Poprawka: aplikacja Skype przestaje działać lub nie loguje się w systemie Windows 10

Jeśli już korzystasz z pierwszego technicznego podglądu systemu Windows 10, prawdopodobnie po drodze napotkałeś irytujące problemy. Jedna z nich jest związana z nieprawidłowym działaniem nowoczesnej wersji Skype. Oto obejście.
skype nie robi't work windows 10
Windows 10 jest dostępny dla wcześniejszych subskrybentów Windows Insider Program, ale to nie znaczy, że nie ma problemów. W rzeczywistości jest o wiele więcej niż w obecnej wersji systemu Windows 8.1. Musisz to wiedzieć przed wyruszeniem z ciekawości.

Jeden z ostatnio zgłaszanych problemów dotyczy funkcji dotykowej wersji Skype’a w technicznej wersji zapoznawczej systemu Windows 10. Istnieje jednak szansa, że ​​problem ten pojawi się również w oficjalnej wersji. Oto co powiedział jeden z użytkowników, których dotyczy problem:

CZYTAJ WIĘCEJ: Aplikacja Skype na Windows 8, Windows 10 teraz Umożliwia edycję lub usuwanie wiadomości, dodaje powiadomienia

Po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji podglądu technicznego systemu Windows (9860) nie mogę już zalogować się do Skype’a w wersji Windows Store. Komunikat o błędzie brzmi: „Ups, wystąpił problem”.

Inni wczesni użytkownicy systemu Windows 10 twierdzą, że ich konta Skype też się nie ładują, a to „po prostu się kręci”. Ponadto stara, dobra tradycja polegająca na odinstalowaniu aplikacji i ponownym zainstalowaniu jej nie rozwiązała problemów. Przedstawiciel firmy Microsoft stwierdził, że jest to problem z ustawieniami prywatności kamery internetowej i zasugerował, że użytkownicy, których dotyczy problem, muszą zezwolić Skype na korzystanie z kamery internetowej za pomocą „ustawień komputera”. Oto jak to zrobić:

 • Zamknij Aplikacja Skype
 • Uruchomić «Ustawienia komputera
 • Wybierz «Prywatność
 • Wybierz «Kamerka internetowa
 • Znajdź Skype na liście aplikacji i przesuń suwak do Pozycja „On”

Skype nie może zalogować się w systemie Windows 10

Ten problem często występuje w systemie Windows, zwłaszcza po zintegrowaniu Skype’a z systemem Windows 10. Miałem ten problem i rozwiązałem go za pomocą tego rozwiązania:

 1. Zamknij Skype (z Menedżera zadań)
 2. Naciśnij klawisze „Windows” + „R”
 3. Wchodzić %dane aplikacji% , naciśnij OK i klawisz „Enter”
 4. Gdy folder się otworzy (musi to być folder mobilny), wyszukaj folder Skype i zmień jego nazwę na Skype.old
 5. Naciśnij jeszcze raz klawisze „Windows” + „R” i wpisz % temp% \ skype
 6. Usuń DbTemp teczka

Zostaw swój komentarz poniżej i daj nam znać, czy to rozwiązało problem. Jeśli nie, będziemy szukać rozwiązania, dopóki go nie znajdziemy. Ponadto, jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z naszym poprzednim artykułem, jak nadal używać starych wersji Skype w Windows 10.

Link do głównej publikacji