Pobierz Movavi Video Editor Plus 2020 na Windows [RECENZJA]

Edytowanie filmów nie jest tak trudne, jeśli masz odpowiednie narzędzie do pracy. Na rynku dostępna jest szeroka gama edytorów wideo.

Cóż, jeśli szukasz potężnego, ale prostego edytora wideo, zdecydowanie powinieneś się zastanowić Movavi Video Editor Plus 2020.

Movavi Video Editor Plus 2020 na komputery z systemem Windows

Twórz niesamowite filmy w ciągu kilku minut dzięki Quick Video Editor

Movavi Video Editor Plus szybki film

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz po uruchomieniu Movavi Video Editor Plus, jest funkcja szybkiego edytora wideo. Jest to w zasadzie prosty kreator, który pozwoli ci szybko edytować swoje filmy.

Ta opcja nie ma żadnych zaawansowanych funkcji, ale jest idealna dla podstawowych użytkowników, którzy chcą tylko łączyć filmy i dodawać do nich muzykę.

Pobierz teraz Movavi Video Editor Plus

Proces jest niezwykle prosty i wystarczy wybrać filmy, których chcesz użyć, i wybrać żądaną muzykę w tle.

Muzyka jest podzielona na kilka kategorii, więc z łatwością powinieneś znaleźć odpowiednią muzykę do swoich filmów.

Możesz także wybierać spośród kilku dostępnych efektów przejścia i dodawać początkowe i końcowe tytuły do ​​swojego filmu.

Oczywiście dostępna jest również opcja podglądu, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądało końcowe wideo, zanim je zapiszesz.
Movavi Video Editor Plus kreator montażu

Szybki edytor wideo jest świetny dla początkujących użytkowników, ponieważ jest całkowicie zautomatyzowany, ale jeśli chcesz dostroić swoje filmy, zdecydowanie zalecamy wypróbowanie pełnoprawnego edytora.

Co oferuje Movavi Video Editor Plus?

Przyjazny i elegancki interfejs użytkownika

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w Movavi Video Editor Plus, jest elegancki i przyjazny interfejs użytkownika. Dolna część aplikacji jest zarezerwowana dla Osi czasu i będziesz jej używać do dodawania klipów, muzyki i efektów.

Warto wspomnieć, że oś czasu może obsługiwać do 99 różnych ścieżek audio / wideo, więc powinieneś być w stanie tworzyć złożone filmy.

Movavi Video Editor Plus przejścia

Oś czasu obsługuje edycję wielościeżkową, umożliwiając łatwą zmianę kolejności ścieżek. Możesz także rozłączyć nakładki i dodawać klipy w dowolnym miejscu.

Każdy klip na Osi czasu można edytować ręcznie i można łatwo przycinać, dzielić lub obracać klipy.

Movavi Video Editor Plus narzędzia wideo

Mniej znaczy więcej

Movavi Video Editor Plus ma bardzo prosty i intuicyjny interfejs użytkownika. Wszystkie opcje i narzędzia są na wyciągnięcie ręki. Czy nie nienawidzisz tego, gdy tracisz cenne minuty na szukanie opcji edycji ukrytych pod nieskończonymi warstwami kart i menu?

Movavi nie stosuje tego podejścia, które eliminuje strome krzywe uczenia się. Ta właśnie cecha sprawia, że ​​Movavi Video Editor Plus jest jednym z najlepszych edytorów wideo dla początkujących.

Aplikacja umożliwia wykonywanie różnych korekt kolorów, dodawanie animacji, stosowanie efektów przesuwania i powiększania lub funkcji stabilizacji wideo w celu optymalizacji wstrząsających filmów.

Dostępna jest także funkcja wyróżniania i ukrywania, która umożliwia skupienie określonych segmentów lub cenzurowanie niektórych części filmu.

Dostępny jest również klucz chrominancji, który umożliwia korzystanie z Movavi Video Editor Plus z zielonym ekranem. Jeśli chodzi o edycję dźwięku, możesz łatwo regulować głośność i prędkość dźwięku, ale możesz go również dostroić dzięki wbudowanemu korektorowi.

Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, możesz usunąć szumy, wykrywanie uderzeń i kilka efektów dźwiękowych, które możesz dodać.

W prawym panelu znajduje się odtwarzacz podglądu, który umożliwia podgląd projektu w czasie rzeczywistym. Możesz także zmienić współczynnik kształtu lub wyświetlić podgląd odtwarzacza w osobnym oknie, jeśli chcesz.

Jeśli chodzi o lewy panel, działa on jako biblioteka i można go używać do dodawania różnych efektów, przejść, filmów i dźwięków.

Szeroka gama przejść, filtrów i efektów

Jak wspomniano wcześniej, prawy panel działa jak biblioteka, a tutaj możesz dodać żądane pliki, których chcesz użyć w swoim projekcie.

Movavi Video Editor Plus zawiera przykładowe dźwięki, muzykę, tła i filmy, ale możesz pobrać dodatkowe filmy i muzykę z Movavi Store.

Filtry Movavi Video Editor Plus

Jeśli chodzi o dostępne filtry, istnieje ponad 160 różnych filtrów, które można dodać do klipów. Wszystkie filtry są uporządkowane, więc możesz łatwo znaleźć te, których potrzebujesz. Oczywiście możesz także pobrać dodatkowe filtry ze Sklepu z efektami.

Aplikacja obsługuje również różne przejścia, a do wyboru jest około 100 przejść. Każde przejście można dostosować indywidualnie, co pozwala osiągnąć idealne wyniki.

Ponadto istnieje wiele tytułów, które można dodać, Movavi Video Editor Plus zawiera ponad 40 tytułów do wyboru. Jeśli potrzebujesz więcej tytułów, możesz łatwo pobrać je ze Sklepu z efektami.

Tytuły Movavi Video Editor Plus

Warto wspomnieć, że tytuły obsługują dużą liczbę dostosowań, dzięki czemu można łatwo zmieniać układ tekstu, zmieniać czcionkę lub kolor. Aplikacja zawiera także ponad 70 różnych naklejek, które możesz dodać do swoich filmów.

Dostępna jest również obsługa animacji. Możesz wybierać spośród kilku ustawień predefiniowanych lub tworzyć własne unikalne animacje za pomocą klatek kluczowych. Ponadto dostępna jest funkcja przesuwania i powiększania, która pozwala dodawać różne efekty.

Kolejną funkcją, która może się przydać, zwłaszcza jeśli nie używasz statywów do nagrywania, jest stabilizacja wideo. Dzięki tej funkcji możesz łatwo dostosować wstrząsy filmów i spróbować poprawić ich jakość.

Movavi Video Editor Plus stabilizacja wideo

Eksport plików i obsługiwane formaty

Po zakończeniu edycji wideo czas wyeksportować wideo. Funkcja eksportu jest dość prosta w obsłudze i obsługuje 15 różnych formatów wideo.

Możesz dostosować jakość wideo za pomocą jednego z trzech dostępnych ustawień wstępnych, ale możesz także zmienić kodek wideo, rozdzielczość, szybkość klatek, szybkość transmisji, częstotliwość próbkowania i wiele kanałów audio.
Movavi Video Editor Plus eksport wideo

Możesz także zoptymalizować swoje filmy pod kątem różnych urządzeń, w tym urządzeń z systemem iOS i Android, PlayStation, Xbox lub różnych telewizorów HD.

Na koniec możesz także bezpośrednio przesyłać pliki na YouTube, Dysk Google lub Vimeo.

Wniosek

Movavi Video Editor Plus oferuje prosty interfejs użytkownika, szeroki zakres przejść, efektów i tytułów.

Aplikacja jest dość szybka, a dzięki obsłudze akceleracji sprzętowej nie napotkasz żadnych problemów z wydajnością podczas edycji filmów.

Ogólnie rzecz biorąc, Movavi Video Editor Plus to prosty w obsłudze edytor wideo, który pozwala tworzyć profesjonalne filmy w ciągu kilku minut i jest zdecydowanie jednym z najlepszych edytorów wideo na rynku.

Link do głównej publikacji