Oto najlepsze rozwiązania programowe PIM dla systemu Windows 10

Jak sama nazwa wskazuje, Oprogramowanie do zarządzania informacjami o produkcie (PIM) pozwala przechowywać wszystkie informacje dotyczące produktów firmy — opis, ceny, konfigurację wysyłki, logistykę itp.

Ten typ oprogramowania jest również znany pod innymi nazwami — Product Lifecycle Management (PLM), Product Resource Management (PRM), Master Data Management (MDM) i inne.

Najważniejszą rzeczą do rozważenia przy wyborze oprogramowania PIM jest upewnienie się, że może on z łatwością przechowywać całe zakresy informacji o produkcie w jednym łatwym do zrozumienia i dostępnym centrum.

Pozwala to usprawnić proces zarządzania produktem, promocji, a także konfiguracji.

W tym artykule zbadamy jedne z najlepszych programów PIM dostępnych na rynku w 2019 roku.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie PIM dla komputerów z systemem Windows 10?

1

IBM InfoSphere MDM

IBM InfoSphere MDM - oprogramowanie PIM

IBM InfoSphere MDM to świetna opcja programowa, która zapewnia pełną kontrolę nad sposobem zarządzania danymi biznesowymi, bez konieczności bycia ekspertem w tej dziedzinie.

To oprogramowanie pomaga zawsze zachować wartości i warunki firmy zgodnie ze szczegółowymi zasadami określonymi w tej domenie, zarządzaniem danymi i wszystkimi zasadami znajdującymi się w twoim przedsiębiorstwie.

Ponieważ jest to aplikacja hybrydowa, dane będą zawsze przechowywane online i można je łatwo uzyskać z dowolnego miejsca na świecie, po prostu za pomocą komputera z systemem Windows 10 podłączonego do Internetu.

Ze względu na konfigurowalną strukturę oprogramowanie to może dostosować się do dowolnego środowiska i ułatwia zespołowi IT jego modyfikację w razie potrzeby.

Oto niektóre z najlepszych funkcji dostępnych w IBM InfoSphere MDM:

 • Świetne wbudowane wzorce domen obejmujące szeroki zakres branż
 • Zaawansowane narzędzia do zarządzania — samoobsługowy dostęp, wykresy analityczne itp.
 • Łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika
 • Możliwość korzystania z usługi całkowicie online przy niższych kosztach
 • Udostępnianie informacji w czasie rzeczywistym we wszystkich działach firmy

Wypróbuj IBM InfoSphere MDM

Szukasz oprogramowania do automatycznego czatu? Wypróbuj jedno z tych narzędzi!

2)

Produkt 360

Produkt 360 - oprogramowanie PIM

Produkt 360 to kolejna świetna opcja oprogramowania, która oferuje dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do zarządzania każdym aspektem produktów dla Twojej firmy.

Możesz także kupować i publikować aktualne informacje o dowolnym produkcie w swoim sklepie internetowym, oferując klientom możliwość wyboru najlepszego produktu, a jednocześnie oszczędzając cenny czas Twojej firmy.

Jedną z najlepszych funkcji produktu 360 jest możliwość automatycznego gromadzenia i przechowywania wszystkich danych z oprogramowania ERP (Enterprise Resource Planning) i CRM (Customer Relations Manager), ale także z danych przechowywanych na komputerze — obrazy, filmy , SMS-y, ankiety itp., a następnie zarządzaj całym pakietem danych zgodnie z wymaganiami Twojej firmy.

Zarządzanie wszystkimi aspektami przetwarzania danych pozwala zaoferować klientom aktualne informacje o produktach, którymi są zainteresowani, pozwala Twojej firmie znaleźć cenne informacje na temat preferencji klienta i odpowiednio się dostosować.

Oto niektóre z najlepszych funkcji dostępnych w produkcie 360:

 • Świetny przegląd wszystkich danych klientów
 • Umożliwia współpracę przez Internet dla sprzedawców detalicznych, dystrybutorów, dostawców itp.
 • Może służyć do osadzania zasobów cyfrowych w dziale marketingu
 • Zautomatyzowane przetwarzanie danych
 • Doskonała jakość przechowywania danych i zarządzanie procesami biznesowymi

Wypróbuj produkt 360

3)

Salsify

Salsify - oprogramowanie PIM

Salsify to kolejna świetna opcja oprogramowania, która może pomóc Ci zarządzać każdym aspektem platformy produktowej, od preferencji klienta po sposób prezentowania informacji związanych z produktem w Internecie.

Ze względu na wysokowydajne silniki to oprogramowanie może gromadzić wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki klient dotarł do Twojej witryny, dostarczając cennych informacji na temat tego, w jaki sposób możesz usprawnić proces.

Salsify może również pobrać możliwość zarządzania produktem od zespołu IT i dostosować go, aby był łatwo zrozumiały dla każdego w firmie, oferując również narzędzia do modyfikowania dowolnego aspektu zarządzania produktem i przechowywania danych klienta.

Narzędzia te pozwalają zawsze pozostawać w kontakcie z preferencjami klienta i zapewniają kompleksowe wyniki dotyczące poziomu ukończenia każdego zestawu danych produktu.

Oto niektóre z najlepszych funkcji dostępnych w Salsify:

 • Korzysta z baz danych SaaS z zastosowanym uczeniem maszynowym
 • Może generować rekomendacje dotyczące Twoich cyfrowych katalogów i produktów
 • Może łatwo importować dane produktu z dowolnego oprogramowania
 • Detaliści korzystający z Twojej platformy mogą informować Cię w czasie rzeczywistym o swoich preferencjach
 • Automatycznie sortuje dane, które mogą i nie mogą być użyte w Twoich produktach
 • Idealnie integruje się z szeroką gamą interfejsów API
 • Bezproblemowo łączy się z dostawcami usług analitycznych, agencjami treści, kanałami dystrybutorów, portalami sprzedawców detalicznych i dystrybutorów itp.
 • Bardzo wydajne uczenie maszynowe, które może automatycznie dostosować platformę firmy na podstawie otrzymanych danych
 • Skalowalny do dowolnego rozmiaru
 • Funkcje bezpieczeństwa — logowanie jednokrotne, szyfrowanie danych, role użytkowników i uprawnienia itp.

Wypróbuj Salsify

Wniosek

W tym artykule przeanalizowaliśmy niektóre z najlepszych opcji oprogramowania PIM (Product Information Management), które dają moc zarządzania każdym aspektem sposobu prezentacji, sprzedaży i zarządzania danymi dla Twojej firmy.

Szeroki zakres funkcji zawartych w oprogramowaniu przedstawionym na tej liście oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do szybkiego i wydajniejszego zarządzania danymi.

Wykorzystanie tych funkcji na swoją korzyść pozwala nie martwić się o podział informacji na części i zapewnia bardziej uproszczony sposób radzenia sobie z aktualizacją informacji o produktach dla klientów przy jednoczesnym dostosowaniu się do potrzeb klienta.

Daj nam znać, jaką opcję oprogramowania wybrałeś z tej listy, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji