Pobierz narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania systemu Windows 8

Jeśli zostałeś dotknięty złośliwym oprogramowaniem w systemie Windows 8 lub Windows 8.1, z przyjemnością usłyszysz, że Microsoft właśnie wydał nową wersję narzędzia Microsoft Windows do usuwania złośliwego oprogramowania. Poniżej znajduje się więcej szczegółów.
pobierz Windows 8 anty malware
W ramach najnowszej aktualizacji wtorek łatki firma Microsoft wydała nową wersję narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest przeznaczone dla systemów Windows 8.1, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows Server 2008, a nawet Windows Użytkownicy XP. Linki do pobrania są dostępne na końcu tego artykułu; ale oto, co Microsoft mówi o swoim narzędziu do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem:

Po pobraniu narzędzia narzędzie uruchamia się raz, aby sprawdzić, czy komputer nie jest zainfekowany przez określone rozpowszechnione złośliwe oprogramowanie (w tym Blaster, Sasser i Mydoom) i pomaga usunąć wszelkie znalezione infekcje.

Ponadto dla tych, którzy zastanawiali się, czym Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania Microsoft różni się od produktu antywirusowego, oto wyjaśnienie z trzema ważnymi różnicami:

Czytaj także: Windows Defender to dla mnie najlepszy darmowy program antywirusowy dla systemu Windows 8.1

— Narzędzie usuwa złośliwe oprogramowanie z już zainfekowanego komputera. Produkty antywirusowe blokują działanie złośliwego oprogramowania na komputerze. Znacznie bardziej pożądane jest blokowanie uruchamiania złośliwego oprogramowania na komputerze niż usuwanie go po infekcji.
— Narzędzie usuwa tylko określone rozpowszechnione złośliwe oprogramowanie. Konkretne rozpowszechnione złośliwe oprogramowanie to niewielki podzbiór całego złośliwego oprogramowania, które istnieje obecnie.
— Narzędzie koncentruje się na wykrywaniu i usuwaniu aktywnego złośliwego oprogramowania. Aktywne złośliwe oprogramowanie to złośliwe oprogramowanie, które jest obecnie uruchomione na komputerze. Narzędzie nie może usunąć złośliwego oprogramowania, które nie jest uruchomione. Jednak produkt antywirusowy może wykonać to zadanie.

Jeśli jednak włączyłeś Aktualizacje automatyczne, otrzymałeś już najnowszą wersję narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania. Korzystam z systemu Windows 8.1 i cieszę się, że aktualizacje firmy Microsoft raz w miesiącu.

Pobierz narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania dla systemu Windows 8, Windows 8.1

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania Alternatywy dla systemu Windows 10

Wszyscy wiedzą, że dobry program antywirusowy jest opcjonalną warstwą bezpieczeństwa na wypadek, gdyby narzędzie Windows do usuwania złośliwego oprogramowania nie wykonało zadania. Jeśli jesteś tym zainteresowany, zdecydowanie zalecamy program antywirusowy nr 1 na świecie — Bitdefender. Nie tylko ochroni Twój komputer przed atakami, ale także będzie stale wykorzystywać najnowsze technologie do naprawy i optymalizacji uszkodzonych i uszkodzonych plików. Uwaga na darmowy program antywirusowy — może uszkodzić system, ponieważ nie jest certyfikowany. 25-40 $ raz w roku nie jest zbyt duże dla twojego bezpieczeństwa.

  • Pobierz teraz Bitdefender Antivirus ze specjalną 50% zniżką

CZYTAJ TAKŻE: Narzędzia do usuwania wirusów w systemie Windows 10, aby na dobre pokonać złośliwe oprogramowanie

Link do głównej publikacji