Pobierz BlueStacks Android Emulator na Windows 10

AKTUALIZACJA: Od czasu napisania tego postu Bluestacks uruchomiło dwie różne wersje emulatora Androida: BlueStacks 3 i BlueStacks 4. Obecna wersja to BlueStacks 4, którą można pobrać bezpłatnie z oficjalnej strony narzędzia.

Za pomocą tego emulatora Androida możesz grać w swoje ulubione gry mobilne na komputerze z systemem Windows 10 sześć razy szybciej niż na dowolnym telefonie.

Możesz przeczytać oryginalny raport poniżej.

Nadal nie wiemy, czy Project Astoria pojawi się w systemie Windows 10, ale mamy inną opcję uruchamiania aplikacji na Androida w systemie Windows 10, choć na razie będą mieli taką możliwość tylko użytkownicy Windows 10 na komputery stacjonarne i tablety — to jednak dobry początek.

Zgadłeś, mówimy o BlueStacks, prawdopodobnie najbardziej znany emulator Androida dla Windows.

Zespół programistów z BlueStacks bardzo się ucieszył wielu użytkowników Windows 10 kilka lat temu po ogłoszeniu wydania BlueStacks 2, który działa doskonale na Windows 10.

Jeśli chcesz przyspieszyć grę BlueStacks w celu szybszego grania w Androida na PC, zapoznaj się z tym przydatnym przewodnikiem.

Co to jest BlueStacks?

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tym programem, BlueStacks to bardzo kompetentny emulator Androida dla Windows, który pozwala na uruchamianie Play Store i wszystkich aplikacji na Androida na twoim komputerze.

BlueStacks 2 przyniósł jeszcze więcej funkcji i ulepszeń, takich jak możliwość uruchamiania wielu aplikacji jednocześnie, ponieważ użytkownicy poprzedniej wersji mogli uruchomić tylko jedną aplikację naraz.

Sprawdź najlepsze sieci VPN dla Bluestacks w tym niesamowitym artykule!

BlueStacks w systemie Windows 10

BlueStacks 2 jest jeszcze bliżej mobilnego Androida. Jeśli używasz go na tablecie z systemem Windows 10 lub masz ekran dotykowy, możesz poruszać się po programie prawie tak samo, jak na prawdziwym urządzeniu z Androidem.

Jedyną rzeczą, której brakuje w BlueStacks 2, jest czujnik ruchu, ale istnieje wiele przycisków, które można dotknąć, aby zasymulować obrót ekranu lub wstrząsnąć urządzeniem.

Jeśli jednak nie masz ekranu dotykowego, możesz poruszać się po aplikacji za pomocą myszy, tak jak w poprzedniej wersji.

BlueStacks 2 jest na razie dostępny tylko dla użytkowników systemu Windows, podczas gdy użytkownicy komputerów Mac nadal mogą korzystać z oryginalnego BlueStacks. Ale programiści powiedzieli, że planują również dostarczyć go do systemu operacyjnego Apple.

Możesz pobrać BlueStacks 2 z oficjalnej strony, za darmo.

BlueStacks nie otwiera się na twoim komputerze z systemem Windows 10? Sprawdź ten przewodnik i szybko rozwiąż problem.

Jak oceniasz dotychczasowe doświadczenia związane z BlueStacks? Czy używasz go do grania w gry na Androida na komputerze z systemem Windows? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji