Ponad 5 najlepszych emulatorów iPhone’a i iPada dla systemu Windows 10

Platforma iOS jest zawsze stereotypem „klasy” ze względu na oszałamiające funkcje, aplikacje i gry, które są z nią związane. I wszyscy chcą korzystać z tych funkcji oferowanych przez Apple Inc.

Ale może nie być tak w przypadku wszystkich. Jak wszyscy wiecie, produkty Apple nie są tanie.

Biorąc to pod uwagę, istnieje duża liczba aplikacji na iOS, z których ludzie chcą korzystać na Windows 10 lub Mac, ale większość z tych aplikacji nie została dostosowana do użytku na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

W ramach naszego celu, jakim jest dostarczenie Ci rozwiązań i narzędzi, które wzbogacą Twoje wrażenia z korzystania z systemu Windows, pokażemy Ci, jak uzyskać dostęp do najlepszych aplikacji na iOS teraz na komputerze z systemem Windows 10.

Aby to zrobić, musisz pobrać i zainstalować emulator iOS kompatybilny z Windows 10. W tym artykule przedstawimy najlepsze emulatory iOS, których możesz używać do uruchamiania ulubionych aplikacji i gier iOS na komputerze z systemem Windows 10.

Jakie są najlepsze emulatory i symulatory iOS dla Windows 10?

  • 1. Emulator iPadian iOS dla systemu Windows 10
  • 2. Air iPhone
  • 3. Xamarin Testflight
  • 4. MobieOne Studio
  • 5. Smartface
  • 6. Emulator tętnienia

1. Emulator iPadian iOS dla systemu Windows 10

Najlepsze emulatory iOS dla Windows 10Emulator iPada na iOS jest prawdopodobnie najlepszym emulatorem iOS dla Windows 10. Fani iPada naprawdę chcieliby, aby iPadian mógł uzyskać dostęp do aplikacji iOS na swoim komputerze z systemem Windows, ponieważ zapewnia on prawdziwy interfejs iPada w systemie Windows.

Ikony aplikacji, gesty i tło zapewniają nieskazitelne wrażenia na iPadzie. iPadian ma fabrycznie zainstalowane wszystkie popularne aplikacje, takie jak Twitter, Facebook, Instagram, YouTube i wiele innych.

Posiada również dostosowany sklep z aplikacjami, z którego można uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji na iOS w systemie Windows. Inne funkcje dostępne na iPadzie, takie jak deska rozdzielcza, stacja dokująca i paski boczne, są również dostępne w tym emulatorze.

iPadian to najlepszy emulator iOS do grania w gry iOS na komputerze z systemem Windows. Może być również używany w systemach Linux i Mac OS X. Oprócz wstępnie zainstalowanych aplikacji, iPadian zawiera również wstępnie zainstalowane gry.

Jest bardzo łatwy w użyciu i wystarczy dwukrotnie kliknąć dowolną aplikację, aby ją uruchomić.

Wykonaj kopię lustrzaną ekranu swojego iPhone’a / iPada na Windows 10 w zaledwie kilku prostych krokach. Sprawdź ten przewodnik, aby uzyskać więcej informacji.

Jak pobrać Zainstaluj emulator iPada na iOS na PC z systemem Windows 10

Wszystko, co znajdziesz na emulatorze iPada, jest niesamowite. Emulator jest dostępny w dwóch wariantach; jeden jest bezpłatny, a drugi trzeba zapłacić.

Oba działają prawie tak samo, ale oczywiście w wariancie płatnym zyskujesz więcej funkcji i funkcjonalności. Pobierasz 10 $, aby pobrać płatną wersję, niezbyt tanią, ale pozwala ona zainstalować dowolną aplikację na iOS, taką jak Snapchat lub Whatsapp.

Aby zainstalować aplikację iPadian, wykonaj poniższe czynności.

  1. Pobierz iPada z tego linku.
  2. Otwórz plik .exe po zakończeniu pobierania.
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć instalację
  4. Uruchom ponownie aplikację po zakończeniu instalacji.

Możesz również obejrzeć poniższy film, aby uzyskać więcej informacji.

Strony: 1 2 3… 6 »

Link do głównej publikacji