Pobierz aplikację VEVO na komputer z systemem Windows 10, 8

Wielu uważa, że ​​VEVO jest ograniczone tylko do Youtube, ale w rzeczywistości jest dostępne jako samodzielna usługa. Jest także dostępny w sklepie Windows Store jako aplikacja dla systemu Windows 10, 8. Poniżej przedstawiamy jego funkcje.

Niewielu użytkowników systemu Windows 10, 8 wie, że w sklepie Windows Store dostępna jest oficjalna aplikacja VEVO, którą można pobrać na tablety z systemem Windows 10, 8 i inne urządzenia oraz słuchać muzyki bez konieczności korzystania z YouTube.

Aplikacja vevo dla systemu Windows 10

W rzeczywistości istnieje już od dłuższego czasu, ale dokonujemy krótkiej recenzji, na wypadek gdybyś nie wiedział, że tam jest. Oto, jak wygląda opis jej aplikacji:

VEVO TV to 24/7 kanał teledysków, występów na żywo i oryginalnych programów z ogromnej biblioteki VEVO — stworzonych przez melomanów dla melomanów, niedozwolone są algorytmy. Włącz, zrelaksuj się i ciesz się muzyką w jakości Full HD, która obejmuje wszystko, od najnowszych premier po najlepsze klasyki. Pop, rap, rock, RB, country — wybory są nieograniczone. VEVO TV: Zawsze włączony.

  • Korzystając z aplikacji VEVO dla systemu Windows 10, 8, będziesz mógł oglądać teledyski, transmitować koncerty na żywo i odkrywać nowych wykonawców na swoim urządzeniu z systemem Windows 10, 8. VEVO ma katalog 75 000 teledysków od ponad 21 000 artystów, więc jest wiele muzyki do odkrycia i wysłuchania. VEVO dla tabletu z systemem Windows 10, 8 będzie działał przez połączenia z siecią komórkową, ale będzie działał znacznie lepiej w sieci Wi-Fi.

    Pobierz aplikację VEVO na Windows 10, 8, klikając poniższy link, aby zacząć oglądać bezpłatne wysokiej jakości teledyski. W aplikacji znajdziesz także ekskluzywne filmy, premiery i wybrane występy na żywo. Jest dostępny w następujących językach — niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, holenderskim, polskim i portugalskim.

    Pobierz aplikację VEVO na Windows 10, 8

    Warto wspomnieć, że czasami z powodu niektórych konkretnych licencji od właścicieli treści niektóre funkcje i filmy mogą być niedostępne w Twoim regionie. Ponadto niektórzy użytkownicy zgłosili, że jakość wideo nie jest tak dobra, gdy jest rozwijana na całym ekranie, więc pamiętaj o tych dwóch informacjach na wypadek, gdybyś napotkał jakiekolwiek problemy.

Link do głównej publikacji