Pełna poprawka: coś poszło nie tak i nie możemy się teraz zalogować

Jeśli używasz programu Microsoft Outlook jako głównej usługi e-mail, istnieje duża szansa, że ​​napotkałeś wiele komunikatów o błędach lub błędów. Tym razem porozmawiamy o denerwującym komunikacie o błędzie „Coś poszło nie tak i nie możemy się teraz zalogować do programu Outlook”, który uniemożliwia użytkownikom normalne logowanie.

Przyczyną tego komunikatu o błędzie mogą być różne czynniki, np. Uszkodzony plik w przeglądarce lub błędy na serwerach Microsoft. Oto kilka rozwiązań tego problemu, opartych na przyczynie komunikatu o błędzie.

Jak naprawić błąd Coś poszło nie tak i nie możemy teraz zalogować się w programie Outlook ”błąd

Coś poszło nie tak i nie możemy się teraz zalogować, może wystąpić błąd podczas próby uzyskania dostępu do programu Outlook. Mówiąc o problemach, oto kilka podobnych problemów zgłaszanych przez użytkowników:

  • Hotmail, Outlook coś poszło nie tak — Ten problem może wystąpić podczas próby uzyskania dostępu do Hotmail lub Outlook i zwykle jest związany z Twoją przeglądarką. Aby rozwiązać problem, wyczyść pamięć podręczną i sprawdź, czy problem nadal występuje.
  • Nie można zalogować się do wiadomości e-mail programu Outlook — Jeśli nie możesz zalogować się do poczty e-mail programu Outlook, możesz spróbować użyć klienta poczty e-mail na komputery. System Windows ma już wbudowanego klienta poczty e-mail, ale istnieje również wiele innych świetnych klientów poczty e-mail.
  • Coś poszło nie tak z Outlook 365 — Ten problem może również wystąpić w programie Outlook 365, ale powinieneś być w stanie rozwiązać problem za pomocą jednego z naszych rozwiązań.
  • Nie mogę zalogować się na moje konto Hotmail — Wielu użytkowników zgłosiło, że nie mogą zalogować się do swojej aplikacji Hotmail. Aby rozwiązać problem, sprawdź swój program antywirusowy i upewnij się, że Hotmail nie jest zablokowany.
  • Nie można zalogować się do aplikacji internetowej Outlook — Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do aplikacji internetowej Outlook, przyczyną może być Twoja przeglądarka. Kilku użytkowników zgłosiło, że ponowna instalacja przeglądarki rozwiązała problem, więc możesz spróbować.

Link do głównej publikacji