Pobierz LinkedIn HD na Windows 10, 8 [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA: Od czasu napisania tego postu firma Microsoft nabyła LinkedIn i opublikowała oficjalną aplikację LinkedIn w sklepie Microsoft Store. Dzięki tej aplikacji możesz cieszyć się bogatszym i bardziej angażującym doświadczeniem LinkedIn, w tym powiadomieniami w czasie rzeczywistym. Pamiętaj, że aplikacja jest dostępna tylko na komputery stacjonarne (pobierz ją ze sklepu Microsoft Store).

Możesz przeczytać oryginalny raport poniżej.

Nadal czekamy, aż LinkedIn wyda oficjalną aplikację dla użytkowników Windows 10, 8 i Windows 8.1. Do tego czasu bierzemy firmę zewnętrzną LinkedIn HD aplikacja na przejażdżkę, aby sprawdzić, czy może to być dobre rozwiązanie dostępu do LinkedIn na tablecie z Windows 10, 8.
połączone w systemie Windows 8
Jednym z największych problemów, przed którymi wciąż stoi Sklep Windows, jest brak ważnych aplikacji, które są bardzo popularne w systemie Android lub iOS. Facebook i Flipboard zajęły sporo czasu, zanim w końcu trafiły do ​​Windows Store, ale istnieją tysiące innych aplikacji, na które czeka Windows 10, 8 użytkowników.

LinkedIn to jedna z takich aplikacji, których wciąż nie mamy w Sklepie, więc musimy zadowolić się aplikacjami innych firm opracowanymi przez niezależnych twórców. Niestety, wszystkie z nich działają jak interfejs „maskowania” dla aplikacji internetowej i tak jest w przypadku LinkedIn HD. Jednak z obecnej oferty aplikacji LinkedIn Windows 8 uważam, że najlepiej jest z niej korzystać. Opis LinkedIn HD wygląda następująco:

Uzyskaj dostęp do swojej profesjonalnej sieci dzięki LinkedIn HD dla Windows 8. Znajdź i połącz się z ponad 200 milionami członków na całym świecie, czytaj najnowsze wiadomości branżowe, bądź na bieżąco z grupami, odkrywaj oferty pracy zainteresowany i udostępniać treści w sieci z dowolnego miejsca.

Wciąż czekam na oficjalną aplikację LinkedIn

Używając LinkedIn HD dla Windows 10, 8 możesz przeglądać i zapisywać polecane prace, śledzić najnowsze wiadomości branżowe i dowiedzieć się więcej o interesujących Cię firmach, a także nadążać za ulubionymi grupami. Jak wspomniałem na początku tego artykułu, wszystkie polecenia w aplikacji przekierują Cię do aplikacji internetowej, a tak naprawdę, po raz pierwszy, kiedy będziesz korzystać z aplikacji, zostaniesz poproszony o zalogowanie się online w swoim Konto LinkedIn, jak zwykle, wystarczy otworzyć okno przeglądarki.

Będziesz także mieć możliwość uruchamiania aplikacji w tle, aby otrzymywać powiadomienia. Wiem, że nie jest to najlepsza aplikacja LinkedIn dla systemu Windows 8, ale jest to jedna z najlepszych dostępnych obecnie opcji. Dlatego kliknij poniższy link, aby pobrać i zainstalować go w systemie Windows 10, 8, Windows 8.1 lub Windows RT

Pobierz LinkedIn HD na Windows 8

Link do głównej publikacji