POPRAWKA: Błąd CCleaner podczas otwierania plików do zapisu

Jeśli chcesz wyczyścić lub zoptymalizować komputer w celu uzyskania lepszej wydajności, dostępnych jest wiele narzędzi, które mogą pomóc w wykonaniu zadania i to dobrze.

Jednym z tych narzędzi jest CCleaner, prawdopodobnie jedno z najpopularniejszych na świecie, które usuwa pliki tymczasowe, czyści rejestr i usuwa historię przeglądarki spośród wielu innych zadań.

CCleaner jest również kompatybilny z systemem operacyjnym Windows i ma świetny interfejs użytkownika, obsługę Chrome i Internet Explorer, a także dodatkową obsługę programów takich jak Bittorrent, AVG antywirus, Audacity i inne.

Krótko mówiąc, jest to najlepsze narzędzie do czyszczenia systemu, ale przed użyciem należy wykonać pełną kopię zapasową systemu i utworzyć nowy punkt przywracania systemu.

Jak każde inne oprogramowanie, CCleaner ma również problemy z rozwiązywaniem problemów, które powodują błędy w jego instalacji i użytkowaniu, takie jak błąd otwierania pliku CCleaner do zapisu.

Ten błąd jest związany z problemami z instalacją podczas korzystania z narzędzia, jeśli próbujesz go zainstalować bez zalogowania się jako administrator.

Sprawdź znane rozwiązania, aby rozwiązać problem z otwarciem pliku CCleaner podczas zapisu.

FIX: CCleaner błąd otwierania pliku do zapisu

 1. Spróbuj ponownie uruchomić instalatora
 2. Zaloguj się jako administrator
 3. Użyj CCleaner Portable

Rozwiązanie 1: Spróbuj ponownie uruchomić instalatora

Po uruchomieniu instalatora może zostać wyświetlone okno dialogowe, gdy uruchomiona jest poprzednia wersja CCleaner. W takim przypadku poczekaj kilka sekund i kliknij Ponów. Jeśli nie spowoduje to ponownego uruchomienia, wypróbuj następne rozwiązanie.

 • Rozwiązanie 2: Zaloguj się jako administrator

  Jak wspomniano wcześniej, błąd otwierania pliku CCleaner do zapisu może być spowodowany próbą uruchomienia CCleaner bez zalogowania się jako administrator. W takim przypadku możesz zalogować się jako administrator i uruchomić go lub skontaktować się z administratorem systemu w celu uzyskania pomocy.

  Jeśli udało Ci się zalogować jako administrator i zadziałało, możesz kontynuować używanie CCleaner w swoim systemie, jeśli nie, wypróbuj następne rozwiązanie.

  Rozwiązanie 3: Użyj CCleaner Portable

  CCleaner Portable to idealne narzędzie, gdy trzeba wyczyścić system w podróży lub w celu przeniesienia go w inne miejsce w innym systemie komputerowym. Ta wersja umożliwia przenoszenie go na dysk flash USB i używanie go w dowolnym miejscu, ale może mieć ograniczoną funkcjonalność, jeśli nie korzystasz z konta administratora. Po zainstalowaniu możesz uruchomić CCleaner bez logowania się jako administrator, ale może nie wyczyścić niektórych plików i folderów.

  Czy pomogło to rozwiązać problem z otwarciem pliku CCleaner podczas zapisu? Udostępnij swój komentarz w sekcji poniżej.

Link do głównej publikacji