Pakiet Avira Free Security Suite 2017 jest wyposażony w funkcje antyphisingowe, VPN i ochronę

Avira Operations GmbH KG to niemiecka międzynarodowa firma rodzinna, która oferuje oprogramowanie do bezpieczeństwa IT dla komputerów, smartfonów, sieci i serwerów. Firma została założona w 1986 roku, ale stała się bardziej popularna w ostatnich latach dzięki aplikacji Avira Antivirus.

Wygląda na to, że Avira wydała Avira Free Security Suite 2017, pakiet zawierający oprogramowanie antywirusowe, antyphisingowe, VPN i inne produkty, które zapewnią bezpieczeństwo twojego komputera.

  • Pobierz teraz Avira Phantom VPN (20% zniżki)

Ten pakiet zawiera cztery produkty: Avira Free Antivirus, Avira Browser Safety, Avira Phantom VPN i Avira System Speedup. Jeśli jesteś fanem Avira, to wiesz już o tych pakietach, ale edycja 2017 ma ulepszoną ochronę przed oprogramowaniem ransomware, a pakietami można zarządzać i kontrolować bezpośrednio z odnowionego Avira Connect Launcher.

Warto wiedzieć, że pakiety zawierają również pewne problemy. Na przykład darmowa kompilacja Avira Phantom VPN działa dobrze, ale ma limit danych 500 MB / miesiąc, co czasem może nie wystarczyć dla użytkowników.

Jednocześnie darmowa wersja Avira System Speedup zawiera kilka dobrych narzędzi, takich jak pamięć, poprawki prywatności, szybkość wraz z zarządzaniem historią online, ale aby użyć szyfrowania, optymalizacji rozruchu, bezpiecznego usuwania, będziesz musiał kupić komercyjny wersja.

Jednak jeśli chodzi o silnik antywirusowy, możemy powiedzieć, że Avira jest w stanie chronić Twój komputer przed wieloma wirusami, a funkcja bezpieczeństwa przeglądarki zapewni, że podczas przeglądania Internetu nie pojawi się złośliwe oprogramowanie.

Avira Free Security Suite 2017 można pobrać i zainstalować na dowolnym komputerze z systemem Windows 7 lub nowszym. Po zainstalowaniu pakietu na komputerze będzie można pobrać i zainstalować dowolny pakiet, który jest na nim dostępny.

Czy kiedykolwiek używałeś Avira na swoim komputerze? Podziel się z nami swoją opinią o Avira Free Security Suite 2017!

Link do głównej publikacji