POPRAWKA: Drukarka jest offline w Windows 7, 8, 10

Czy niedawno zaktualizowałeś system do Windows 10, Windows 8.1 lub Windows 8? W niektórych przypadkach, gdy użytkownicy aktualizują swoje systemy operacyjne, sterowniki określonego typu sprzętu mogą powodować pewne problemy. W tym poście porozmawiamy trochę o drukarka przechodzi w tryb offline w systemie Windows 8 lub Windows 10, a zobaczysz dokładnie, jak to naprawić, czytając poniższy przewodnik.
Napraw drukarkę offline w Windows 8 i Windows 10
Przed rozpoczęciem korzystania z problemów związanych z oprogramowaniem do drukarek należy najpierw upewnić się, że kabel USB jest podłączony od drukarki do urządzenia z systemem Windows 8 lub Windows 10. Upewnij się, że taca papieru nie jest pusta i sprawdź, czy papier nie utknął w drukarce. Po sprawdzeniu wszystkich powyższych problemów sprzętowych i nadal występowaniu tego problemu, wykonaj poniższe czynności, aby uzyskać szybką poprawkę w systemie operacyjnym Microsoft.

ROZWIĄZANE: Drukarka pojawia się offline na komputerze z systemem Windows

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Drukarka offline [Naprawiono]

1. Odinstaluj sterowniki drukarki

 1. Przede wszystkim wykonaj kopię zapasową sterownika drukarki przed kontynuowaniem tego kroku
 2. Naciśnij i przytrzymaj przyciski „Windows” i „X”, aby otworzyć okno „Device Manager”.
 3. Po lewej stronie okna musisz zlokalizować nazwę drukarki.
 4. Rozwiń ikonę drukarki.
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę drukarki w oknie Menedżera urządzeń i kliknij lewym przyciskiem myszy prezentowaną tam funkcję „Odinstaluj”.
 6. Pojawi się kolejne okno z instrukcjami odinstalowywania sterownika. Aby go usunąć, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
 7. Teraz uruchom ponownie komputer z systemem Windows 7, 8 lub Windows 10.
 8. Zainstaluj sterowniki drukarki z kopii zapasowej lub z dysku CD dostarczonego wraz z drukarką podczas zakupu.
 9. Uruchom ponownie system Windows 7, 8 lub Windows 10 i spróbuj ponownie, aby sprawdzić, czy drukarka nadal przechodzi w tryb offline.

2. Sprawdź aktualizacje sterowników w witrynie producenta drukarki

Spróbuj zajrzeć na stronę internetową producenta i sprawdź, czy ma oprogramowanie niezbędne do uruchomienia w systemie Windows 7, 8 lub Windows 10. Jeśli nie mają jeszcze dostępnego oprogramowania dla tych wersji, to normalne są problemy dotyczące drukarki.

Jeśli mają dostępne oprogramowanie, możesz je łatwo pobrać ze strony internetowej producenta i zainstalować na urządzeniu z systemem Windows.

3. Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z drukarką

 1. Jeśli powyższe metody nie zadziałały, kliknij lewym przyciskiem myszy poniższy link, aby pobrać narzędzie do rozwiązywania problemów z drukarką.
 2. Pobierz tutaj narzędzie do rozwiązywania problemów z drukarką
 3. Po skorzystaniu z powyższego łącza będziesz musiał kliknąć lewym przyciskiem myszy na „Zapisz plik” po pojawieniu się okna.
 4. Kliknij lewym przyciskiem myszy przycisk „ok”, aby rozpocząć pobieranie.
 5. Po zakończeniu pobierania przejdź do folderu, w którym zapisałeś narzędzie do rozwiązywania problemów i kliknij dwukrotnie (lewy przycisk myszy).
 6. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i pozwól narzędziu do rozwiązywania problemów.
 7. Uruchom ponownie urządzenie z systemem Windows 7, 8 lub Windows 10 i sprawdź, czy masz ten sam problem.

W systemie Windows 10 możesz szybko uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów z drukarką ze strony Ustawienia. Więc idź dalej i otwórz stronę Ustawienia, przejdź do Aktualizuj Bezpieczeństwo i wybierz Rozwiązywanie problemów w okienku po lewej stronie. W sekcji „Rozpoczęcie pracy” kliknij opcję Drukarka i uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów.

uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z drukarką w systemie Windows 10

4. Dodatkowe rozwiązania problemów

Jeśli drukarka pojawia się w trybie offline, nawet po wykonaniu wszystkich powyższych instrukcji, zapoznaj się z tym przewodnikiem rozwiązywania problemów w systemie Windows 10, aby uzyskać dodatkowe poprawki.

 • Zmień ustawienia drukarki
 • Uruchom ponownie usługę bufora wydruku
 • Zmień właściwości drukarki
 • Zainstaluj najnowsze aktualizacje systemu Windows.

Tak więc teraz, po wykonaniu instrukcji dostępnych w tym przewodniku, skorzystaj z poniższej sekcji komentarzy, aby wysłać swoje uwagi dotyczące problemu z drukarką offline w Windows 7, 8 lub Windows 10.

Link do głównej publikacji