Pobierz najnowszą wersję Skype na komputery stacjonarne dla systemu Windows 10, 8.1

Co nowego w najnowszej wersji Skype Desktop i gdzie ją pobrać?

  1. Bezpłatne grupowe rozmowy wideo przychodzące na Skype
  2. Skype dla Windows 7.16.0.102
  3. Skype w Windows 10: co musisz wiedzieć

Kto nie słyszał o Skype? W przeszłości rozmawialiśmy zarówno o aplikacji komputerowej, jak i dotykowej, a teraz opracowujemy artykuł, aby nadążyć za wszystkimi aktualizacjami, które otrzymuje oficjalna aplikacja komputerowa Skype na Windows 8, 10.
aplikacja skype na Windows 8
Jestem pewien, że nie jestem jedynym, który nie lubi wersji dotykowej Skype na Windows 8, 10 i wolę starą dobrą wersję komputerową, mimo że stworzyłem tę witrynę, aby znaleźć i promować głównie aplikacje dotykowe z Sklep Windows. Jednak wersja dotykowa Skype na Windows 8.1, 10 jest coraz lepsza, zwłaszcza po otrzymaniu ważnych aktualizacji, które zapewniły użytkownikom bardzo potrzebne funkcje. Dla tych, którym trudno jest się przyzwyczaić do wersji dotykowej, przygotowaliśmy również mały przewodnik na ten temat.

Czytaj także: Google Hangouts na Windows 8.1: Pobierz najnowszą wersję

Ale wystarczy mówić o dotykowej wersji Skype na Windows 8, 10, ponieważ celem tego artykułu jest szczegółowo opisanie najnowszej wersji aplikacji komputerowej Skype, a także zapewnienie linków do pobrania. Jeśli korzystasz z systemu Windows 8.1, 10, powinieneś wiedzieć, że Skype jest wstępnie zainstalowany, ale mówimy tylko o wersji dotykowej. Skype oferuje również całkiem dobre stawki, jeśli chodzi o połączenia międzynarodowe, ale wydaje się, że Voxofon ma jeszcze lepsze oferty. Bez zbędnych ceregieli dostarczmy linki do pobrania oficjalnej najnowszej wersji aplikacji komputerowej Skype.

Pobierz aplikację komputerową Skype na Windows 8.1, 10

Bezpłatne grupowe rozmowy wideo przychodzące na Skype

Najnowsza wersja Skype’a na Windows 8.1, 10 zawiera teraz bezpłatne grupowe połączenia wideo, o którą proszono od tak dawna, zwłaszcza że była już dostępna za darmo w Google Hangouts.

Złą rzeczą jest to, że Skype jest często aktualizowany, ale przez większość czasu brakuje dziennika zmian usprawnień aplikacji, więc postaramy się jak najlepiej i poinformujemy cię o zmianach, gdy wiemy, o co chodzi.

Skype dla Windows 7.16.0.102

Najnowsza wersja Skype’a 7.16.0.102 dla użytkowników Windowsa przyniosła głównie ogólne poprawki, ale wiemy, że wielu użytkowników Windows 10 skarżyło się na różne problemy, które rzekomo zostały usunięte.

Pobierz pulpit Skype na Windows 10, 8.1

Skype w Windows 10: co musisz wiedzieć

Skype otrzymał kilka aktualizacji i nie jest włączony do systemu Windows 10, ale wielu użytkowników nadal preferuje wersję komputerową. Jeśli masz już klasyczną wersję stacjonarną, możesz przeczytać nasz przewodnik, aby nadal używać starej wersji Skype’a w systemie Windows 10, 8.1 lub 8. Możesz to zrobić, zwłaszcza, że ​​Windows Skype ma problemy z wideo i wiadomościami.

Microsoft przestanie Skype Classic od 1 września 2018 r., A to nie jest tak świetne dla użytkowników komputerów stacjonarnych. Możesz jednak nadal korzystać z metod z poprzedniego łącza, aby nadal działać na komputerze. Daj nam znać w komentarzach, w jaki sposób przybyłeś, aby Skype działał na Twoim urządzeniu.

Link do głównej publikacji