Poprawka: Fifa Manager 12 nie działa w systemie Windows 10, 8.1 i 8

Niektórzy gracze Fifa Manager 12 zgłaszają, że nie mogą uruchomić gry w systemie Windows 8 lub Windows 8.1. W przypadku innych gra się rozpoczyna, ale zawiesza się, gdy oczywiście nie chcesz, aby tak się stało
menedżer FIFA 12 Windows 8
Uwielbiam piłkę nożną lub piłkę nożną, jak nazywają ją osoby mieszkające w USA i Kanadzie, i dlatego gram wiele gier piłkarskich na moim PlayStation i komputerze z systemem Windows 8. Natknąłem się teraz na wiele raportów, że Fifa Manager 12 nie działa w Windows 8 i Windows 8.1. I wierz mi, wiem co to znaczy!

Wiele postów na forum online na forach EA i Microsoft pokazuje, że istnieją oczywiste problemy z Fifa Managerem w Windows 8 i Windows 8.1. Oto jedna z skarg:

Kupiłem Fifa Manager 12 i po jego zainstalowaniu nie mogę grać w dziwną grę. Na początku ulega awarii i jest dość frustrujące, że nie był w stanie grać w grę, w którą wydałeś na nią dobre pieniądze. Fifa Manager 11 działa dobrze, ale FM12 nie. Próbowałem odinstalować FM11 i zainstalować 12, ale to po prostu nie działa. Czy możesz mi powiedzieć, co jest nie tak?

Ale naprawa tego irytującego problemu jest bardzo prosta, ponieważ Fifa Manager 12 jest oczywiście kompatybilny z Windows 8 i Windows 8.1. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy ikonę skrótu FIFA manager 12 na pulpicie i wybrać „Rozwiązywanie problemów ze zgodnością”. Następnie wybierz „rozwiąż problem”, a następnie wybierz Windows 7, a następnie przetestuj program i powinien on zostać uruchomiony. Jak proste to było!

Problemy z FIFA naprawione w Windows 10

Oprócz FIFA Manager 12 istnieje również wiele problemów z FIFA 2016, 2017 i 2018 (w przypadku, gdy grasz w jeden z nich i masz pewne problemy). Podczas gdy wielu użytkowników zmaga się z niektórymi błędami, opóźnieniami i usterkami podczas gry, inni po prostu postępują zgodnie z naszymi przewodnikami napraw i cieszą się grą. Oto artykuły, które pomogły wielu użytkownikom:

  • Poprawka: problemy z FIFA 16 w systemie Windows 10
  • Jak naprawić częste problemy z FIFA 17 na komputerach z systemem Windows
  • Jak naprawić błędy FIFA 18 na komputerze z systemem Windows
Link do głównej publikacji