Pobierz Audible na Windows 10, 8 i słuchaj swoich ulubionych książek

Chociaż radości z czytania nigdy nie można odebrać, czasem wygodniej jest po prostu założyć słuchawki i posłuchać książki. Jest to realne rozwiązanie, gdy jesteś w transporcie publicznym lub w obszarach, w których występuje duże zanieczyszczenie hałasem i nie możesz skoncentrować się na swojej książce. Na szczęście jest ich kilka odtwarzacze książek audio tam, które mogą być pomocne w takich scenariuszach.

Weź na przykład Słyszalny, dobrze znana usługa, z której każdy może korzystać. Oprócz tego, że jest bardzo prostym i łatwym w użyciu odtwarzaczem książek audio, pozwala również użytkownikom kupować i pobierać dowolne książki audio, które im się podobają. Serwis oferuje użytkownikom ogromną kolekcję książek, która rośnie z dnia na dzień. Audible dla Windows 10, Windows 8 jest również dostępna w formie aplikacji, którą użytkownicy mogą pobrać, a dziś przyjrzymy się jej.

Audible App dla Windows 10, Windows 8

audible-windows-8-app-audio-book-player-market (1)

Audible dla Windows 10, Windows 8 to darmowa aplikacja, którą można pobrać na dowolne urządzenie Windows 8 Windows 8 / RT i będzie działać jako brama do Twojej kolekcji książek audio i tysięcy innych z ich wirtualnej biblioteki. Po uruchomieniu aplikacji zostanie wyświetlony ekran powitalny, na którym można zobaczyć bezpłatne próbki książek audio, a także przejrzeć wirtualny sklep w poszukiwaniu innych tytułów.

Użytkownicy, którzy chcą kupić audiobooki z aplikacji, muszą utworzyć konto w Audible, które można utworzyć bezpośrednio z aplikacji. Ponadto, aby proces ten działał, musisz mieć konto Amazon. Po utworzeniu konta możesz kupować dowolne książki i płacić, wprowadzając informacje o karcie kredytowej.

 • audible-windows-8-app-audio-book-player-market (6)

  Dla byłych członków Audible istnieje możliwość zalogowania się na swoje konto, aw głównym oknie aplikacji zobaczysz wszystkie zakupione tytuły. Interfejs użytkownika aplikacji jest bardzo łatwy w obsłudze i działa bardzo szybko, prawie bez czasu ładowania przy przełączaniu menu.

  audible-windows-8-app-audio-book-player-market (2)

  Ogólna konstrukcja aplikacji jest całkiem dobra, ale istnieją pewne obszary, w których poprawa nie zaszkodzi. Tak jest w przypadku funkcji wyszukiwania książek, którą można wykonać za pomocą Uroku wyszukiwania, ale w większości przypadków nie przyniosła ona żadnych wyników, nawet jeśli książki, których szukałem, istniały, a innym jest interfejs internetowy w aplikacji, który pozwala użytkownikom skorzystaj z funkcji wyszukiwania w witrynie, która działa, ale ponieważ okno ma tylko pół ekranu, informacje są zapchane, a projekt nie jest tak dobry.

  Niemniej jednak, nawet przy niższej jakości interfejsu internetowego w aplikacji, Audible dla Windows 10, Windows 8 jest świetną aplikacją do słuchania książek audio. Działa bardzo dobrze, przyciski mediów są dostępne z głównego okna, a ogromna kolekcja tytułów daje przewagę nad konkurencją.

  audible-windows-8-app-audio-book-player-market (5)

  Podobała mi się aplikacja i chociaż jestem fanem czytania książek i ich nie słuchania, muszę przyznać, że Audible dla Windows 10, Windows 8 ma duży potencjał i widzę, że będę z niego korzystać w przyszłości.

  Pobierz Audible na Windows 10, Windows 8

  Audible niedawno otrzymał szereg nowych funkcji i ulepszeń, które obejmują:

  • Powiązane pliki PDF są teraz dostępne bezpośrednio z odtwarzacza
  • Użytkownicy mogą teraz kontrolować odtwarzanie po najechaniu kursorem z paska zadań — ta funkcja jest dostępna tylko dla użytkowników komputerów stacjonarnych
  • Aplikacja została całkowicie przeprojektowana dla systemu Windows 10
  • Ulepszone zarządzanie biblioteką
  • Odtwarzacz wstążkowy oferuje łatwo dostępne elementy sterujące
  • Zintegrowane przechowywanie i wyszukiwanie umożliwiają użytkownikom łatwe przeglądanie ponad 180 000 dostępnych tytułów

Link do głównej publikacji