Pobierz Multimedia 8 na komputery z systemem Windows 10, 8

Twórcy aplikacji nieustannie starają się dostarczać nam wyspecjalizowane aplikacje, które są najlepsze w tym, co robią. Mamy niesamowite odtwarzacze audio, odtwarzacze muzyki lub odtwarzacze książek audio, ale mimo to liczba aplikacji, które oferują pełne wrażenia multimedialne, rozpiętość na wiele rodzajów mediów jest dość niska.

Dobre aplikacje, które zapewniają te usługi, są jeszcze mniej. Ale w tej kategorii są niektóre, które się wyróżniają, a jednym z nich jest Multimedia 8 dla systemu Windows 10, Windows 8. Wielu twierdzi, że jest to jedna z najlepszych aplikacji multimedialnych, jakie kiedykolwiek wypróbowali, dzięki baterii funkcji i zwykle się z nimi zgadzam. Dzisiaj przyjrzymy się, co sprawia, że Multimedia 8 dla Windows 10, Windows 8 taka świetna aplikacja.

Multimedia 8 dla Windows 10, 8 — The Complete Multimedia Experience

Uwolnij moc systemu Windows 8 dzięki Multimedia 8, bezpłatnej aplikacji multimedialnej, która umożliwia dostęp do mediów sieciowych, ładowanie napisów, konwersję plików multimedialnych, odtwarzanie wideo 3D, przechwytywanie z urządzeń zewnętrznych i wiele więcej!

multimedia-8-for-windows-8-best-player-all-multimedia-files-video-audio-editor-3d-rendering (5)

Na początek, Multimedia 8 na Windows 10, Windows 8 to darmowa aplikacja, którą każdy może pobrać ze Sklepu Windows i można ją uruchomić na Windows 10, Windows 8 i Windows RT, który jest idealny zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne . Chociaż jest dedykowany dla urządzeń mobilnych, podczas testowania na komputerze z systemem Windows 8, Windows 10 aplikacja działała wzorowo.

Główne menu aplikacji jest bardzo dobrze zaprojektowane, oferując użytkownikom dostęp do prawie wszystkich funkcji, które ma, począwszy od odtwarzania wideo, odtwarzania audio, odtwarzania online, serwerów multimediów lub list odtwarzania, a także uporządkowanych multimediów przez użytkownika.

 • multimedia-8-for-windows-8-best-player-all-multimedia-files-video-audio-editor-3d-rendering (4)

  Chociaż część przeglądania odbywa się za pomocą domyślnego eksploratora plików Windows 8, Windows 10, nie obejmuje wszystkich części aplikacji, więc na komputerze, na którym przechowujesz pliki multimedialne w innym miejscu niż w folderach Muzyka lub Wideo z Dokumentów użytkownika , nie będziesz mieć możliwości przeglądania folderu z muzyką. Może to stanowić wadę, ale można temu zaradzić, tworząc listy odtwarzania z innymi aplikacjami lub innymi odtwarzaczami i ładując pliki list do aplikacji.

  multimedia-8-for-windows-8-best-player-all-multimedia-files-video-audio-editor-3d-rendering (6)

  Sekcja wideo aplikacji jest zdecydowanie najciekawsza, ponieważ pozwala użytkownikom odtwarzać praktycznie każdy rodzaj plików i ładować napisy z lokalnego dysku. W menu znajdującym się w prawym dolnym rogu ekranu znajdziesz różne opcje, które mogą być potrzebne, w tym załaduj napisy, renderowanie 3D, powiększenie i inne.

  multimedia-8-for-windows-8-best-player-all-multimedia-files-video-audio-editor-3d-rendering (3)

  Również na ekranie głównym użytkownicy mogą znaleźć inne opcje, przewijając w lewo, gdzie programiści utworzyli obszar nagrywania, w którym każdy, kto korzysta z urządzenia (komputera lub telefonu komórkowego) z kamerą wideo lub mikrofonem, może nagrywać filmy lub audio, jak im się podoba. Również tutaj możesz zobaczyć listę ostatnio odtwarzanych plików.

  • Twórcy multimediów 8 dla systemu Windows 10 i Windows 8 włożyli wiele pracy w zapewnienie użytkownikom szeregu funkcji, które zaspokoją ich wszystkie potrzeby. Lista funkcji dostarczonych przez programistów przedstawia się następująco:

   • Odtwarzaj multimedia ze swoich bibliotek i serwerów multimediów
   • Napisy SRT i WebVTT
   • Wideo 3D
   • Media wielojęzyczne
   • Twórz listy odtwarzania, zarządzaj nimi i tasuj je
   • Konwertuj i przycinaj media do MP4 i WMV
   • PlayTo Twój telewizor DLNA
   • PlayTo z innych urządzeń, takich jak Windows Phone, na Multimedia 8
   • Przeszukaj swoje biblioteki i serwery multimediów
   • Stabilizacja wideo
   • Przechwytuj audio i wideo

   multimedia-8-for-windows-8-best-player-all-multimedia-files-video-audio-editor-3d-rendering (7)

   Jak widać, Multimedia 8 ma kilka bardzo interesujących funkcji, starając się zapewnić użytkownikom wszystkie opcje, których potrzebują, aby mieć lepsze wrażenia multimedialne. Od napisów po konwersję wideo i odtwarzacze wideo — to wszystko. Mógłbym powiedzieć, że Multimedia 8 dla Windows 10, Windows 8 to pakiet all-inclusive i wszystko, czego można chcieć od aplikacji multimedialnej.

   Pobierz Multimedia 8 na Windows 10, Windows 8

   Najnowsza aktualizacja Multimedia 8 wprowadza szereg interesujących nowych funkcji i opcji, takich jak:

   • Nowy algorytm przeglądania może teraz przetwarzać przeglądanie ponad 10000 plików jednocześnie
   • Listy odtwarzania są teraz wyświetlane we wszystkich lokalizacjach
   • Aplikacja ma szybszy algorytm generowania miniatur
   • Aktualizacja naprawiła również błąd interfejsu użytkownika, który powodował uszkodzenie aplikacji po odtworzeniu listy odtwarzania
   • Kilka poprawek stabilności i wydajności

Link do głównej publikacji