Pobierz najlepsze kodeki wideo i audio na Windows 8, Windows 10

Ten przydatny przewodnik próbuje wyjaśnić, w jaki sposób można pobrać potrzebne kodeki audio i wideo dla systemu Windows 10. Kodeki odgrywają ważną rolę w dobrym odtwarzaniu kolekcji multimediów na naszym komputerze. Pozwalają użytkownikom wyświetlać formaty, które zwykle nie były odtwarzane na ich komputerze. Podobnie jak w przypadku starszych wersji systemu Windows, Microsoft nie zamieścił w swojej witrynie zbyt dużej ilości informacji na temat kodeków i sposobów ich uzyskania.

W Windows 8 i Windows 10, podobnie jak w innych wersjach systemu Windows, użytkownicy muszą wyśledzić i zainstaluj kodeki aby mogli odtwarzać określone treści na swoich komputerach. Chociaż kodeki są bardzo popularne w Internecie, nie ma ich zbyt wielu, zoptymalizowanych dla Windows 8 i Windows 10. Śledziliśmy te, które są i dajemy Ci je, dzięki czemu możesz odtwarzać dowolne treści na swoim Komputer z systemem Windows 8 i Windows 10.

Zoptymalizowane kodeki dla Windows 8, Windows 10

Na tej liście zaprezentujemy najlepsze kodeki Windows 8 i Windows 10, których możesz używać na komputerze, chociaż jeśli nie używasz kodeków normalnie, zawsze możesz wrócić do świetnego odtwarzacza VideoLAN, który znamy i kochamy .

windows-8-codecs-review-2

Kodeki Windows8 to pakiet kodeków, który zawiera zarówno kodeki audio, jak i wideo, i zapewnia użytkownikom nieocenione zasoby. Program można pobrać bezpłatnie i można go łatwo zainstalować na dowolnym komputerze z systemem Windows 8, Windows 10 (obsługiwany zarówno na komputerach z procesorami x86, jak i x64). Pamiętaj, że pakiet nie zawiera żadnego odtwarzacza wideo i nie tworzy żadnych powiązań plików, ale będzie oferował obsługę następujących typów plików: amr, mpc, ofr, divx, mka, ape, flac, evo, flv, m4b, mkv, ogg, ogv, ogm, rmvb, xvid.

Pobieranie Windows8 Codecs dla Windows 10, Windows 8

Windows-8-kodeki

win8codecs Obsługiwane przez Shark007 to potężne narzędzie, które może sprawić, że zapomnisz o braku zainstalowanego odpowiedniego kodeka dla określonego pliku. Pakiet zainstaluje wszystkie niezbędne kodeki do uruchomienia dowolnego nośnika na komputerze, ale w tym czasie odinstaluje starsze kodeki. Program ma powiadomienie o aktualizacji, dzięki czemu zawsze będziesz mógł uruchamiać najnowsze kodeki na swoim komputerze, a dzięki doskonałemu wyborowi kodeków do zaoferowania, nigdy nie będziesz chciał żadnego innego.

Pobieranie wind8codecs Powered by Shark007 dla Windows 10, Windows 8

Przegląd kodeków-Windows

Kodeki K-Lite istnieje już od dłuższego czasu i wielu użytkowników może potwierdzić ich przydatność. Po wydaniu systemu Windows 10, Windows 8, K-Lite został zaktualizowany do pakietu Windows 10, użytkownicy Windows 8 i pozwalają im odtwarzać pliki multimedialne w dowolnym momencie, tak jak wcześniej. Pakiet można pobrać bezpłatnie i jest odpowiedni dla każdego typu użytkownika, a także komputerów x64 i x86. Nie ma wiele do powiedzenia, że ​​nie wiesz już o kodekach K-Lite, pomyśl o sukcesie, jaki otrzymał.

Pobieranie K-Lite Codecs dla Windows 10, Windows 8

Kodeki w pełni kompatybilne z Windows 10

K-Lite

Dla użytkowników systemu Windows 10 mamy świetną wiadomość: stare kodeki są obsługiwane przez najnowszą wersję naszego ulubionego systemu operacyjnego. K-Lite jest obecnie najlepszy i ma wszystkie funkcje z poprzedniej wersji. Możesz go znaleźć w darmowym dostępie i można go całkowicie pobrać i zainstalować na komputerze.

Rekin 007

Shark 007 również zaktualizował swój pakiet kodeków i daje ci dostęp do niektórych funkcji, których nie mają inne pakiety kodeków: użycie dekoderów PowerDVD dla 32-bitowego LiveTV w Media Center, obsługuje tworzenie list odtwarzania w Media Center i obsługuje „Dodaj do Windows” Lista odtwarzaczy multimediów ”dla wszystkich typów plików, takich jak pliki MKV. Można go znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Aktualizacja — problemy z kodekami DVD systemu Windows 10

Niektórzy użytkownicy zgłaszali problemy z odtwarzaniem plików w formacie DVD. Jeden z nich narzekał na kodeki DVD w systemie Windows 10:

„To długa historia, więc aby była szybka… WMP w Win 10 nie będzie odtwarzać dysków DVD z intencji z powodu problemów licencyjnych…
Kodeki MPEG2 są bardzo podobne do pliku .vob używanego w filmach DVD, w wyniku czego nie będą poprawnie odtwarzane…
Innym problemem jest to, że potrzebne kodeki były częścią Windows Media Center i zostały usunięte… ” 

Wydaje się, że jedynym sposobem na odtwarzanie plików DVD na komputerze z systemem Windows 10 jest instalacja odtwarzacza innej firmy. W takim przypadku zalecamy sprawdzenie naszej listy odtwarzaczy DVD dla urządzeń z systemem Windows 10.

Teraz masz wszystkie narzędzia do odtwarzania dowolnego rodzaju multimediów cyfrowych na komputerze z systemem Windows 8, Windows 10. Pozostaje tylko odpocząć i pozwolić na odtwarzanie filmów! Daj nam również znać, jeśli istnieje inny pakiet kodeków, który Twoim zdaniem powinien znajdować się na tej liście, pozostawiając komentarz.

Link do głównej publikacji