pokaż wszystkie foldery
  4. Zaznacz opcję Pokaż biblioteki
  5. Nie odznacz niczego, co jest już zaznaczone
  6. Teraz zlokalizuj folder Biblioteki w lewym panelu i kliknij go prawym przyciskiem myszy
  7. Kliknij Przywróć domyślne biblioteki
  8. Twoje biblioteki wróciły do ​​ustawień domyślnych i możesz ponownie spróbować pobrać muzykę z aplikacji Xbox

Jeśli uszkodzone biblioteki nie stanowią problemu, a po wykonaniu tych kroków nadal nie możesz pobrać muzyki z konsoli Xbox, zalecamy również pobranie i zainstalowanie tego pliku. To jest Kreator diagnostycznego narzędzia do rozwiązywania problemów firmy Microsoft, który, mam nadzieję, znajdzie przyczynę problemu i spróbuje go rozwiązać. Możesz także spróbować ponownie zainstalować aplikację Xbox Music, jeśli nic innego z tego artykułu nie pomogło.

Ponadto, jeśli masz dodatkowe uwagi, sugestie lub może inne rozwiązania tego problemu, udostępnij je nam w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji