Phototastic dla Windows 10, 8.1 [Link do recenzji i pobierania]

Phototastic to jedna z najlepszych aplikacji Windows 10, 8.1 do użycia, jeśli chcesz tworzyć kolaże swoich zdjęć. Narzędzie niedawno otrzymało nową aktualizację w Sklepie Windows, która wprowadza do niego więcej funkcji. Przeczytaj, aby dowiedzieć się wszystkiego na ten temat.

Jeśli chodzi o tworzenie kolaży ze zdjęć w systemie Windows 10, 8, Photostatic jest jedną z najlepszych aplikacji, których można użyć. Co więcej, jest całkowicie darmowy i nie zawiera żadnych reklam. Teraz otrzymał nową aktualizację, która wprowadza do stołu serię nowych przydatnych funkcji.

Dzięki Phototastic możesz tworzyć fantastycznie wyglądające kolaże swoich zdjęć. Dzięki ponad 100 szablonom kolaży do wyboru nigdy się nie nudzisz. Po zakończeniu układania zdjęć zastosuj jeden z wielu kształtów zdjęć lub wzorów tła, aby uzyskać kolaż. Po zakończeniu nie zapisz kolażu dla siebie, udostępnij go znajomym.

Według informacji o wersji opublikowanych przez thumbmunkeys, programistę, Aplikacja fotostatyczna dla systemu Windows 10, 8.1 teraz ma kilka nowych funkcji, takich jak tryb wolny (gdzie umieścisz swoje zdjęcia gdziekolwiek chcesz), ramki do zdjęć i kolaży (z większą liczbą stylów ramek, które zostaną dodane w przyszłości), a także więcej szablonów kolaży i więcej tła.

 • Znajdziesz ponad sto szablonów kolaży z maksymalnie dwudziestoma pięcioma zdjęciami. Ponadto aplikacja ma wbudowaną kamerę akcji i regulowane kolaże wewnętrzne i zewnętrzne granice.

  aplikacja fototastyczna dla systemu Windows 10

  Phototastic oferuje także mnóstwo opcji dodawania naklejek, tekstu, niestandardowych tła i stosowania ramek do zdjęć. Jeśli jesteś fanem klatek polaroidowych i przezroczystych, jest to idealna aplikacja dla Ciebie, ponieważ obsługuje oba rodzaje ramek na kolażach.

  Aplikacja zawiera ponad 30 efektów dla zdjęć, których można użyć do dostosowania kontrastu i jasności obrazu. Co jeszcze ciekawsze, oferuje obsługę przedniej i tylnej kamery. Innymi słowy, możesz robić zdjęcia do swoich kolaży za pomocą wbudowanej kamery akcji, a następnie stosować różne efekty do nowo zarejestrowanych zdjęć.

  Gdy jesteś zadowolony z efektu końcowego, możesz udostępniać swoje kolaże zdjęć w mediach społecznościowych. Aplikacja obsługuje udostępnianie zdjęć na innych platformach społecznościowych w serwisach Twitter, Tumblr, Flickr, Facebook.

  Pobierz najnowszą wersję Photostatic ze sklepu Microsoft Store i zacznij tworzyć niesamowite kolaże w systemie Windows 10!

  Pobierz Photostatic 

Link do głównej publikacji