POPRAWKA: Bezpłatna rezerwacja systemu Windows 10 nie działa

Pierwsza wersja systemu Windows 10 została wydana ponad dwa lata temu. W rezultacie użytkownicy systemów operacyjnych Windows 7 i Windows 8 stale rezerwują swoją bezpłatną wersję systemu Windows 10 za pośrednictwem aplikacji „Pobierz Windows 10”.

Ale wielu użytkowników skarży się, że bezpłatna rezerwacja systemu Windows 10 nie działa dla nich i martwią się, czy uda im się uzyskać bezpłatną kopię systemu Windows na czas.
pobierz Windows 10 za darmo wind8apps

Jak zarezerwować bezpłatną aktualizację do systemu Windows 10?

Cóż, istnieje rozwiązanie tego problemu, ale zanim do niego przejdziemy, podamy listę typowych problemów, które mogą uniemożliwić zarezerwowanie bezpłatnej wersji systemu Windows 10. Oto lista najczęstszych problemów :

 1. Nie otrzymałeś niezbędnej aktualizacji, która daje aplikację Pobierz Windows 10
 2. Usunąłeś niezbędną funkcjonalność Windows Update
 3. Nie masz oryginalnej wersji systemu Windows
 4. Na komputerze jest zainstalowany system Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise lub Windows RT / RT 8.1, które są wyłączone z oferty Pobierz system Windows 10 za darmo
 • Jak rozwiązać problemy z bezpłatną rezerwacją systemu Windows 10

  Uruchomienie usługi Windows Update rozwiąże dwa pierwsze problemy i będzie można uzyskać system Windows 10 za darmo. Ale jeśli nie masz problemu z żadnym z wyżej wymienionych problemów, możesz wypróbować bardziej aktualną poprawkę, która będzie wymagała ulepszenia systemu. Oto, co musisz zrobić:

  1. Otwórz Notatnik
  2. Skopiuj następujący tekst i wklej go w Notatniku:
   • REG ZAPYTANIE „HKLMSOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionAppCompatFlagsUpgradeExperienceIndicators” / v UpgEx | findstr UpgExif „% errorlevel%” == „0” GOTO RunGWXreg dodaj „HKLMSOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionAppCompatFlagsAppraiser” / v UtcOnetimeSend / t REG_DWORD / d 1 / fschtasks / run / TN „Microsoft ExperienceWindows

    : CompatCheckRunning

    schtasks / query / TN „MicrosoftWindowsApplication ExperienceMicrosoft Compatibility Appraiser”

    schtasks / query / TN „MicrosoftWindowsApplication ExperienceMicrosoft Compatibility Appraiser” | findstr Gotowy

    jeśli NIE „% errorlevel%” == „0” ping localhost> nul goto: CompatCheckRunning

    : RunGWX

    schtasks / run / TN „MicrosoftWindowsSetupgwxrefreshgwxconfig”

  3. Kliknij Plik, Zapisz jako
  4. Nazwij plik ReserveWindows10.cmd
  5. Z menu rozwijanego Zapisz jako typ wybierz Wszystkie pliki
  6. Wybierz lokalizację pliku (na przykład C: nazwa_użytkownika_Desktop) i kliknij przycisk Zapisz
  7. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Menu Start i otwórz Wiersz polecenia (administrator)
  8. Uruchom właśnie zapisany plik, wprowadzając jego lokalizację w wierszu polecenia (C: nazwa_użytkownika_Desktop) i naciśnij klawisz Enter

  Microsoft Compatibility Appraiser może zająć trochę czasu, zanim zakończy proces, więc bądź cierpliwy. Jeśli proces się zawiesi, nie będziesz mieć niezbędnej aktualizacji. Sprawdź jeszcze raz aktualizacje, a następnie powtórz proces.

  Powinno to rozwiązać problem z bezpłatną rezerwacją systemu Windows 10, ale jeśli nie widzisz nawet ikony Pobierz aplikację Windows 10 na pasku zadań, możesz wypróbować niektóre rozwiązania wymienione w tym artykule.

  AKTUALIZACJA: Bezpłatna rezerwacja systemu Windows 10 nie jest już dostępna dla użytkowników. Nie oznacza to jednak, że nie można uaktualnić do systemu Windows 10 za darmo.

  Rzeczywiście, chociaż oferta bezpłatnego uaktualnienia jest oficjalnie zakończona, nadal możesz pobrać najnowszą wersję systemu operacyjnego Windows 10 w dowolnym momencie. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe niezbędne do uruchomienia systemu operacyjnego. Po zaznaczeniu tego na liście możesz przejść do strony uaktualnienia systemu Windows 10 i zainstalować system operacyjny na swoim komputerze.

  Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak pobrać aktualizację systemu Windows 10 z października 2018 r. Na swój komputer (która jest najnowszą wersją systemu operacyjnego w momencie pisania), zapoznaj się z tym przewodnikiem.

Link do głównej publikacji